Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II

Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II

LIDKA 08:56, 23 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13820
Kalkulatorem możesz zrobić zdjęcia i tak będzie ładnie

A tel robi zdjęcia piękne .
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Ulina 09:32, 23 cze 2026


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1134
mrokasia napisał(a)


Ładna kompozycja rabatki coś jest w tych fioletach że je lubimy
Co tak ładnie kwitnie na niebiesko na 2 zdjeciu? A na 3 zdjęciu masz krwawnik fioletowy nad bodziszkiem? Bardzo fajne połączenia.
____________________
Ulina Ożankowy ogród
Judith 09:35, 23 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14142
Kasia, fotki cudne, bo obiekt focenia cudny .
Jednakowoż wydaje mi się, ze Twój telefon robi lepsze zdjęcia - w sensie głębi obrazu.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 09:46, 23 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13801
Piekne zdjecia, kolory nie sa przeklamane i przejaskrawione. Dobrze to wyglada.
A ogrod super. Mały park
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies