Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

Milka 14:24, 03 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elfiku macham jak jesteś, znaczy wiosna jest
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
barbara_kraj... 11:33, 01 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Eluśka, nie mów, że o 'O' zapomniałaś! Pokaż, proszę, swoją wiosnę.
Ciepło, wiosennie pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Elfik 23:07, 12 kwi 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
barbara_krajewska napisał(a)
Eluśka, nie mów, że o 'O' zapomniałaś! ............

Basiu, Basiu..., a fe! No już każdy inny zarzut mogłaś mi postawić, ale nie taki!!! Pogłębiłaś tylko moje poczucie winy, że rzadko z Wami baraszkuję, no ale ...”tak krawiec kraje, jak materii staje”... – jednym słowem czasu brak na siedzenie przy kompie. Nawet zdjęć niewiele robię, ale na Twój apel – poleciałam natrzaskać i.... no myślałam, że mnie trafi! Wszystkie nieostre! Wobec tego zrecenzuję pokrótce:
- Winogrono, czyli 4 gałązki – całe w pąkach
- Przesadzałam paroletnią perowskię, mając w nosie, że ona tego nie lubi i nawet nie chcę słyszeć, że będzie z tego niezadowolona
- Twoje ostrzeżenia odnośnie rżnięcia pęcherznic w styczniu były w dużym stopniu prorocze – wprawdzie żyją, ale na razie wyglądają jak suchciele z pojedynczymi listeczkami. Aż mnie korci, żeby je wykarczować, i posadzić młode krzaczki. No ale to nie dla baby robota
- „Twoje” omszone całe w pąkach
- Jeśli majowi ogrodnicy nie okażą się wredni, to zapowiada się hortensjowy rok!
- Wezmę sobie do serca Twoją radę sadzenia dyniowatych w maju – moje doniczkowe wyyyciągnięte i wymoczkowate....
- Cleome popakowane, ale mimo hartowania zawzięło się i jakie maluśkie było, takie jest
- Zgładziłam już parę opuchlaków i poskrzypek
- Jutro idę szabrować pokrzywy na gnojówkę! Niestety, wrotyczu nie mam w pobliżu – kupię w zielarskim suszony

No, tom się wyspowiadała przed Świętami...
A tak mi zakwitł roduś od Finki



Dorotko 123 – dziękuję za odwiedziny, naprawdę nie wiem, jak do mnie trafiłaś, tyle jest pięknych ogrodów, a Ty zaszczyciłaś moje rabatki. Odnośnie futrzaków – ććśśś... na razie spokój, tylko miejscami urzędują nornice. Może to faktycznie zasługa odwiedzin 2 kotków z sąsiedztwa... Z tą kawą, to masz rację... Nigdy nie da się dopić spokojnie

Bogda – mam nadzieję, że Twoje kurczaczki znoszą złote jajka?
Widziałam Twoje wysiewy i aż mi dech zaparło!. Twoje rabatki będą przecudowne!!!

Miluśka – z Twoją uśmiechniętą buzią, wiosna jest nawet w najsroższą zimę! Mam nadzieję, że Twoje łapki OK. – niewiele brakowało, a byłabym Twoją siostrą w nieszczęściu.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
jotka 23:13, 12 kwi 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
No to wielkie podziękowania Basi się należą, że Ciebie na O.ściagnęła
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
hanka_andrus 23:49, 12 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miłe odwiedziny, chociaż rzadkie. Pozdrawiam. Rodek już kwitnie? Niesamowite.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
an_tre 23:53, 12 kwi 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Elfik napisał(a)



Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzających........

Witaj Elfiku
to ładnie sobie popracowałaś, przyjemny widoczek
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Anita1978 07:57, 13 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Witaj Elu!
Nareszcie jesteś! Poprosimy zdjęcia! Bardzo lubię twój kolorowy ogród i stęskniłam się za nim
Pozdrawiam niedzielnie!
____________________
ogródek Anity
bociek 11:15, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Elficzku Kochany, jestes!!!! Jak milo Cie widziec Jak Twoje lapki? Wszystko dobrze?

Sciskam Cie mocno Dobry Duszku
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Krys 18:49, 13 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu fajnie,że jestes
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 21:39, 13 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Odezwałaś się! Ależ miła niespodzianka!
Sprawozdanie z 'Twojej wiosny' i ogrodowej działalności przyjęte
Cieszę się, że wszystko w porządku

O pęcherznice się nie martw, ruszą. Jeśli nie uszkodziłaś zbytnio korzeni perovskii - żyć będzie, choć przeprowadzkę może odchorować.
Moją Cleome przestałam hartować, za zimno. W mieszkaniu czuje się lepiej
U mnie pierwsza partia pokrzyw zalana.

Korona, prawdziwie królewska
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies