Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

Elfik 22:19, 22 cze 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Miluśka, Twoje dobre rady są na wagę złota!!! Melduję, że bukszpanki wyprowadzone z przedszkola rozpoczęły dorosłe życie. Starczyło ich „na styk”.

____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
barbara_kraj... 22:34, 22 cze 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No nie wierzę! Wreszcie wątek ożył!
Eluśka, pozdrawiam ciepło
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
hanka_andrus 23:15, 22 cze 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dopieszczasz! A powojnik śliczny.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 11:05, 23 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elu, no rewelacja z tymi buksikami, od razu masz na stałe zielone wejście i w sezonie tylko możesz sobie zmieniać kwiatki....może jeszcze jakieś 3 trawki np stipy włożysz, będzie zwiewnie przy tej róży, albo lawendy
,,,ten powojnik miałam, śliczny i wyjątkowy, ale straciłam go którejś mroźnej zimy, nie bardzo umiem dbać o powojniki, żyją u mnie tylko te stare i kwitną, a 4 nowe ciągle coś marnieją
jeśli lubisz powojniki, to polecam ten, widziałam u Justyny, boski, olbrzymie kwiaty i bezproblemowy, muszę też go sobie kupić
powojnik Duchess of Edinburgh, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dorota123 19:32, 23 cze 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękny , wypielęgnowany ogródeczek.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
greglis 19:04, 25 cze 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Elu, jak miło znów Cię widzieć i twoje cudne zielone królestwo. Jak zwykle wszystko ślicznie wypielęgnowane
____________________
To będzie zaczarowany ogród
eliza3 19:35, 25 cze 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Elu, stęskniłam się za Tobą Dobrze, że już jesteś... jak dobrze pospacerować po Twoim królestwie.
Sebek ma rację... za mało zdjęć.
Przesyłam gorące pozdrowienia
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
weronika77 20:35, 25 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Elfiku, ślicznie w Twoim ogrodzie.
Co popatrzę na len od Ciebie to wysyłam Ci najlepsze fluidy. Len zamyka kwiaty po południu a ja myślałam, że przekwitł i kilka krzaczków ścięłam, a następnego ranka zaskoczyły mnie błękitne łany nieściętych. Te ścięte szybko zakwitły od nowa. Dzięki Tobie lubię len.
Dostałam od Ciebie jeszcze dwie roślinki, ale dopiero w tym roku dopatrzyłam się chyba trojeści krwistej, teraz ma pączki.
Z serdecznymi pozdrowieniami łączę Twój len w towarzystwie.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Elfik 21:16, 26 cze 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Basiu – wątek ożył dzięki Miluśce, no musiałam pokazać efekty jej dobrych rad. Najbardziej się martwię, że wszystkim podoba się mój kolorowy „kulkowy” przedogródek, a mnie nie. A do przeróbki sił brak.

Hanusiu – masz rację, już przestałam gorączkowo upychać roślinki, już bardziej „komponuję” (przy dobrej muzyce ptasiego śpiewu)

Miluśka – rzeczywiście śliczny ten powojnik, a ja ostatnio chętnie skłaniam się do białego. Myślę, że da radę wcisnąć go między te dwa, które są przy ławeczce. Będę go szukać

Dorota 123 – dziękuję za pochwałę, ale wiesz... moje łapki są dużo mniej wypielęgnowane niż mój ogródek...

Kasiu – a je niedawno byłam u Ciebie i wąchałam Twoje róże. A całość – co za elegancja!!! I ten trawnik!!! Ale wybacz – nie mam czasu na wpisy... Za to mam Cię u siebie na zawsze! – siedzisz sobie taka śliczna.....na Werandzie...

Elizko – dzięki, że zajrzałaś. Skoro masz niedosyt zdjęć, specjalnie dla Ciebie. To Danusiowa Gita. Posiedź sobie na ławeczce i upajaj jej zapachem...



Weroniko – Ty – z Bajkowego – u mnie? To zaszczyt! Nigdy mój ogródek Twojemu nie dorówna! Dlatego jestem niezmiernie dumna, że w Twoim ogrodzie jest jakaś kwiatowa pamięć o mnie. He, he, nie uprzedziłam Cię, że z lnem tak jest – to zjawia się, to znika... Na fotce na poprzedniej stronie widać moją „fotannę” lnu na tle kępy popielatego owsa. Aż żałuję, że akurat miała zamknięte kwiatki. Ta piwonia, to ósmy cud świata, mam bardzo podobną, nazywam ją „kapuściana” z racji wielkości i ciężkości łbów. Cieszę się, że uchowałaś trojeść, moje sadzonki zimowały w przedszkolu i... wiosną ich nie znalazłam. Muszę próbować jeszcze raz. Pozdrawiam serdecznie, nie zapominając o uścisku łapy dla Kajtusia

Już nie ma gdzie szpilki wcisnąć! A jak buchną liliowce, to zasłonią mi moją ukochaną porcelanową różę... Oj, przesadzanko się kroi...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
malgocha1960 08:34, 16 lip 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Elu,piękny powojnik.Ja nie mam ręki do nich i nie chca kwitnąć u mnie.Widoki cudowne,można oglądać bez końca.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies