Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

Dzidka 18:38, 11 wrz 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Gabriela napisał(a)

Blue Arrow'y z rozchodnikami świetnie wyglądają, Dzidka miała racje, chyba trzeba jej słuchać.


O tak, tak!!! Należy mnie słuchać
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Sebek 18:50, 11 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Teraz dopiero zobaczylem, że była u Ciebie Danusia - ja jeszcze nie doznałem tego zaszczytu i chyba wolę nie, bo jak widzę Wasze ogrody to Danusia by mnie zabiła śmiechem widząc mój Rabata angielska do remontu? Skąd ja to znam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Elfik 22:53, 11 wrz 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Gabriela – moje sadzonki hortensji wszyscy chwalą, sądzę, że to zasługa roślin matecznych. Z tą dalią – fakt, można umrzeć ze śmiechu, ale to był najlepszy test na cierpliwość ogrodnika. Na omana może nie będę czekać, bo panu sadzonka od razu zakwitła. A Dzidki trzeba słuchać bez „chyba”...

Miluśka – tak, tak... no a troszkę wcześniej też miałam wspaniałych!!! I jedni, i drudzy – przemknęli jak meteory!

Ewuniu – z tymi moimi planami to jest tak, że kiepsko realizuję, bo mnóstwo czasu zajmuje mi cięcie tego, co bez głowy posadziłam oraz uzdatnianie moich piachów. No, ręce mi nie nadążają, a krzyże trzaskają...

Dorotko – mój ogród miał wyglądać zupełnie inaczej, w zamyśle miałam postawić w narożniku pod świerkiem taką altankę, jak Twoja (śliczna!) – ale sprawa się rypła, a teraz już nie chcę wszystkiego karczować

Aniu – dobrze, że potwierdzasz tę jego wysokość, bo ja się w necie naczytałam, że ma 1,5 – 2 m. Dlatego wątpiłam, że to oman. Te jego liście bardzo mi się podobają. Ale tak czy inaczej – zabiorę go od róży, bo nie pasuje. Dzięki!

Dzidka – no, ja się Ciebie słucham! I dzisiaj omówiony plan zrealizowałam, i jestem bardzo, bardzo happy!

Sebciu – no chyba palpitacji dostanę! Nie myśl, że nie zaglądam do Ciebie! Ślicznie masz! A Danusia chwali wszystko, dla niej najważniejsze, że kochamy to, co ona.
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 22:37, 02 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu cudny masz ogrod ,pozdrawim serdecznie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ewsyg 21:19, 29 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Elu
Trafiłam do Ciebie z wątku różanego gdzie pokazałaś tą różę



Nie wiem, czy już wiesz jak się nazywa. W wolnej chwili przejrzę Twój wątek

Dla mnie to jest róża Vanilla
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gardenarium 13:52, 26 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Eluniu, dziękuję za wspaniałe życzenia, od Ciebie na honorowym miejscu śnieżynki na naszej choince
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:08, 26 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Elfik 19:54, 26 gru 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Pozdrawiam Wszystkich świątecznie!



Krysiu – w tym roku mój ogród dzielnie sobie radził prawie sam, bo ja byłam skoncentrowana na opuchlakach i innych problemach... Ale dzięki za pochwały!

Ewa – witaj! Jestem wdzięczna, że zainteresowała Cię moja róża – niestety, straciłam ją bezpowrotnie po owej trzaskającej zimie, jej jedyną ukorzenioną szczepkę też. I nie jest to Vanilla, tylko French Lace – jak na razie nieosiągalna w żadnej szkółce ani w kraju, ani zagranicą. Zwracałam się do osoby, która prawdopodobnie ma ją u siebie w ogrodzie, ale mi nie odpowiedziała... Nie mogę spokojnie żyć bez tej róży
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Elfik 19:57, 26 gru 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Danusiu Kochana – aż się boję, że białe śnieżynki zaczerwienią się znając niedoskonałości swojej urody, ale widzę, jak puchną z dumy, że są na Twojej cudnej choince. A miały przecież przykazanie, żeby Ci roślinki ogrzewać . Bezśnieżnie przecież jest!
Całuję Cię serdecznie

Popatrz, jak u mnie szaro... Taka zima – ni pies, ni Burek...



____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 21:17, 06 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu baardzo serdeczie pozdrawiam w Nowym Roku i zycze duuuuzo zdrowka rabaty oszronione cudne,buziaczki zostawim
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies