Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

Elfik 00:04, 19 gru 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Basiu - dzięki serdeczne za instruktaż, fachowiec jesteś jak się patrzy, bo dokładnie pokazałaś to, co było na tym filmiku, co Ci się nie otworzył. Ja jednak muszę zrezygnować z tej całej kępki po lewej, bo włazi na bramę, a ta jeżdżąc i tak wyłamuje gałęzie. Dopilnuję za to tego, co w prawo, a ponoć im mocniej się tnie, tym większe owoce. Właśnie popijam soczek za Twoje zdrowie! Buziaki

Irenko – Miluśka Ty moja kochana, no tak się porobiło, że faktycznie zaglądam rzadko, ale zorientowałam się, że nie tylko ja „nawalam”... Ale czas leci coraz szybciej, a szybkość mojego komputera – zupełnie odwrotnie, psiakostka...
Dziękuję, Irenko, mam ciepłe uczucia dla Was...

Danusiu - niewiele zdjęć robiłam w tym roku, po parę dosłownie każdego miesiąca, ot, żeby dokumentacja była. Ale Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.
W październiku było tak:







W tak w listopadzie:



Sama jestem ciekawa, jak będzie w następnym roku po tegorocznej rewolucji.
A ciekawa jestem, czy przyjął Ci się rozchodnik Jose Auberginen?



Muszę go zacząć namnażać, bo jest nie dokupienia, a potrzebuję jeszcze jedną taką kępę ze względu na kolor. Wyobraź sobie, że w tym roku rozplenica mi nie zakwitła.
Co do śnieżynek – nie miały przecież robić za królewny, tylko w ogrodzie tyrać, jako okrywa przy bezśnieżnej zimie. No, ale jak chwilowo nie mają roboty...
Ściskam Cię Danusiu, i to jak!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Joku 21:37, 19 gru 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12102
Elfiku bardzo się zagęściło w twoim ogrodzie. Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Elfik 18:26, 30 gru 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Kochana Jolu, słowo "zagęściło" jest zbyt delikatne w stosunku do tego buszu, który z roku na rok coraz bardziej daje mi w kość. Aż się boję końca lutego, kiedy zaczynam ciąć i rżnąć. Gdyby nie to, wszystkie iglaki byłyby ze sobą zrośnięte. Idę zajrzeć do Ciebie
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 18:33, 30 gru 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu za bardzo nie rżni masz cudnie,takie dorodne rosliny,pozdrawiam poswiątecznie i życze zdrówka na Nowy Rok,i mam nadzieje,że sie gdzies zobaczymy i pogadamy w realu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Elfik 12:49, 31 gru 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krysiunia - no niestety, muszę rżnąć ... Nawet mam argumenty, bo jak na zawołanie mogę zacytować problemy Szefowej:
"...dylematy, jak utrzymać ogród aby nie zniknął jako jedna wielka masa zieleni...
Utrzymanie struktury w tak gęsto nasadzonym i tak dojrzałym ogrodzie, wymaga masę pracy i wymiany to tego, to owego. Cięcie ... konieczne, bo inaczej zderzy się ze wszystkim, zacieni, a to co pod spodem zginie. Mam problemy, wszystko jest ciasno, zrasta się ze sobą..."

No widzisz????? Wieczorkiem do Ciebie wpadnę
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Milka 16:16, 31 gru 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elfiku kochany, jak dobrze cie widziec, cmokam i co najlepsze zycze w 2016
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Elfik 18:20, 31 gru 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Milka napisał(a)
Elfiku kochany, jak dobrze cie widziec...

Ach!!! Dziękuję! No bo wiesz, co powiedział Mały Książę? "Dobrze widzi się tylko sercem"...
Dla Ciebie (Was) - też, 365 cudownych dni!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Gardenarium 18:33, 31 gru 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Elu, Twoje Bressingham w miniaturze jest śliczne. Pozdrowienia dobra kobieto
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 18:44, 31 gru 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ależ dawno mnie u Ciebie nie było! Twój ogród jest zachwycający
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Elfik 19:30, 31 gru 2015


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Gardenarium napisał(a)
Elu, Twoje Bressingham w miniaturze jest śliczne. Pozdrowienia dobra kobieto
Danusiu, takie porównanie, to niebywała nobilitacja dla mojego ogródka. No i co teraz? Zarżnąć się muszę wiosną, aby kompromitacji nie było...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies