Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród irci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród irci

jotka 21:31, 02 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Irenko, dziękuję za stara Danię uwielbiam takie widoki zarówno w realu jak i na zdjęciach...

A jak u Ciebie teraz - biało od sniegu?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
an_tre 21:34, 02 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Piękne wiosenne widoki, wywołują uśmiech
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ircia 21:44, 02 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Jolu, jak się wybierzesz w moje strony to real realny jak najbardziej
A pogod u nas malo zimowa Moze -6 w nocy.... Zimy tu raczej łagodniejsze niż w Polsce. Mieszkamy nad morzem, więc woda zimą daje ciepło. Teraz spod śniegu widać trawkę, ale też ślady po zającach. Biedactwa marzną jednak..... Odgarniają sobie śnieg i jedzą u nas trawę. Dwa lata temu podjadły jabłonkę tak, że nie przeżyła.
____________________
Ogród Irci
Milka 21:51, 02 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sielskie te klimaty czułabym sie tam prawie jak w Polsce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ircia 21:57, 02 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Irenko, to prawda - tu jest cicho i spokojnie.... A ja kocham ciszę i spokój. Najchętniej wyprowadziłabym się na wieś Oczywiście blisko musiałaby być woda - urodziłam się nad morzem i całe życie mieszkałam nad morzem. Nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z wodą - ma w sobie coś magicznego i jednocześnie energizującego....
____________________
Ogród Irci
ircia 22:13, 02 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
an_tre napisał(a)
Piękne wiosenne widoki, wywołują uśmiech


oj tak Aniu, tym bardziej, że masz kwiatów całe mnóstwo
Byłam u Ciebie w odwiedzinach, działeczka śliczna!!! I oglądałam ją z takim sentymentem i tęsknotą za moją dawną działką. Ale jeszcze do Ciebie wrócę, bo nie dałam rady obejrzeć wszystkiego.
Uważam, że taki ogródek działkowy ma w sobie coś, czego na próżno szukać w ogrodach przydomowych.
Kiedyś moja działkowa sąsiadka wyprowadziła się do swojego nowego domu. Oczywiście z ogródkiem. Działki jednak nie sprzedała. Wtedy dziwiłam się temu, bo wydawało mi się,że ogród przy domu to szczyt marzeń. Dzisiaj jednak rozumiem, kiedy mówiła, że ogród przy domu nigdy nie zastąpi działki
____________________
Ogród Irci
Milka 22:13, 02 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zgadzam się z twoją opinią, ale ja nie umiem pływać i już się nie nauczę, ale brodzić w wodzie zawsze mogę; dalsze zdjęcia też wspaniałe, zwłaszcza to ostatnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 22:20, 02 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
ircia napisał(a)

Piękne wiosenne widoki, wywołują uśmiech


oj tak Aniu, tym bardziej, że masz kwiatów całe mnóstwo
Byłam u Ciebie w odwiedzinach, działeczka śliczna!!! I oglądałam ją z takim sentymentem i tęsknotą za moją dawną działką. Ale jeszcze do Ciebie wrócę, bo nie dałam rady obejrzeć wszystkiego.
Uważam, że taki ogródek działkowy ma w sobie coś, czego na próżno szukać w ogrodach przydomowych.
Kiedyś moja działkowa sąsiadka wyprowadziła się do swojego nowego domu. Oczywiście z ogródkiem. Działki jednak nie sprzedała. Wtedy dziwiłam się temu, bo wydawało mi się,że ogród przy domu to szczyt marzeń. Dzisiaj jednak rozumiem, kiedy mówiła, że ogród przy domu nigdy nie zastąpi działki
Dziękuję Irciu, że do mnie zaglądasz i zapraszam ponownie mój ogród to taki wiejski ogródek przy domu na wsi , tam mieszkam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 22:28, 02 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przepiękne zdjecia na poprzedniej stronie. Ja byłam w Kopenhadze w ogrodzie botanicznym, w akwariach i jakiejś wielkiej różance przy królewskim pałacu. Dania ma swój klimat.Nie podobały mi się natomiast łazienki w domach a najbardziej zaskoczyło mnie świecenie malutkich świateł w domach. Na całej ulicy same małe światła, a nie była to biedna dzielnica, ale zdjęcia robiłam aparatem z filmem więc nie pokażę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sebek 22:50, 02 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepiękne widoki nam ukazałaś. Ta starodawna Dania jest przepiękna - no i ten rododendronowy ogród
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies