Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród irci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród irci

AgnieszkaBK 14:47, 03 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Irenko, dopiero do Ciebie dotarłam choć poznałyśmy się wcześniej w wątku "dodawanie zdjęć. Jako pierwsza zachęcałaś mnie do założenia wątku, ale wiesz jak to jest czym więcej człowiek ogląda te piękne ogrody, tym mniej ma odwagi żeby się pokazać.... no i jeszcze wiedza jaką mają inni ....muszę im tylko pogratulować
Twój ogródek obserwuję od samego początku i mimo tego, że jest młody, duże już w nim się dzieje. Powtórzę za wszystkimi - piękne róże, lawendy... Na początku, też wyszukiwałam rośliny, które będzie szybko widać, a teraz takie żeby jak najmniej trzeba było pielić, bo się nie wyrabiam
Zdjęcia z Danii są super
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
popcorn 14:56, 03 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale piękne widoki! I te rododendrony! Cudo!
Jak się mieszka w Danii, nie tęsknisz? Długo już? pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
ircia 15:07, 03 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdzia napisał(a)
Przepiękne zdjecia na poprzedniej stronie. Ja byłam w Kopenhadze w ogrodzie botanicznym, w akwariach i jakiejś wielkiej różance przy królewskim pałacu. Dania ma swój klimat.Nie podobały mi się natomiast łazienki w domach a najbardziej zaskoczyło mnie świecenie malutkich świateł w domach. Na całej ulicy same małe światła, a nie była to biedna dzielnica, ale zdjęcia robiłam aparatem z filmem więc nie pokażę.


Bogdziu, „co kraj to obyczaj„ i nie wszystko musi się każdemu podobać . Mnie też czasem coś zachwyci u innych, czasem rozczaruje Ale fajnie jest, że jest taka różnorodność na świecie. To daje nam chęci do zwiedzania i oglądania jak jest u innych. Czy nie byłoby nudnie gdyby wszystkie miejsca były jednakowe.....?
____________________
Ogród Irci
ircia 15:16, 03 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
popcarol napisał(a)
Ale piękne widoki! I te rododendrony! Cudo!
Jak się mieszka w Danii, nie tęsknisz? Długo już? pozdrawiam serdecznie!


Jak mi się mieszka? Fajnie. Dania jest pod każdym względem inna niż Polska, łącznie z jej mieszkańcami. Odpowiada mi spokój i cisza, tempo życia, które toczy się zdecydowanie wolniej niż w Polsce. Czy tęsknię? A jakże!!! Strasznie brakuje mi moich przyjaciół i spotkań z nimi przy rozmowach zarówno tych o „niczym„ jak i tych „od serca„.... Coś za coś
____________________
Ogród Irci
ircia 15:19, 03 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Agnieszko, dziękuję, że byłaś w odwiedzinach I cieszę się, że mój tak młody ogródek już Ci się spodobał
Spodziewaj się rewizyty
____________________
Ogród Irci
Gabriela 15:20, 03 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Byłam tu na początku, podziwiałam Twój śliczny kolorowy ogród, a potem jakoś nie zdarzyło mi się Ciebie odwiedzić. Teraz widzę co straciłam "z własnej woli, a co przeciw sobie"
Wspaniałe zdjęcia z Danii wkleiłaś, zwłaszcza o tej porze roku miło na nie popatrzeć, ten las pełen białych zawilców, wzasta tęsknota za wiosną.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
ircia 15:24, 03 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Sebek napisał(a)
Przepiękne widoki nam ukazałaś. Ta starodawna Dania jest przepiękna - no i ten rododendronowy ogród


Sebku, niedługo zacznie się świat znów zielenić i cieszyć nasze oczy i duszę. Na pewno pokaże więcej ciekawych zakątków. Mamy tu też piękny ogród botaniczny - od wiosny zaczynamy tam spacery z aparatem
____________________
Ogród Irci
ircia 15:27, 03 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Gabriela napisał(a)
Byłam tu na początku, podziwiałam Twój śliczny kolorowy ogród, a potem jakoś nie zdarzyło mi się Ciebie odwiedzić. Teraz widzę co straciłam "z własnej woli, a co przeciw sobie"
Wspaniałe zdjęcia z Danii wkleiłaś, zwłaszcza o tej porze roku miło na nie popatrzeć, ten las pełen białych zawilców, wzasta tęsknota za wiosną.


Gabrysiu, jeszcze troszkę.... Musimy uzbroić się w cierpliwość, choć mi też już zaczyna doskwierać ta zima
A fotek będzie na pewno więcej, jak tylko zielone życie zacznie się budzić
____________________
Ogród Irci
justi 17:56, 03 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ale śliczne zdjęcia z Danii. Byłam kiedyś, ale w przykrych okolicznościach, nic nie widziałam, tylko lotnisko.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Bogdzia 18:14, 03 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pewnie masz rację, ale wiele osób zauważa to co ja, jakoś w różnych rozmowach wszyscy o tym mówią.Zachwycam sie ciagle ogrodem który pokazałaś i niezmiennie Twoim poidełkiem dla ptaków.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies