Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 22:00, 13 paź 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Dorota123 napisał(a)
Weroniko Twój M złapał lepsze światło i dlatego zdjęcia z jego aparatu weselsze. Kadry z ogródka bardzo ładne. U Ciebie zawsze pięknie i kolorowo.

***
Mój aparat zauważa, że to smutniejsza pora nadchodzi. Zrobię sobie wagary od O. i pomyślę jak ją przetrwać w miarę radośnie. Ostatnie jesienne kwiaty...i pozdrawiam Dorotko.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
barbara_kraj... 22:17, 13 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
weronika77 napisał(a)

***

Ułudka.

Weroniko, fajnie że się roślinki przyjęły. Najbardziej obawiałam się o przywrotnika, bo to był marny kawałek i do tego prawie bez korzonka.
A ta roślina na zdjęciu, to kulnik sercowaty. Tu jest jego opis http://zojalitwin.wordpress.com/2012/02/11/kulnik-sercowaty/

Ułudki to chyba Ci nie dawałam?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
weronika77 22:19, 13 paź 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
jagoda99 napisał(a)
Weroniko pozdrawiam
Tak sobie u Ciebie pospacerowalam az mi z zachwytu powietrza brakuje
No i ze smutkiem wracam do siebie

***
Jagódko, odpoczynek od prac ogrodowych wskazany. Trochę telewizji, książek, może wycieczka, spacery wirtualne po O.,a potem oczekiwanie wiosny, energii.
Nie smuć się więc, bo na wszystko przychodzi czas, teraz odpoczywamy. Pozdrawiam z październikowym nenufarem, ostatnimi różami i chryzantemami.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:26, 13 paź 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
barbara_krajewska napisał(a)

Weroniko, fajnie że się roślinki przyjęły. Najbardziej obawiałam się o przywrotnika, bo to był marny kawałek i do tego prawie bez korzonka.
A ta roślina na zdjęciu, to kulnik sercowaty. Tu jest jego opis http://zojalitwin.wordpress.com/2012/02/11/kulnik-sercowaty/

Ułudki to chyba Ci nie dawałam?

***
Jak dobrze, że zajrzałaś Basiu. Teraz mi przypomniałaś, że to kulnik. Nie wiem skąd mi się wzięła "ułudka" (zmęczenie ogrodem, starością?), a nie zgadzały mi się te listki. Dobrze, że zrobiłam inwentaryzację Twoich roślinek, bo do wiosny coś mi się utrwali. Dziękuję z zapachem tych róż, pięknym zapachem.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:32, 13 paź 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)


Piekne i jak ich ich dużo.

***
Bogdziu, chyba nie zapomniałaś dzisiaj oglądać 5-go odc."Wspaniałe stulecie"... Ja "wyszłam" już z ogrodu, i popatrzę trochę w Tv, teraz oglądam "Miecz Proroka", też na Tv1. Dobranoc.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
monteverde 23:23, 13 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Weroniko o jakich wagarach Ty tu piszesz, jeszcze masz pięknie i kolorowo w ogrodzie a ten kulnik od Basi jest śliczny, pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 20:07, 14 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
weronika77 napisał(a)

***
Bogdziu, chyba nie zapomniałaś dzisiaj oglądać 5-go odc."Wspaniałe stulecie"... Ja "wyszłam" już z ogrodu, i popatrzę trochę w Tv, teraz oglądam "Miecz Proroka", też na Tv1. Dobranoc.


Ogladałam , napisałam u siebie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:32, 26 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piękne masz chryzantemy... te bordowe Inne kfiotki też piekne, ale ten wpadł mi w oko

Zimą będę oglądać zaległości na forum Zaległości duże, to i zima może nie będzie się dłużyć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bartek_luberda 18:12, 29 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Moja Lenka też chce taki stawik i mówi że piękny ogród Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
weronika77 19:36, 04 lis 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
monteverde napisał(a)
Weroniko o jakich wagarach Ty tu piszesz, jeszcze masz pięknie i kolorowo w ogrodzie a ten kulnik od Basi jest śliczny, pozdrówka

***
Aniu, wróciłam z wagarów, z pięknej baśniowej ale rzeczywistej krainy.
Nie latałam balonem, czego z pewnością będę żałować, ale zaliczyłam "lot dywanem" nad przepiękną turecką Kapadocją.
Jeżeli oglądasz turecki serial o czasach sułtana Sulejmana Wspaniałego, to wiesz, że dywan oznaczał w tamtych czasach najwyższą Radę Sułtana.
O dywanach jedwabnych, wełnianych i bawełnianych mogłabym długo, ale w dobie internetu wszystko jest za kliknięciem hasła, więc nie zanudzam.
Byłam trzeci raz w Manufakturze Dywanów w Turcji, obejrzałam kolejny raz proces pozyskiwania jedwabiu naturalnego, popatrzyłam na kwitnące pola bawełniane, rozmarzyłam się. Dedykuję Ci dzisiaj kwiat bawełny z pozdrowieniami z 3-ich wagarów tureckich.

Tak sobie latamy nad Kapadocją z moją bratanicą, a M i brat nas uwieczniają na zdjęciach.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies