Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

laurowisnia 09:03, 10 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Aniu, oby nam rosły jeszcze lepiej jak u mnie w tamtym roku, dopiszę, że potrzebuje dodatkowego podlewania zwłaszcza jak jest sucho.

Jolu, odmachuję ale dziś już ranek poniedziałkowy, a przez weekend trochę dalej mnie poniosło niż do ogródka.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
AgnieszkaW 09:08, 10 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, czy te klony jakoś okrywasz na zimę? jak sprawuje ci się klon "Carnival", bo widzę, że masz szczepionego na pniu? Czy słońce nie przypala mu liści?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
laurowisnia 09:30, 10 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Palmowe okrywałam w pierwszym i drugim roku gałązkami iglaków, teraz już nie. Ja mam większy problem z nimi niż mróz, nornice mi wygryzają korzenie, z pierwszego kupionego klona został mi po zimie patyczek bez korzeni. Carnival mam dwie zimy, nie okrywałam, jest w cieniu brzozy, dość blisko posadzony, nie wiem jak w przyszłości sobie będzie radził, może będę musiała go przesadzić.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Kondzio 10:40, 10 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Jak odpoczywalas to teraz trzeba zabrać sie za wiosenne porządki bo wychodzą juz rośliny sąsiadko hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
laurowisnia 13:55, 10 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Masz rację, działam tylko małymi kroczkami.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Kondzio 14:09, 10 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
laurowisnia napisał(a)
Masz rację, działam tylko małymi kroczkami.
to trzeba fotorelacja zrobić hi hi hi I chwalić sie trza
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Maria667 20:51, 10 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
laurowisnia napisał(a)
Palmowe okrywałam w pierwszym i drugim roku gałązkami iglaków, teraz już nie. Ja mam większy problem z nimi niż mróz, nornice mi wygryzają korzenie, z pierwszego kupionego klona został mi po zimie patyczek bez korzeni. Carnival mam dwie zimy, nie okrywałam, jest w cieniu brzozy, dość blisko posadzony, nie wiem jak w przyszłości sobie będzie radził, może będę musiała go przesadzić.


Agatko!
Może to nie nornice, a turkucie? One tak lubią ogołocić drzewka (czasem całkiem spore) z korzeni
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Milka 17:01, 11 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
laurowisnia napisał(a)
Aniu, oby nam rosły jeszcze lepiej jak u mnie w tamtym roku, dopiszę, że potrzebuje dodatkowego podlewania zwłaszcza jak jest sucho.

Jolu, odmachuję ale dziś już ranek poniedziałkowy, a przez weekend trochę dalej mnie poniosło niż do ogródka.


Czyżby na te szczyty?
Ja tez proszę o relacje z ogrodu
ta piwonia, o która ptałas, dorasta do 80 cm, ma sztywne gałęzie, po deszczach się nie wykłada i za to ją uwielbiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gusiarz 18:46, 11 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Agatko... pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Agania 20:01, 11 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26059
Pozdrawiam właścicielkę 6 klonów u mnie klony rosną z powodzeniem, oby ci już więcej nic ich nie pogryzało, bo piękne masz egzemplarze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies