Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

laurowisnia 09:12, 17 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
ewsyg napisał(a)
Dzisiaj byłam w centrum ogrodniczym i puszkinie w doniczkach też mają i kwitnące ciemierniki i sasanki i żagwiny Tylko pogoda paskudna była to nie bardzo fajnie się te cudności oglądało

Muszę się również wybrać do jakiegoś centrum, ale ciągle mi nie po drodze, poczekam na lepszą pogodę. Puszkinię kupowałam w kapersach w jesieni z dwa lata temu.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 09:27, 17 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Maria667 napisał(a)
Pozdrawiam Agatko!
Ładne, zadbane rabaty. Puszkina taka rozkwitnięta!
Nie wiedziałam, ze tak się nazywa. Mam ją u siebie, ale dopiero zaczyna rozkwitać

Macham. U mnie z tych drobnych kwiatuszków kwitnie zawsze pierwsza, jeszcze mam śnieżnika i cebulicę, którą najbardziej lubię.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 09:30, 17 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Agania napisał(a)
Puszkinia piękna

Masz rację, bardzo mnie cieszy tym bardziej, że nie mam przebiśniegów.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
viva 09:30, 17 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Agato, piękna wiosna u Ciebie U mnie jest chyba dużo zimniej, jeszcze nie tnę lawendy ani nie dzielę żadnych bylin i traw.
Puszkinia śliczna
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
laurowisnia 09:39, 17 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
U mnie też noce jeszcze dość zimne, (chyba nie mam termometru) trochę się pośpieszyłam z tą trawą, ale jak zaczęłam porządki, to tak mnie podkusiło - jak będzie większy mróz to może będzie trzeba okryć.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Agnieszka_B 19:15, 17 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Dziewczyny , mam pytanie odnośnie dzielenia bylin. Moje kępki ostrózek mają już prawie 10 cm . Czy moge je jeszcze podzielić, czy lepiej juz zostawić ?
____________________
zapach-ziemi
Kondzio 19:18, 17 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agnieszka_B napisał(a)
Dziewczyny , mam pytanie odnośnie dzielenia bylin. Moje kępki ostrózek mają już prawie 10 cm . Czy moge je jeszcze podzielić, czy lepiej juz zostawić ?
trochę sie tracę ale Ostróżki sie nie dzieli one albo sie rozsiewają ale sie je przycina przy ziemi pojedyncze gałązki tak tez mozna dzielić zorawki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agnieszka_B 19:47, 17 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Kondzio napisał(a)
trochę sie tracę ale Ostróżki sie nie dzieli one albo sie rozsiewają ale sie je przycina przy ziemi pojedyncze gałązki tak tez mozna dzielić zorawki



myslałam , że jak mam taką całkiem sporą kępę to mogę sobie zrobić np dwie
____________________
zapach-ziemi
Maria667 21:37, 18 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Nie mam pewności co do ostróżek, bo jszcze nigdy nie dzieliłam, ale nie wiem , czy Kondzio ma rację.
Ja bym zaryzykowała podział np ostrym szpadelkiem na pół
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Mirella 21:44, 18 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Agatko, to że ja nic nie piszę to nie znaczy że mnie tu nie było, jestem zawsze
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies