Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen motyli......

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen motyli......

Mala_Mi 10:00, 17 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kolorowo i wesoło
Pięknie Ci to wszystko rośnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
badara 10:21, 17 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
leonia_pawlik napisał(a)
Ależ oczywiście; moja działka znajduje się w Wójtowej Wsi / dzielnica Gliwic/ vis a vis poligonu wojskowego.



Wow,po zdjęciach domyslałam się innego miejsca,przez Wójtową Wieś przejeżdżam ,jak jadę do miasta (oczywiscie Gliwic),mamy do siebie rzut beretem
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
barbara_kraj... 16:40, 17 lut 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Lenko, Łucjo umówcie się a ja dołaczę
Trzeba Wam wiedzieć, że Lenka ma świetny kominek, którego jeszcze nie zdążyła pokazać.
Może teraz wywołana do tablicy pochwali się nim, dodam tylko, że to dzieło Jej M.))
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
andziulka 16:57, 17 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Lenko, masz piekny, bardzo kolorowy ogrodek. Mam wielki sentyment do małych ogródków działkowych. Przez 6 lat byłam właścicielką takiego ogródka koniecznie dołącz zdjecie tego kominka. szukam ciekawych pomysłów, bo właśnie w tym roku chcemy zrobić takie biesiadne miejsce. Lenko, widziałam u Ciebie na zdjeciu milin. To moje ulubine pnącze, ale niestety, na obecnej mojej działce marznie zimą czy okrywasz go na zimę agrowłókniną ?
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
leonia_pawlik 19:39, 17 lut 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
Andziulko, mój milin jest już "leciwy", więc już go nie okrywam, ale kiedy był młodą rośliną, to starałam się go okrywać.
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
leonia_pawlik 20:11, 17 lut 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285



Na mojej działce nie może zabraknąć słoneczników. Sieję je dla ptaszków, które gromadnie odwiedzają u schyłku lata moją działkę, oraz na kwiaty cięte, Okazuje się, że słoneczniki są bardzo trwałe jako kwiaty bukietowe.

Same teraz widzicie, jaką gęstwinę mam na działce. Hania ma rację; trudno taki ogród utrzymać w porządku, ale ja moim roślinom pozwalam " bujać", jak im się tylko podoba.




Któregoś lata wyhodowałam takiego giganta!




____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
Bogdzia 20:20, 17 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Słoneczniki piękne, też takie sobie w tym roku kupiłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
leonia_pawlik 21:32, 17 lut 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285



Słoneczniki to bardzo fotogeniczne kwiaty. One sprawiają, że zdjęcie zawsze jest udane i piękne.





To słoneczniczek szorstki z nasionami pysznogłówki. Prawda, że razem tworzą piękny jesienny bukiet.





____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
leonia_pawlik 21:47, 17 lut 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
barbara_krajewska napisał(a)
Lenko, Łucjo umówcie się a ja dołaczę
Trzeba Wam wiedzieć, że Lenka ma świetny kominek, którego jeszcze nie zdążyła pokazać.
Może teraz wywołana do tablicy pochwali się nim, dodam tylko, że to dzieło Jej M.))



Będzie miło się z Wami spotkać. Na pewno będzie to możliwe. Już się cieszę na to spotkanie i już teraz Was zapraszam.
Łucjo, domyślam się, że jeździsz od strony Sośnicowic. To faktycznie masz do mnie po drodze. Mam nadzieję, że któregoś dnia wstąpisz na moją działkę. Wobec tego; czekamy na wiosnę !!!


Zdjęcie kominka zamieszczę, tylko trochę to potrwa, bo muszę odszukać go w zdjęciach.
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
ircia 21:56, 17 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
leonia_pawlik napisał(a)



Słoneczniki to bardzo fotogeniczne kwiaty. One sprawiają, że zdjęcie zawsze jest udane i piękne.





To słoneczniczek szorstki z nasionami pysznogłówki. Prawda, że razem tworzą piękny jesienny bukiet.







Bardzo lubię słoneczniki, a takich jak w Twoim ogródku to jeszcze nie widziałam. Są ślicznie i niespotykane

____________________
Ogród Irci
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies