Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

AgnieszkaBK 21:55, 03 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
EPODLAS napisał(a)
A mnie najbardziej podobały się wiosenne szachownice. Też mam, takie delikatne, niepospolite dzwoneczki. Mam nadzieję, że w tym roku będzie ich trochę więcej.

Ja też je lubię, muszę zajrzeć do Ciebie i obejrzeć Wybieram się od dawna żeby dokładniej odwiedzić Twój ogród, a nie na wyrywki
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AniaDS 16:29, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Witaj Agnieszko, stworzyliście piękny ogród. Gratuluję, tym bardziej, że założenia mieliście początkowo zupełnie inne .
Powiem Ci, że ja na początku myślałam w podobny sposób, żadnych roślinek, żadnych bylinek.. Po co się męczyć, plewić, kopać..
Ba! O różach już nie wspomnę .
Miały być iglaczki, krzaczki i trawka.
A że wyszło jak wyszło... Zmienił mi się światopogląd .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AgnieszkaBK 20:13, 04 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Miło mi Aniu, że odwiedziłaś mój ogród .... tak dobrze to ujęłaś....zmienił się nam światopogląd, ale za to jak pozytywnie Twoje róże są przepiękne.... będę zaglądać
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
marzena 21:18, 04 lut 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
AgnieszkaBK napisał(a)
Kwitnące drzewko przy skalniaku to jabłoń rajska, ale odmiany oczywiście nie znam, będę musiała to nadrobić Jesienią ma śliczne małe jabłuszka.


piękny obrazek ale na całkiem pierwszy rzut oka- to jakby wisienka może tak mi się skojarzyło, bo takie czerwone owocki miała moja....
____________________
marzena O....!
AgnieszkaBK 21:44, 04 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Marzenko, rzeczywiście wygląda trochę jak wisienka, te jabłuszka są takie małe ...... jak duże wiśnie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 19:41, 05 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Wchodzę do sklepu..... a one patrzą i uśmiechają się ....... chciałoby się mieć wszystkie, ale rozsądek mówi coś innego Wy mnie rozumiecie




Hiacynty jeszcze czekają.... ciekawe jaki będą miały kolor

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Gabriela 19:47, 05 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Och, jeszcze jak Cię rozumiem, wczoraj w sklepie też miałam ochotę zabrać wszystko.
Też kupiłam hiacynty i krokusy typu "jajko z niespodzianką", napisane że fioletowe, zobaczymy co będzie.
Twoje mają jasne cebule, typuję więc białe albo żółte.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 19:51, 05 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja dziś wlazłam w stonę internetową z ...wiecie czym..i co???... Gdzie ja to znów posadzę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 19:55, 05 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
A ja dziś wlazłam w stonę internetową z ...wiecie czym..i co???... Gdzie ja to znów posadzę


Ubędzie trochę trawnika , bedzie mniej koszenia ale jak będzie pieknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaBK 20:05, 05 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Gabrysiu, widzę że tez toczyłaś walkę wewnętrzną rozumu z chciejstwem Ciekawa jestem co wyrośnie z Twoich Ja moje też obstawiam na takie kolory
Aniu, ja też sobie obiecałam, że nic nie będę kupowała..... ale .......jakoś sobie nie radzę Jest coraz gorzej..... coraz więcej zapisków.... ale to już naprawdę OSTATNI RAZ
Też muszę jeszcze zajrzeć
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies