Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 23:36, 21 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
hahha z tym wiatrem to jeden z argumentów mojego M ' u nas tak gwiździ, że grzech tego nie wykorzystać"
jak byliśmy ostatnio w Niemczech to przy każdym domku z 'foto' przychamowywał... i piał z zachwytu...


A widzisz to tak ja mniałam z elewacją drewnianą i przeszkleniami..... W Austrii nie sposób było jechać cały czas postój
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewa 07:29, 22 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Mala_Mi 07:34, 22 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)




Maaaakabra była...
".


U mnie jak prąda niet... to to samo.. a u mnie prąda niet z byle powodu.... i przeżyję wszystko nawet brak neta.. ale braku kawy nie potrafię.. M zainstalował niedawno agregat prądotwórczy.... i przeąłcznik sieć-agregat. U mnie wszystko też na prad...... bez prądu jak u Was....... A tu przebudowują ulicę i bez pradu było kilka dni....... a tak agregacik..warczy jak diabli, ale dało sie jakoś funkcjonować....


Aniu a ten agregat to oczywiscie spalinowy?? I stoi na zewnątrz?

My mamy tanio...to spalinowy.... w momencie jak nie ma prądu, to wajchą sięprzestawia skąd zasilanie, opala sięagregat i działa.
Ale są agregaty na gaz , podpięte na stałe i w przypadku braku prądu automatycznie przejmują zasilanie domu.... wiec są estetyczne i ciche
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 10:14, 22 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Byłam poczytałam o miodzie, powidłach, rannym śniadaniu od lat 17, nowoczesności i uzależnieniu od energii elektrycznej. Bardzo ciekawa wymiana myśli.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
KasiaWB 10:22, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
i ja z zainteresowaniem poczytałam.W Niemczech tak faktycznie jest, że - w skrócie mówiąc - własny prąd można sprzedać do sieci, u nas to przyszłość.
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Enya73 10:49, 22 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Marzenka, przepis na powidła wrzucony

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2245-powidla-sliwkowe-z-kakao-a-la-nutella


____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 10:57, 22 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Tu przepis na bułeczki śniadaniowe

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2247-buleczki-sniadaniowe

i na zakwas żytni :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2246-jak-zrobic-pierwszy-zakwas-zytni?page=1#post_2
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 17:38, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No Marzenka, proszę mi tu o fotkach nie zapomnieć z dzisiejszego spotkania, ostatnio była krecha, więc proszę nadrobić niedociągnięcia. Pozdrowionka dla wszystkich spotkaniowych Dziewczyn, które Marzenkę dziś nawiedzają
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
bociek 18:01, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Helol Widze, ze dysputa o odnawialnych zrodlach energii czy jak to tam. U nas tez niezle gwizdzi Na te okolicznosc panstwo postawilo 5 wiatrakow w najblizszej okolicy. Wieeeeeeelkie sa My tez chcemy tylko taki maly wiatraczek, ale miejsca niet
U mnie tez wszystko na prad wiec Dziewczyny bardzo dobrze znam ten bol. Pare razy zawartosc lodowki i zamrazalnika poszeeeeeeedl...

Kulinarnie to sama zakwas robilam i mam go caly czas. Wymagajacy koles, a to mu drozdze spadaja, a to kwas mlekowy spada, wiec oprocz dokarmiania sypne a to glukozy, a to laktozy. Wlasnie chlebek mi rosnie, rano postanowilam przed wyjazdem odmlodzic zakwas stad i chlebek sie robi

Madzenko, cofnawszy sie wstecz widzialam fotki chalupy wieczorowa pora. Ty sie Boga nie boisz pokazujac takie cuda Vertigo obledna absolutnie. W przyszlym roku, wybacz, ale odgapiam bezwzglednie

Czytam, ze sie kawkujecie, a wiec wszystkie fajne Dziewczyny kawkujace u Madzenki pozdrawiam i caluje siarczyscie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
anieszka 20:21, 22 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Marzena2007 napisał(a)
Enya a wiesz, że chodził mi po głowie zamek do drzwi bez klucza na kodowanie całe szczęscie, ze nie zrealizowałam bo bym nie wyszła


A jak poradziłaś sobie z bramą garażową??? Ja mam 6m, więc nie podniosę jej ręcznie, a jak mi kiedyś zrobili psikusa to jechałam rowerem do pracy
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies