Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

viva 22:40, 18 maj 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Bogdzia napisał(a)
Kwitnące piwonie róże i bodziszki, to jeszcze przede mna. Cudny jest Twój ogród cokolwiek bys nie pokazywała.


Bogdziu, u Ciebie nie może być teraz nic innego, musi czekać w kolejce
Masz rację czekamy całą zimę to teraz wszystko jest piękne i ogromnie cieszy.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 22:43, 18 maj 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
mirkaka napisał(a)


Witaj, u Ciebie też azalie w roli głównej, to ich czas i rododendronów.
Twój ogród oglądałam już jakiś czas temu, jednak wątek był nieaktywny. Piękny masz ogród, cieszę się że wróciłaś, będzie co podziwiać


No tak pojawiam się i znikam
Mirko, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 22:55, 18 maj 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
eee_taam napisał(a)
bardzo mi sie spodobał twój opis drzew ...a plotka głosi ze masz buka tricolor

mogłabyś go pokazać?\i napsać o nim swoje przemyślenia ...i czy rzeczywiście on w te 10-15 lat urośnie na szerokość 20m ....bo ta szerokość mnie bardzo zastanawia.


dzięki


Justyno, napisałam u Ciebie a tu pokażę jeszcze raz pokrój tego buka.
Jeszcze nic nie przycinałam, na wiosnę przytnę, bo w tym roku ma bardzo duże przyrosty. Inne buki też, nawet te w żywopłotach. Myślę, że to z powodu mokrej jesieni.



z innej strony



i listeczki


____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 22:58, 18 maj 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
ewsyg napisał(a)
Vivo, bardzo miło spędziłam u ciebie czas. Zachwyciłam się orlikami.


Ewo, miło Cię gościć
Orliki wszędzie w tym roku są wyjątkowo piękne.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
paniprzyroda 23:05, 18 maj 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Deszcz
A ja zastanawiałam się dlaczego moim bukom urosły firanki wszystkie młode przyrosty u kolumnowych zwieszają się w dół. Buka Tricolor ze złotymi cisami pamiętam doskonale, bardzo urósł. A mikołajki zamieniłaś na czosnki
Jest świeżo, bogato i pięknie. Właściwie każde zdjęcie chciałoby się skomentować, pochwalić, dopytać tajemnicy sukcesu w uprawie tego czy tamtego.
Nie da się. Wybieram kukliki Flames of passion
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 01:31, 19 maj 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
viva napisał(a)
Przygarnęłam taką, kolejną towarzyszkę ogrodową. Straszna dzikuska.






Identyczną przygarnęłam.. i kilka mam na dochodne Ale Bambina to już domowa kota, ale o charakterze kompletnej dzikuski..

I orliki u mnie w tym roku beznadziejne.. zielone gąsienice wpierniczyły prawie wszytko Rok temu trochę, w tym , większość.

Twój ogród zawsze zachwyca.. i uwielbiam tu buszować.. top umiłowanych ogródeczków

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
05:30, 19 maj 2018
super że go pokazałaś

dopisze u ciebie buki mam takie :

dawyck gold
dawyck purple
rohan obelisk
purple fonatin


i one sie u mnie dobrze maja podobnie jak graby czy śliwki ozdobne
Basilikum 14:24, 19 maj 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja tu spaeruje od kilku dni i nazachwycac sie nie moge. Kazde zdjecie chlone i wracam po kilka razy. Cudowny ogrod stworzylas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Urszulla 15:20, 19 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
viva napisał(a)


Agato podziel teraz po kwitnieniu, do jesieni już będą ładnymi sadzonkami.

Zielona rabata miała już się pysznić łubinami i czosnkami ale niestety łubiny w tym roku u mnie nie przeżyły. Z kilkunastu sadzonek wyszły trzy ale i te nie zakwitły. Na innej rabacie podobnie. Z czosnkami miałam pierwszy raz taki przypadek aby wszystkie na wiosnę ładnie wystartowały a potem zanikły. Nie było nawet pąków kwiatowych. Wsadziłam dwadzieścia pięć zakwitły dwa.

Ale ta zieloność to chwilowa, bo kwitną już piwonie i inne różności I tak będzie do zimy





Dodawaj fotki. Twoje połączenia roślin są ciekawe. A ja zastanawiam się u siebie i testuję wypełniacze na letniej rabacie. Te eksperymenty to fajne zajęcie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
agniecha973 00:20, 21 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Alez cudnie!!! Ten ogród to klasa! JUż chyba kiedys pisałam, że masz niezwykłą rękę do komponowania roslin. Po prostu słów nie starcza na zachwyty. Pozdrawiam.
PS. Bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam 50 wpisów w twoim wątku.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies