Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Kuklik 23:48, 21 maj 2018


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mój ulubiony kuklik to Cosmopolitan. Uwielbiam tą delikatność...
Vivo, jeśli pozwolisz to go pokażę.

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Bogdzia 05:59, 22 maj 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Twoich widoków zawsze za mało .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Doranma 23:34, 22 maj 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Tak się cieszę, że wróciłaś! Ze dwa lata temu przeczytałam cały Twój wątek,obejrzałam kilka razy odcinek z Mają i gdy "przepadłaś", to bardzo brakowało mi Twoich zdjęć i tekstów, w których z taką prostotą i serdecznością dzielisz się swoją wiedzą. Dziękuję
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
mira 23:42, 22 maj 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Cudowne te widoki z azaliami.

fajnie

"Ale ta zieloność to chwilowa, bo kwitną już piwonie i inne różności I tak będzie do zimy "

będziesz pokazywać co kwitnie no nie ?

kwitnie Twój piewiosnek

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 21:07, 24 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Róż nie pokazać ???? No foch....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 19:23, 04 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Z prośbą o wprowadzenie ładu w moich wyobrażeniach. To jest stachys 'Hummelo' czy officinalis?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sierika 20:48, 05 sie 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Vivo, serdecznie dziękuję za możliwość obejrzenia cudownego, niepowtarzalnego ogrodu, za ciepłe przyjęcie, gościnność. I za słowa na zakończenie wizyty.
Wciąz jestem pod wrażeniem i wciąz wędruję po scieżkach i zakątkach a widok
z tarasu, niesamowite wrażenia.
____________________
EwaSierika
Tamaryszek 11:14, 21 paź 2018

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Nie zaglądasz do swego wirtualnego ogrodu zbyt często, Vivo, a ja z wielką przyjemnością przypomniałam sobie Twój cudowny ogród.
Bo czytelnicy nie wiedzą, a miałam to szczęście, że tego lata odwiedziłam ogrodowe królestwo Vivy. Oczarowało mnie całkowicie, to naprawdę wyjątkowe miejsce.
Chyba ktoś wspomniał, że Twój ogród był pokazywany w "Mai", czy mogłabyś napisać, który to był odcinek?
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
mira 13:19, 21 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tamaryszek napisał(a)
Nie zaglądasz do swego wirtualnego ogrodu zbyt często, Vivo, a ja z wielką przyjemnością przypomniałam sobie Twój cudowny ogród.
Bo czytelnicy nie wiedzą, a miałam to szczęście, że tego lata odwiedziłam ogrodowe królestwo Vivy. Oczarowało mnie całkowicie, to naprawdę wyjątkowe miejsce.
Chyba ktoś wspomniał, że Twój ogród był pokazywany w "Mai", czy mogłabyś napisać, który to był odcinek?


Akurat zajrzałam to odpowiem bo Viva pewnie wróci tu z pierwszym śniegiem

http://majawogrodzie.tvn.pl/282,Ogrod-z-rozami-i-widokiem-na-staw-odc-555,odcinek.html
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
viva 22:25, 21 paź 2018


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Wracam wcześniej niż przewidywała Mira, choć do pierwszego śniegu pewnie bardzo blisko

Nie myślcie tylko, że zapomniałam o Ogrodowisku, o Was Przez całe lato i jesień zrobiłam mnóstwo zdjęć Niestety brak czasu nie pozwalał mi na systematyczne bywanie na forum. Teraz kiedy wieczory już dłuższe i brak ciężkich prac ogrodowych (zostanie więcej energii na wieczór ), będę mogła bywać częściej.

Bardzo dziękuję Wszystkim Zaglądającym

Mariolu - Pani Przyrodo - mikołajki pozostały ale z powodu zmniejszającego tam światła słonecznego powoli przenoszę je, bo jest im coraz trudniej.

Aniu - Mała Mi - moja dzikuska złagodniała, już mnie nie gryzie i nie drapie Okazała się dobrą polowniczką, niestety ostatnio najczęściej przynosi ptaszki. Czy można kota zniechęcić do ptaszków?

Justyno - eee_tam, cieszę się, że masz tyle buków i dobrze się u Ciebie mają

Izabelo - Bassilikum - dziękuję za ciepłe słowa

Ula - zdjęcia mocno opóźnione ale będą Testujemy dalej

Agnieszko, bardzo dziękuję Mam ciągle żywe wspomnienia z Tobą związane

Izo - Kukliku, mam go na oku Pewnie przy najbliższej okazji zakupie. Z takich bardziej delikatnych mam Gimlet i Album. Dla ulubionych miejsce zawsze się znajdzie.

Bogdziu,

Doroto - Doranma, dziękuję za miły wpis Z moją obecnością będzie już lepiej

Mireczko, mam zamiar wrócić do tego co kwitło
Z Twojego pierwiosnka nasionka zebrane, niebawem wysiewy

Aniu, wysłałaś do mnie pewnie już nie jednego focha, przepraszam. Obiecuję poprawę

Ewo - Pszczelarnio, nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne ale według mnie to Hummelo.

Ewo - Sieriko, jakże miło mi było poznać Tę Sierikę, którą poczytywałam i podglądałam tu i tam Dziękuję

Izo - Tamaryszku, miło było Cię gościć Dziękuję
Mira już mnie wyręczyła w odpowiedzi ale ogród z Mai jest już mocno nieaktualny o czym się przekonasz jak obejrzysz.

Miro - jestem troszkę wcześniej

Dzisiaj. Sypie się złoto









____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies