Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 10:35, 10 maj 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)
Wszystko mnie zachwyca i widoki z NL i Twoje włości Bukiety pachnące . Zostaję u Ciebie

Monia, mój leżak drewniany trochę zzieleniał , gdzieniegdzie , przetrzeć papierem ściernym ? doradź plissss


umyj go szrym mydlem, wysusz na słońcu iprzetrzyj papierem i zadziałamy kremem, o którym mowilam.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 10:38, 10 maj 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Oj taki obraz by Monia u Ciebie pasował! Wierzę, że za niedługo będziesz taki miała. Fajne ujęcia zrobiłaś.

Monia, jak będę miała super półrocze to bez wahania jade po ten w czrnej ramie. nie mogłam się skupić na zajęciach przez niego

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
jazzy 12:01, 10 maj 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Bosko!
Jak przychodzi się do Ciebie, to od razu wiadomo, że będzie oryginalnie, niepowtarzalnie, wyjątkowo
I za to uwielbiam Ciebie i Twój wątek
Pozdrówka niedzielne
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
noemi 17:50, 10 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kwiatholandii napisał(a)


umyj go szrym mydlem, wysusz na słońcu iprzetrzyj papierem i zadziałamy kremem, o którym mowilam.


Okey działam.
____________________
ogród magdalenka
katiaxx 19:38, 10 maj 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Uwielbiam Twój wątek ale to juz wiesz , tak dobrze popatrzeć na piękne rzeczy
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
proximka 08:24, 11 maj 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Fajnie że tu ostatnio trafiłam. Mamy podobny gust i zamiłowanie go linii. Nie obrazisz się jak ukradnę kilka inspiracji
____________________
Ania-Ogród proximki
Magdah 12:19, 11 maj 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
Cześć Moniko,
Bardzo podoba mi się porządek w ład w Twoim ogrodzie i dziękuję, bo pozachwycałam się wnętrzami, które pokazałaś

Co do ogrodów holenderskich... Wszyscy chwalą... Rzeczywiście jako obrazy wizualnie piękne, wszystko pod kontrolą, bardzo estetyczne. Ale patrząc trochę szerzej, trzeba mieć świadomość, że taki triumf człowieka nad naturą to biologiczna pustynia. To nie jest przestrzeń przyjazna naszym mniejszym sąsiadom, wszelkie 'robaczki', motyle, pszczoły i ptaki nie mają tam czego szukać...

Pozdrawiam, Magda


kwiatholandii napisał(a)
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
proximka 13:12, 11 maj 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Moniko kiedyś katiaxx pytała o odmianę kosodrzewiny którą masz na jednej z rabat. Szukałam odpowiedzi ale wtedy chyba ci umknęło. Czy możesz mi napisać i ioczywiście nazwę trawek też poproszę o ile to nie jest carex frosted curls.

Chodzi mi o tę rabatę
____________________
Ania-Ogród proximki
malkul 13:22, 11 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kwiatholandii napisał(a)

Monia, jak będę miała super półrocze to bez wahania jade po ten w czrnej ramie. nie mogłam się skupić na zajęciach przez niego



nie dziwię ci się wcale. dla mnie cudny

mam prośbę- wyślij mi proszę na priv albo wstaw u mnie na wątku nazwę tego spreyu co się mim psiak np. kwiaty hortensji aby się długo na wianku trzymały
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 13:25, 11 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kwiatholandii napisał(a)
Cudze chwalicie......

Wyczarowałam dziś bukiety z ogrodowych kwiatów...jest klimat


co to?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies