Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

ircia 18:14, 17 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Zaglądam Agatko bo podoba mi się Twój ogród z jego własnym charakterem Jestem ciekawa jak będzie zmieniał swój wygląd pod Twoją troskliwą opieką
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 18:26, 17 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
I przyjechała komórka! Na razie stoi, a właściwie leży w częściach po środku przyszłego trawnika. A oto ona:

Jutro budowanie.
____________________
ogród w Holandi
ircia 18:32, 17 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
kibicuję w pracach
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 20:21, 17 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dzięki Ircia! Przydałby się jakiś zaklinacz deszczu, bo na jutro niestety u nas zapowiadają opady choć na szczęście nie jakieś ciągłe. Oby jak najmniej!
____________________
ogród w Holandi
Madzenka 20:29, 17 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agatko u nas przepiękne słońce dzisiaj było i jutro tak samo zapowiadają.
A ja bym tego bukszpana naprawdę w serce cięła. Ńie żartuję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata_chrosc... 21:23, 17 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
U nas dzisiaj tez było pięknie, chociaż też deszcz zapowiadali. Ale chyba już dwa dni z rzędu to nie będą się mylic i jutro faktycznie będzie padać. Z tym sercem to ja jednak się wstrzymam. Ty to jesteś pasjonatka bukszpanów i ich artystycznego wycinania. Ja to bym chyba nawet nie umiała. Na prawdę dokupię mu kulę i dostawię po prawej i będzie taki podwójny. A z tyłu posadzę parzydło leśne i takie białe będą wystawały. Tym razem miskant w żaden sposób nie da się zgapić od Danusi, bo tam jest ciężki cień i żaden miskant by tego nie wytrzymał. A jak tam wodna ściana?
____________________
ogród w Holandi
Madzenka 22:03, 17 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ściana wodna rusza w poniedziałek, ale najpierw zaczynamy wykopki dzisiaj wykopaliśmy z tego miejsca cisy a od poniedziałku wykop pod oczko i ścianę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata_chrosc... 22:24, 17 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No to pięknie! Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądało! Zaraz przylecę oglądać!
____________________
ogród w Holandi
kwiatholandii 03:06, 19 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Pokaż kilka fotek komórki nowej. Już mi się kolor podoba U nas problem z czymś takim w takim prostym stylu, bo kolor można samemu zrobić. Będę myślała pewnie o zamówieniu na wymiar.
ps. co do teściów, to nie ma problemu, jeszcze kawkę sobie wypijecie. Bardzo otwarci ludzie. Otwarci na ludzi i pomocni. A jak nasi znajomi Pol-Hol to już całkiem . Planują przyjechać w kwietniu, a ja kule do 15 muszę zamówic i posadzić, więc powinniśmy zgrać się jakoś z terminem. Będziemy na bieżąco w kontakcie.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
agata_chrosc... 09:40, 19 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No i komórka czyli "domek ogrodnika" stoi! Jeszcze bez dachu, bo czasu zabrakło.

Jest przykryta za razie plandeką, ale już teren wokół można porządkować i powoli rzeczy ze starej komórki przenosić. Bardzo się cieszę.
Moniko (mogę tak zamiast nika?), na prawdę to przemiła propozycja. Byłoby cudownie. Tylko daj znać ile te kule kosztują bo muszę jakoś mojego Holendra przygotować. On już i tak za głowę się łapie ile na ten ogród wydajemy. A co do komórki - ja się nawet przymierzałam do kupienia w Polsce, bo nieco taniej. ALe dałam spokój, bo te gotowe robione są z bardzo cienkich deseczek, które za kilka lat się rozpadną po prostu. Także chyba zamówienie jest dobrym pomysłem - każ zrobić z grubszych desek, takich co najmniej 2,5cm, wtedy troche postoi. A pomalować oczywiście zawsze można dowolnie.
Pozdrawiam wszystkich! Napiszcie co sądzicie o moim "domku ogrodnika".
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies