Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

majkel0326 22:06, 25 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Uśmiałam się z tych jabłuszek Moja parę dni temu pozrywała mi wszystkie szafirki!
____________________
Maja - Moje roślinki
monitka 22:13, 25 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
mira pokuta przyjęta

ja też kwiatki zrywałam i niebka robiłam z host się cieszę bo trochę przestrzeni mi zakryją. Mam jeszcze taką cytrynowo zieloną (nie znam odmiany) z białymi kwiatami które obłędnie pachną.

Maju młoda wiedziała że zerwać nie może ale nie mogła się oprzeć pokusie a szafirków szkoda.

Za to moja siostrzenica wyrywała mi sadzonki z korzeniami i niosła w darze swojej mamie


____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 10:53, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
monitka napisał(a)
A tu Pan Platan (po lewej stronie), który może być mój
Siedzę i myślę jak go zagospodarować...



Nie kupowałabym Pana Platana - patyka Powinnaś kupić wyprowadzonego na pniu Przynajmniej na wysokości 2.5 m dopiero korona. Chyba, że patyka będziesz sama wyprowadzać do góry obcinając mu wszystko, co chce wyrosnąć na boki. Inaczej otrzymasz drzewo wielopniowe

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:55, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tu masz pomysł co obok posadzić



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zuzanka 11:00, 26 kwi 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
kradnę Danusiwe zdjęcie

bardzo mi się to wykonanie podoba
____________________
Z potrzeby piękna...
monitka 11:00, 26 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dziękuję bardzo Danusiu tą realizację widziałam i jestem nią zauroczona jak każdą która wychodzi spod Twoich rąk Dziękuję też za zwrócenie uwagi na rodzaj drzewa nawet nie wiedziałm że platany też są szczepione na pniu...w takim razie zrezygnuję z posadzenia go u siebie. Ten egzemplarz mogłabym dostać a teraz widzę że nie osiągnę z nim porządanego efektu...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 11:17, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tu nawet nie chodzi o szczepienie, szczepiona jest odmiana kulista bo taka też jest, ale chodzi o wyprowadzenie pnia do góry i dopiero po osiągnięciu odpowiedniej wysokości można przyciąć przewodnik, żeby uzyskać koronę Tak, żeby można było chodzić pod drzewem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monitka 20:42, 26 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
W takim razie chyba daruję sobie Pana platana ...wolę kupić drzewo już zaszczepione niż eksperymentować.
Ledwo zipię dzisiaj, chyba ciśnienie mi nie sprzyja, głowa mi pęka...
Wyszłam na chwilę do ogrodu poprzycinać trawę przy tarasie ale nawet to nie za bardzo mi wyszło... przynajmniej nie tak jak chciałam. Rowek chyba za duży.

przed


po


Denerwują mnie chwasty, które wyrastają w przerwach między kostkami. Macie na to jakiś sposób?
Wycinałam nożykiem ale to żmudna robota
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Ana 09:38, 27 kwi 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
ja nie znam na nie sposobu, chętnie poczekam na wszelkie rady, bo mi między kostką non stop wyłażą
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 13:21, 27 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
W zeszłym roku pędzelkiem chemią je malowałam. Padły i teraz znowu odrosły...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies