Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

Linka 13:27, 27 kwi 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
U mnie nie wystepuje to masowo (trawa w kostce) ale staram się ją wyrwać tak z korzeniem.... jak wyjdzie tak dobrze z całymi korzonkami to spoko a jak się urwie to odrasta
Też myślałam o oprysku.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
monitka 22:04, 28 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Linko ale u mnie te trawy pierony tak mocno siedzą, że ciężko je wyrwać.

Disiaj u nas bardzo ciepły i słoneczny dzień był. Korzystając z okazji w czasie wizyty na działce rodziców było zakładanie warzywnika. Mała ogrodniczka oczywiście pomagała siać rzodkiewkę mamy zygzakiem wysianą

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 12:58, 29 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)


przed


po



O żesz... a ja tego nie widziałam wcześniej...
Świetna robota Jak dla mnie ten rowek nie jest za duży, przynajmniej na zdjęciu nie wygląda źle. Jest dobrze

A rzodkiewkowy zygzak będzie ekstra wyglądał... taki oryginalny... Najważniejsze, że mała ogrodniczka ma zapał i chęci
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Sebek 16:00, 29 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajnie wyszedł ten kancik
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
arcobaleno 08:24, 30 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
No no - kanciki pierwsza klasa Ja też będę musiała się chyba za nie wziąć
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
monitka 19:10, 30 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dzięki za pochwałę kancików W środę dalszy ciąg będzie. Nie mam na razie co sadzić to chociaż kanciki porobię.
Jutro wybieramy się na wycieczkę z młodszą córcią żeby było sprawiedliwie bo starsza też pojechała na wycieczkę ale kilkudniową do Londynu. Nie wiem jak dzisiejszą noc ze stresu przeżyję. Zawsze się denerwuję jak mi dziecię dłużej autokarem jedzie
Dla odstresowania wyskoczyłam na chwilkę do ogródka (strasznie u nas wieje dzisiaj ) i porobiłam parę fotek

tawuła Goldflame - w zeszłym roku kilka patyczków a teraz kawał krzaczka. Nie patrzcie na chwasty



tawuła Gouldmound



urocze kwiatki tawułki



Tutaj w całości ze swoimi wąsami. W zeszłym roku jaj ją kupiłam miała może ze trzy gałązki po częstym cięciu zagęściła się i pieknie kwitnie.



orliki już się szykują




____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kraania 19:55, 30 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
monitko u Ciebie wiosna też szaleje Piękne tawuły.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
nika 22:24, 30 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)


tawuła Gouldmound






O ja! Jaka wspaniała!
Ja też chcę takie u siebie!
Powiedz, długo czekałaś aż się tak rozrośnie, czy od razu sadziłaś olbrzyma?

Widzę, że i u Ciebie wiosna szaleje na całego

Na pewno starsza córcia bezpiecznie dojedzie na miejsce, chociaż rozumiem Cię doskonale, też bym się denerwowała. A gdzie to się jutro wybieracie na eskapadę?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
monitka 22:32, 30 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika ta tawuła ma chyba 3 lata. Kupiłam malutkie w Smętowicach, ledwie pare gałązek miały. One uwielbiają przycinanie wtedy ładnie się zagęszczają. W tym roku ukorzeniam swoje po cięciu. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Wyobraź sobie że wybieramy się w Twoje okolice, do Świerkocina. No i sie tak zastanawiam czy tam gdzieś w pobliżu szkółki nie ma bo chętnie bym z trasy zboczyła

A nerwy były, są i będą taki los rodzica na razie walczę ze sobą bo mam ochotę zadzwonić ale wiem, że mnie ochrzani
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 23:08, 30 kwi 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
O! W Świerkocinie byliśmy kilka razy i mały zawsze tak samo zachwycony. Wiadomo - zwierzątka
Co do szkółek, to niestety nie pomogę, bo zwyczajnie nie mam zielonego pojęcia I tak sobie myślę, że jutro to chyba takie szkółki nieczynne, chyba że się mylę
W każdym razie wspaniałej zabawy Wam życzę! Pozdrówcie ode mnie zebry, lwa i strusie
A wiesz, że tuż obok jest Park Dinozaurów? W Nowinach Wielkich.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies