Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Katkak 10:11, 09 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mireczko dziękuję za przepis na donice. Jak mnie wena najdzie to zrobię. Póki co dostałam od Emusia całą serię Mroza i przepadłam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 10:31, 09 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja tam widze tz grabie i trzy taczki ale obstawiam na jedna osobe
Haczyk piekny
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 07:56, 10 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajne zdobycze Mira
A te 2 taczki, obstawiam, że sama je obsługiwałaś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 09:45, 10 lut 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja widzę trzy taczki , chyba nie sama pracowałas. Z oczami widzę masz problemy jak ja, na chwilę do komputera i uciekam bo bolą a od telewizora jeszcze bardziej. U mnie jeszcze śnieg wiec o takich robotach wogóle nie ma mowy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
m_gocha 11:42, 10 lut 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Obstawiam że miałaś tym razem jeszcze 2 pomocników To wersja super optymistyczna
Życie jednak podpowiada że z reguły 3 taczki i 3 grabie obsługuje 1 osoba
Ale trzymajmy się wersji dla optymistów

Chyba mamy już przedwiośnie?
Cudna pogoda dzisiaj u mnie, chodź bardzo wietrznie
Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
mirkaka 21:51, 10 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9745
Mirko, Ciebie to ja nie dogonię w pracach ogrodowych, ja powolutku, po jednej rabatce a Ty widzę cały ogród uprzątnęłaś już
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mira 22:18, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
sierika napisał(a)
Podkuruj oczy, bez nich życie mało zachęcające, album bardzo ciekawy.


Tak, martwią mnie moje oczy ale jest ok - wena jest to i relacje ogrodowe są . No i radość na spotkanie wreszcie - hophop

m_gocha napisał(a)
Piękne fotki pięknego ogrodu... Nawet nie wiem, które zdjęcie mogłabym zacytować bo nad każdym wzdycham okropnie
Cudne te kamienne koryta, rabaty bylinowe i cudna łączka... że już o drzewie na płasko prowadzonym nie wspomnę
A i haczyk całkiem, całkiem gustowny

U mnie w ogrodzie cały śnieg spłynął po sobotnim halnym. Wczoraj w cieniu było +14. Ziemia zamarznięta a wierzchem woda chlupie
Trochę zazdroszczę prac ogrodowych, ale już bliżej niż dalej
Pozdrawiam


Gosi kolejną relację zrobiłam w ogrodach świata - coś całkiem innego
U mnie pogoda w lutym zwariowała - wycinam co się da, podcinam na poziomie mojego piętra bo mam obawy że przyjdzie zima a potem już będzie lato.

Wendy79 napisał(a)
Przeniosłaś mnie znowu, Miro, w cudowny świat angielskich ogrodów. Jest moim marzeniem, żeby kiedyś móc tam się znaleźć. Obawiam się, że nie potrafiłabym wyjść z takiego ogrodu, skoro i z Wojsławic mam problem Tymczasem czekam na pierwsze wysiewy. Już niedługo. Właśnie kalendarz księżycowy przeglądam.


Aż jestem ciekawa czy odmienne klimaty Ci się spodobają.
Marzenia się spełniają - będziesz.
Siejemy - ja we wtorek. Kupka torebeczek odłożona do siewu.

Skoro podabają się Wam też inne ogrody niż tylko Wasz to może obejrzycie
ja od 6 strony a wcześniej Kondzio spod parasola pokazuje ogród

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6442-ogrody-wodne-ady-hofman-vijvertuin-ada-hofman?page=6
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:22, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
sylwia_slomczewska napisał(a)
Grabki są trzy, ale cos mi się widzi, że to Ty sama?


No Sylwia, ja oczywiście - co prawda jesteś pierwsza ale dostrzegam jakąś niepewność w głosie

nagroda jest dopiero co - wodna relacja - z dedykacją dla Ciebie

zobacz cały wątek - może w tej agroturystyce będziesz z liścia robić poidełka fajnie by było

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6442-ogrody-wodne-ady-hofman-vijvertuin-ada-hofman?page=6
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:25, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anitka napisał(a)


Oj, tam, najwyżej poczekam na nie dłużej, a w tym roku zaliczę ryneczek na pocieszenie

Cudna relacje, na korytkach zatrzymałam się dłużej, bo przytargałam na jesień jedno duże i czeka na obsadzenie na wiosnę. Chyba ma otoczenie dobre, tylko wypełniacze trzeba mu dodać.

Stawiam, że pracowała w ogrodzie jedna osoba, bo ogrodnik to musi na początku sezonu wszystkie narzędzia wypróbować.



Tak jest - sama , ogrodnik na początku sezonu musi naostrzyć narzędzia a ja myślałam że mój mąż to już dawno zrobił a dziś mi mówi że do ostrzenia musi jednak zanieść .
Wracając do korytek z rojnikami to właśnie wypełnić to mały pikuś ale postawić tak żeby się komponowało z otoczeniem to już inna sprawa - ważna.

może tu coś znajdziesz
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6442-ogrody-wodne-ady-hofman-vijvertuin-ada-hofman?page=6
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:29, 10 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22343
Relację przeczytałam. Jak zwykle z wielka przyjemnością.
Udanych wysiewów!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies