Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 08:19, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443


Zaczyna kwitnac sesleria

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:08, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek, nie sciemniaj


Admiral sie dzisiaj pojawil







____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:16, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
trenujemy sie Udawal, ze nie patrzy Zeby wytrzymac Smiac mi sie z niego chcialo jak okiem zerkal.




Wychodzilam z pokoju i po 10 minutach wracalam.Nie ruszyl













W koncu sie doczekal


____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 10:22, 26 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Na szczęście te motylki ze zdjęć u mnie latają


Ależ tortury stosujesz...
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 10:30, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Na szczęście te motylki ze zdjęć u mnie latają


Ależ tortury stosujesz...

hehe tortury wazne Tu czesto niestety truja psy, podkladane sa trutki na polanach i w miastach. Wazne jest, ze jezli mu powiem, zeby nie ruszal, to naprawde zeby tego nie jadl.
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 10:38, 26 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Czyli człowiek zawsze bestią jest

Wczoraj czytałam jak na pewnym osiedlu znaleźli kilka zdechłych jeży - podejrzenie pada na trute w ogródkach śimaki, zjadane potem przez jeże


Ale uczysz puchatka żeby nie ruszył do czasu aż mu pozwolisz? Bo to może być ważną różnicą

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anna_g 10:40, 26 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Uwielbiam Twojego Eddiego
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
KasiaBawaria 12:32, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ania -

Gosiek- tak- ucze.On nawet jak sie mu miche z jedzeniem postawi to siedzi i czeka az mu pozwole jesc Czesto sie upewnia czy aby na pewno moze

Ja dlatego nie uzywam zadnej chemii. Wole miec szkodniki w ogrodzie niz pozabijac przy okazji wszystko co pozyteczne.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:52, 26 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wczoraj byla u mnie znajoma i po jej wizycie stwierdzilam, ze moj pies jednak dobrze wychowany jest.Dzikus jest, czasami mu odbija, no ale w koncu ma dopiero 11 miesiecy. Ale jest do wszystkiego przyzwyczajony, czeka, slucha sie i zna wiele komend. Znajoma ma 3 letniego labradora. Przy otwieraniu bagaznika musi uwazac, zeby pies ja nie stratowal, bo od razu wyskakuje. Ciagnie na smyczy, ze bark juz ze stawu wyrwal. Wiec mecza sie juz z psem. Bo jak pojawialy sie problemy, to zamiast nad nimi pracowac, unikali sytuacji problemowych. Wczoraj Eddie szedl przy rowerze na smyczy grzecznie i w sumie wygladalo to jakby on byl starszy. Mam nadzieje, ze wlascicielka sie nie zniecheci i bedzie z psem pracowac. Pokazalam jej wczoraj co ma z nim robic,mam nadzieje, ze wdroza to w zycie bo i pies sie meczy i oni.

Uwielbiam sundae fraise w tej fazie.Ma takie fane limonkowe koncowki.





Krwawnica rozpoczyna kwitnienie. Marna jest w tym roku. Pewnie przez susze.


I Eddie. Narazie na wycieczki za mlody wiec spacerujemy a w najlepszym razie kilkanascie metrow truchtem obok roweru pobiegnie.
____________________
Zapraszam na kawe
ewsyg 02:19, 29 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, bardzo ładne robisz zdjęcia. Zestawy roślin bardzo gustowne. Pies mega fajny. Podziwiam go, przyznam, ze się troszkę uśmiałam. Potem mi było głupio bo dla niego to były tortury.

Ja też nie stosuję chemii i cieszy mnie każde żyjątko w ogrodzie. Ostatnio mam zaprzyjaźnionego szpaka. Chyba coś z nim nie tak bo chodzi za mną jak pies. Może ma wściekliznę
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies