Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 06:06, 23 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)


CHyba masz teraz jakiś rabat


Mam tzw. Guthaben- czyli za te pieniadze moge sobie mnostwo roslin u nich kupic. Myslalam, ze wybiora kilka zdjec a oni wzieli wszystkie
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:14, 23 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Fotki ze spaceru





____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 06:46, 23 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
I motyle na wolności

Właśnie znalazłam stronę farmy motyli. Warte poczytania, tym bardziej film pokazujący jajeczka motyli a potem stado gąsienic - dla naszych ogrodników obraz straszny ale warto poświęcić trochę roślin - to trochę trudne, ale w masie naszych roślin w ogrodzie chyba wykonalne?


Można kupić całe stada motyli by wypuścić je na wolność w jakiej podniosłej chwili, na przykład na ślubie...


Jakiś czas zajmie mi bym wszytkie zakładki z tej strony przeczytała
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 07:31, 23 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gosiek- ja bym z checia u siebie wypuscila, bo maja u mnie od wiosny do jesieni pokarm a na lakach rosliny dla gasienic. Dziekuje za stronke,jak wroce z pracy sobie poczytam
____________________
Zapraszam na kawe
anna_g 08:24, 23 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasia, wracając do wątku sąsiadów - to co powyżej napisałaś to naprawdę z tej sąsiadki prześladowanej przez ptaki się roześmiałam... No bo co innego można? No chyba, że współczuć, bo nie ubliżając jej w pierwszej chwili pomyślałam, że musi być jakaś chora. No ale trudno, dziwni ludzie też mają prawo do życia Szkoda, że tak tym Twoim wszystko przeszkadza ale może z czasem (nawet długim) patrząc na Twój styl życia przekonają się, że tak można i że to jest fajne. Ja uwielbiam te wszystkie bzyczki w ogrodzie - ostatnio zauważyłam rekord pszczół na kwitnącej bazylii - prawie oblepiona
Świetne fotki z Eddiem. Ja miałam kiedyś pieska to też starałam się nauczyć ją biegania przy rowerze, ale to maluch był, w dodatku w rodzinie chyba musiała mieć jamnika i to raczej nie był sport dla niej - chociaż sie nauczyła ale nie mogłam nigdzie dalej tak jej zabierać.
Ogromnie mi się podoba jak uczycie wszystkiego Eddiego, że go wszędzie zabieracie, socjalizujecie. Po prostu członek rodziny. W dodatku przystojny (co już ustalone).
Ja teraz nie mogę mieć psa ani kota - no to chociaż mamy chomika
Dobrego dnia Kasiu.
Aha, no i te fotki co odkupili... no przecież! Ja się im wcale nie dziwię bo Ty piękne fotki robisz tych swoich roślin. Ale fajnie w sumie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
KasiaBawaria 14:30, 23 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aniu, dziekuje za mile slowa
Na poczatku barrdzo sie staralam miec dobre stosunki sasiedzkie. Ale zauwazylam, ze im bardziej mila jestem, tym bardziej mysla ze moga mi wejsc na glowe.No ja sie z tego kosa to tez do dnia dzisiejszego smieje moj maz szczegolnie
Eddiego uczymy wszystkiego, zeby mogl z nami wszedzie jezdzic. W czerwcu bylismy nad polskim morzem i sprawowal sie bez zarzutu
____________________
Zapraszam na kawe
ewsyg 14:51, 23 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, współczuję Ci z powodu sasiadów. Ja mam podobnego.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Jola_M 15:10, 23 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
KasiaBawaria napisał(a)
W koncu sie doczekalam




ojoj, padłam cudowny obrazek
Apropos sąsiadów, nie wiem skąd się ludziom taka zawiść bierze...olej ich. Stworzyłaś sobie piękne, żywe i kolorowe miejsce do życia i ciesz się tym co masz Eddie przeuroczy
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
KasiaBawaria 20:55, 23 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jola, dokladnie jest jak mowisz Ja sie ciesze, ze moge zrobic cos dla przyrody
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:37, 24 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
ewsyg napisał(a)
Kasiu, współczuję Ci z powodu sasiadów. Ja mam podobnego.


Tez wspolczuje
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies