Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 07:13, 29 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ewa, no kos ewidentnie cie przesladuje U mnie mial byc deszcz i wszystko przechodzi obok. Dobrze, ze chociaz w koncu chlodniej. Nie dla mnie takie temperatury.
____________________
Zapraszam na kawe
Jola_M 19:12, 29 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
A u nas w końcu 1 godzina deszczu (słownie: jedna) - dobre i to. W południe w samochodzie pokazywało 38 stopni - teraz jest ok 25 już lepiej Kasiu, podziwiam, że masz taką cierpliwość z tą tresurą - ja dla mojego Frędzla jestem zbyt miękka - wiem, że to dla niego też niedobrze, ale cóż poradzę pokazywałam córce jak tresujesz Eddiego - robiła wielkie oczy, że pies to tak może
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
paradas 08:10, 30 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale tresura! Moja to nawet nie słucha jak się ją woła Szacunek
Ale przegorzan masz ładny, siejesz go co roku czy sam się wysiewa?
Ja wysiewałem do doniczek małych ale po tych upałach było tego za dużo do ogarnięcia i wszystko mi padło.
Jamroczek 12:24, 30 lip 2019

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Witaj Kasiu, trafiłam na Twój wątek w poszukiwaniu zdjęć i informacji o hortensjach ogrodowych. Zaznaczam sobie wątek do przeczytania w wolnej chwili bo hortensje naprawdę piękne ale już teraz muszę Ci napisać, że Wasz piesek jest cudny oprócz tego, że wygląda jak ciasteczko do schrupania, to widać po nim, ze jest mądrym psiakiem. My mamy czteroletnią suczkę rasy wachtelhund, też śliczna i bardzo mądra, posłuszna i szybko się uczy ale sierść gubi niestety niemiłosiernie. No cóż, takie uroki posiadania psiaka.
Pozdrawiam serdecznie Joanna
PS. piękny ogród tworzycie, ja też lubię wszelkie żyjątka ogrodowe (no może poza opuchlakami ) sąsiadami się nie przejmuj, ludzie zawsze będą gadać
Anda 19:12, 31 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33461
Jesteś dobrą treserką

Mam w ogrodzie gąsienice pazia królowej I trochę się obawiam, czy nie umrą z głodu, bo miałam tylko trochę koperku, który już jest prawie cały objedzony.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 19:16, 31 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jola- dziekuje za mile slowa.Moim zdaniem pies musi byc do wszystkiego prrzyzwyczajany od poczatku, by jak najlepiej dostosowal sie do zycia danej rodziny. I musze przyznac, to sie udalo. Eddie robi z nami wszystko, przy czym nie szczeka i jedynym jego mankamentem jest zbytnie cieszenie sie na kazdego

paradas- przegorzan rosnie tam od 4 lat 2 rozne kolory. A probowales przywolywac psa i nagradzac go np.kawalkami miesa?

Jamroczek- jest taka piosenka niemiecka: Lasse reden... Rasy twojej nie znam, musze w googlach popatrzec Nasz troche gubi, a mial nie gubic wcale ale to zawsze cos. Dla nas posiadanie psa to wielka radosc. Mialam wczesniej psy i koty jednoczesnie.Potem tylko koty a teraz znow wrocilam do psow Ale wychowanie psa samca to jednak trudniejszy kaliber. Suczki sa jednak czesto latwiejsze Ale damy rade

U nas popadalo 20 minut... od tygodni nie pada porzadnie. To juz 4 lato, ktore jest bardzo suche.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:45, 31 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ewa, one malo jedza.Moze dokup jej sadzonke kopru? A marchewke masz?na jej lisciach tez zeruja.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:50, 01 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moj szczur wodny

____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 16:49, 01 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ fajny ma basenik
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 18:41, 02 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Bylismy dzis na psiej plazy i mogl w koncu plywac i bawic sie z innymi psami do woli A potem padl nam w aucie.Nawet oka nie chcial otworzyc
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies