Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Klamber 07:02, 14 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Karola, no co Ty, już posadziłaś pomidory przed ogrodnikami? To był błąd. Wczoraj Ci zmarzły?U mnie mrozu nie było chociaż pokazywało prawie zero, jak wyszedłem o 5 sprawdzić to nie było na trawie szronu, to jakiś cud. Eliza, jakoś to ogarniam, chociaż już zaczyna mi brakować sił, 3800m to trochę dużo. Przykrywaj tylko te młode roślinki na dłuższą metę to nie ma sensu, z czasem dojdziesz do tego.
Andzia, zaglądałem do Ciebie ale tak szybko i muszę powrócić. Obejrzałem tylko początek i koniec
więc nie mogę nic powiedzieć, ale na pierwszy rzut jest sympatycznie, widziałem sporo roślinek, jeśli masz już nadmiar to mów, zawsze można zmontować wymianę. Ja już założyłem sobie małą szkółkę aby mieć zawsze coś w zanadrzu. Fajnie mieć zwolenniczkę jesienną. Dla mnie jesień jest najpiękniejszą porą roku, to nie tylko te piękne kolory, również zachody słońca i ta nostalgia i zaduma nad przemijaniem i odlatujące ptaki, to wszystko razem daje mi klimat w którym można przeżyć naprawdę piękne chwile.
Dziewczyny, miło mi że chwalicie moje zdjęcia. Na fo podglądam co i jak można u siebie zmienić i upiększyć aby z każdym rokiem można podziwiać, ładniejsze widoki. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Bogdzia 07:11, 14 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie w tamym roku też przymroziło ale nie było takiego szronu grubaśnego jak u Ciebie. To wygląda jakby śnieg spadł. Na szczęście teraz na razie daje się wytrzymac. Oby tak dalej. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira68 07:20, 14 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Witam mój teść posadził pomidory miesiąc temu ale na noc okrywa agrowłókniną i tak co rok odpukać jeszcze nigdy mu nie zmarzły
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Borbetka 09:10, 14 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Mój tata sadzi pomidorki jeszcze wcześniej, ale w tunelu foliowym. Potem raniutko i wieczorkiem muszą z mamą na zmianę w cieple dni jeździć tunel otwierać, a jak zimno to znowu dogrzać. I tak w kółko. Ale za to pomidory mam wcześniej, mamusiowo-tatusiowe . Pychotka.
____________________
borówcowy wizytowka
Milka 16:31, 15 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Robert, jak tam miskanty cukrowe, wyłażą? u mnie nic; idzie red baron i 2 źdźbła miskanta zebrinusa, rozplenica spi i africa też!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 16:48, 15 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Moja rozplenica odżyła,ale jej ostatnio więcej wody podlałam.Red Baron i miskant zebrinus już pną się do światła.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 19:18, 15 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkie Panie Co do traw to jedne idą drugie nie, też zaczynam już przebierać nogami. Rozplenice poszły i cukrowy też ale gigantus i zebrina nie były w gruncie rwałem je sam na wiosnę łamiąc przy tym 2 sztychy. Oczywiście czekam, ale już nie tak cierpliwie. Już do jednego zaglądałem i ma zawiązki dopiero, skubany leci sobie ze mną w kulki.




Bogdziu, to nie szron tylko rasowy śnieg, cudem się nie połamało nic. Gorzej było 3 lata w tył, w październikową śnieżyce. Kiedyś pokażę jaką miałem masakrę, straciłem 1/3 dębu szypułkowego całą wielką mandżurską i prawie wszystkie gałęzie z płaczące. To dla Ciebie mój ptaszek.


To palczycha, już nie długo wszystkie muchy się zlecą do mnie
Aniu to mój ginnal z bliska porównaj sobie.

Dobrej nocy, wypadam dziś jestem ledwo ciepły.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hania 20:05, 15 maj 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witaj Robercie,jestem tu pierwszy raz i zauroczył mnie Twój duży naturalny ogród z pięknym otoczeniempozdrawiam
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
monteverde 23:01, 15 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Robert napisałam do Faceta ale on odpisał,że u niego wiosna później przychodzi o 2 tyg.(suwalskie) i napewno klon dostanie zielonych listków jak go posadzę do ziemi, w razie czego będę reklamowała ściskam skrzydło Romana
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 10:01, 16 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Witaj Robercie . Też się dopiero u Ciebie zameldowałem. Masz piękny naturalny ogród i ty le ciekawych roślin. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies