Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Klamber 19:51, 16 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Dzięki za odwiedziny. Sadzę swoje nowe trawki, wpadłem coś zjeść bo już ustałem, ale jestem zadowolony. Nie mogę podać co tam jest bo dużo jest n/n i muszę z identyfikować co jest co. Ale najbardziej z miskanta monstera ( nie wiem co to może być, ale mój gigantus 1,5 cm przy nim 3 cm to pikuś. Turzyca palmowa, włosista, buchanani, rozplenica 2 i jeszcze piękny misc variegatus, wydchmurzyca a i zapomniał bym o dwu hostach. Ciutek się to zmasakrowało, ale myślę że po tygodniu odżyje i fotki od razu Wam pokażę. Super pogoda mi się trafiła do sadzenia cały czas mży.
Pozdrawiam Was gorąco i lecę.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 20:08, 16 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gratulacje! Czekam na fotki....za tydzien.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 21:02, 16 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Robercie Twój afrykański przyjaciel jest niezwykle piekny. Strasznie ciężko pracujesz w tym ogrodzie ale musisz miec pieknie. Ja uwielbiam takie naturalistyczne ogrody i kiedyś muszę do Ciebie wpaśc.Musze Ci jeszcze raz pdziękowac za zdjęcie jakie u mnie wstawiłeś, nie moge się nim nazachwycac. Cudo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Klamber 22:58, 16 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Dopiero siadłem, w butach chlupie ale nie chce mi się zdjąć, tylko ręce umyłem i lecę do Was, oczywiście obowiązkowa herbatka z pigwowcem. Muszę powiedzieć że na mojej wielkiej rabacie powoli robi się ciasno. Kurcze jeszcze nie skończyłem a już za mała a ja jeszcze mam 8 miskantów w doniczkach i po jutrze mam dostać miskanta z gdańska i jeszcze pampasówkę muszę odebrać od forumki. Interes z trawami dobrze mi się rozkręcił. Czuję że jeszcze w tym roku będę robił następną rabatę.
Aniu, Romek się ucieszył jak mu skrzydło uścisnąłem. Jak zwykle siedzi na plecach i mnie udeptuję i gada do ucha.
Bogdziu, Jak będziesz kiedy blisko to zapraszam. Ciesze się że sprawiłem Ci radość ptaszkami, jak będę miał chwilkę to pokażę więcej w ptasim wątku, Dziś po mojej czarnej ziemi chodził zielony dzięcioł, niestety nie mam go na zdjęciu a jest u mnie prawie codziennie, nie mogę też trafić wigi strasznie płochliwa, do takich zdjęć potrzeba czasu i spokoju, którego mi brak. Ja do Ciebie też bym się chętnie wybrał. Postaram się za rok, bo w tym nie ma mowy mam dużą robotę do zrobienia za granicę i termin trzyma mnie za gardło, nie mogę nawet na podwórku poszaleć,zostaje mi tylko niedziela. Mój przyjaciel jest piękny to fakt każdemu się podoba ale jest jeszcze bardziej psotny niż ładny. Wszędzie musi wejść i wszystko zepsuć. Teraz już usnął mi na plecach.
Haniu, czuję że nie będę czekał tygodnia, tylko w niedzielę posadzę miskanty z doniczek i zrobię sesję.
Mira, to fakt, jak ktoś nie lubi pracować to w ogrodzie nie ma czego szukać a ja to mogę nie jeść i nie spać, chociaż już teraz to długo nie mogę pracować 23 i mnie ścina.
Justi, lilaki są ładne ale bardziej podoba mi się ich zapach jest boski.
Majka, jak się rozrosną to się będę dzielił z Wami.
Karolinko, mam nadzieję że doczekałaś się w końcu na swoją przesyłkę.
Teraz muszę życzyć dobrej nocki, przy śniadanku zaglądne.









____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
monteverde 02:43, 17 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Robert podziwiałam "prezentowy" towar tego olbrzyma to posadź samego na eksponowanym miejscu o powojnikach napisałam u siebie, a tu kilka ich fotek oczywiście nie wszystkie i nie szalej tak w ogrodzie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 05:43, 17 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Robercie oczywiscie zapraszam do siebie.Czekam również na Twoje zdjęcia. Wiem że jesteś bardzo zapracowany więc poczekam cierpliwie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Martek 11:53, 17 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Niech lepiej nie chlupie bo się zaziębisz
Czekam na ptasi wątek
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 12:02, 17 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie,piękne bzy,piękny ogród, tylko ty nie masz czasu w nim odpocząć, ale Tobie życzę szybkiego ukończenia pracy w warsztacie,żeby kaska wpłynęła,i żebyś mógł choć jednego dnia pobumelować.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 21:05, 17 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Karolciu, to są moje hosty, porównaj ze swoimi. One są młode, później zciemnieją i teżółte zrobi się białe. Dziś dostałem miskanta z Gdańska. Na wieczór zimno się robi i niebezpiecznie się zozpogadza.






____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
majkel0326 21:45, 17 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,lilaki masz bajeczne.A hosty jakie dorodne.ta na czwartym zdjęciu patrząc od góry to moja faworytka,jest piękna
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies