Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Klamber 21:53, 17 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Aniu, masz tych powojników, ja mam tego dużego w środku. Powojniki są bardzo ładne ale u mnie jest za mokro i zimą wymarzają ten jest wysoko i jakoś daje radę, już z 8 lat go mam.
Bogdziu, w niedzielę coś podeślę, mam jechać na wymianę ale na cały dzień się nie wybieram.
Marto, ja w ogóle nie choruję, ale wiadomo lepiej nie kusić losu.
Dzięki za troskę obiecuję poprawę
Hani, dziękuję za życzenia, obiecuje że będę bumelował na FO jak będzie padało.
Na dobranoc kilka dzisiejszych widoczków.






Buk czerwony




Majka moje hosty rosną tam od lat, napewno 10 będzie.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 22:01, 17 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Klamber napisał(a)
Robercie te mam - i moge sie podzielic jesli masz za mało (chociaż jakoś strasznie dużo nie mam zadnych, ale tych chyba najwięcej):

Te są bardziej zielone i tych nie mam - chętnie przygarnę - łądnie się zakręcają w kulkę




Te chyba mam podobne..może ciut bardziej żółte?? Mogę chcieć , ale najbardziej podobaja mi sie te powyzej

Ostatnie wykasowalam bo mam



Jak masz ochotę, podaj na priv adres, wyślę Ci w poniedziałek te mozgi, orliki (chcesz??), rozchodniki okazałe (chcesz??), pomarańczowe liliowce (chcesz?)i te 1wszą funkię lub b. podobną do tej z Twojego 1wszego zdjęcia W zamian chętnie dostanę tę zieloną kręconą i jakieś trawki nie za wielkie jeśli masz na zbyciu (?)
W poniedziałek wysyłam paczkę do Motylli, więc drugą też mogę w niedzielę spakować
____________________
Mój nowy ogródek
bogumila 22:08, 17 maj 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
W ten zimny wieczór miło spacerowało się po twoich włościach,są imponujące,pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
AgnieszkaBK 22:19, 17 maj 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Robercie, dzisiaj znalazłam w końcu czas żeby przespacerować się po Twoim ogrodzie. Jest wspaniały, zrobił na mnie duże wrażenie. Piękna gra kolorów.... przestrzeń....natura. Do tego fantastyczne zdjęcia, na których uwieczniasz to wszystko. Wielkie uznanie dla Twojej wiedzy ogrodniczej. Będę do Ciebie zaglądać Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Mala_Mi 22:20, 17 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj, też nerwowo obserwuję rozpogadzajace się niebo..... chyba zbyt pochopnie posadziłam do gruntu....
Wspominałeś pażdziernik ...to było 13 pazdziernika 2009 roku..... połamało dużo drzew. Mokry śnieg oblepiał liście ...nam też połamało drzewa... próbowalismy rano z co cenniejszych eksponatów strąsać śneig, ale nie było szans... Drzewa strzelały jak zapałki...to co dało się jeszcze uratować obrywaliśmy liscie......... foto już po najgorszej nawałnicy. Wcześniej nie myślelismy o zdjeciach..tylko jak najwięcej oberwać lisci.... Przy drodze stare drzewa ugięło do poziomu asfaltu.... to był surrealistyczny obraz...nawet fotek nei porobiłam..... zgłupiałam na ten widok.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
andziulka 22:46, 17 maj 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Robercie, fundujesz nam przepiękne widoki swojego ogrodu Buk czerwony jest piękny.Muszę sobie kupić Fajne takie ogniste kolory, dlatego lubię jesień
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
monteverde 22:55, 17 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Robert ten w środku to błękitny anioł a taką funkie masz? to zdjęcie z czerwca , dopiero się rozwija ma duże liście a taki kwiat
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 23:09, 17 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Dziękuję za pochwały i zapraszam częściej.
Aniu jak już zaczęłaś to i ja coś pokażę wcześniej nie miałem okazji. Ja byłem lepszy, latałem z grabiami i aparatem, Trochę zdjęć zrobiłem ale później to już mi ręce opadły, jeszcze jak wyłączyli prąd to miałem urwanie głowy. Długo będę to pamiętał.







____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Klamber 23:13, 17 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Aniu, dostałem teraz podobną, nie wiem jeszcze co, to bo się trochę zmarnowała i ma młode liście.
Ładna jest i ciekawy kwiat.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
monteverde 00:23, 18 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Co Wy takie okropieństwa pokazujecie,aż mnie zmroziło? Robert obejrzyj u mnie leszczynę czy taka sama jak u Ciebie? wstawiłam fotkę, please
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies