Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spróbuję...bo dla chącego- nic trudnego ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Spróbuję...bo dla chącego- nic trudnego ;-)

moni 22:01, 18 kwi 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
to ja też nie wiem;(.
____________________
Mona
juliak 22:12, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Cały czas myślę o moim ogrodzie... sama nie wiem czy nie zdecyduję się w końcu na wycinkę owocówek... zostawiam to na później. Może jak postaram się dokończyć to co juz powstało to wtedy będę bardziej skłonna podjąć decyzję co do tego fragmentu ogrodu.
Więc może od tej strony :
moja jedyna skromna rabata:
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
moni 22:18, 18 kwi 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
julia już coś masz a ja narazie nic
____________________
Mona
juliak 22:42, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
w tej chwili wygląda to tak- wzdłuż ogrodzenia smaragd, następnie magnolia liliiflora nigra przed nią 3 Rhododendron 'Gunninghanis White', po bokach wypuszczają 2 kępy begoni oraz wierzba japońska po lewej.
POmyślałam sobie aby przed rododendronami posadzić pierisy japońskie, z prawej wzdłuż siatki 3 thuje occidentalis sunkist przed thujami kosodrzewinę.

Co myślicie o tym, dosadzić czy wyburzyć??


i co wtedy dosadzić obok
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
kaisog1 22:44, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Powiem tak...(chociaż w ogóle sie nie powinnam wypowiadać ) Jak zrobisz ta rabatę to zaraz ją będziesz zmieniać bo nie będzie pasowac do całości...

Spróbuj przemyśleć chociaż przebieg rabat....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Beka 22:48, 18 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Witam. Jestem nowa i trochę wizytuję forum. Czy ta rabatka jest na słońcu, bo tak trochę wygląda. Mój pieris z pięknego stał się byle jaki - stracił żywy kolor, ma słabe listki i nie widzę już jego przebarwień. Stało się to wtedy jak go przesadziłam na słońce. Wcześniej rósł w półcieniu i był piękny. Beata
____________________
Ogródek z psem
juliak 22:48, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
w tej chwili wygląda to tak- wzdłuż ogrodzenia smaragd, następnie magnolia liliiflora nigra przed nią 3 Rhododendron 'Gunninghanis White', po bokach wypuszczają 2 kępy begoni oraz wierzba japońska po lewej.
POmyślałam sobie aby przed rododendronami posadzić pierisy japońskie, z prawej wzdłuż siatki 3 thuje occidentalis sunkist przed thujami kosodrzewinę.

Co myślicie o tym, dosadzić czy wyburzyć??


i co wtedy dosadzić obok


Oceńcie proszę, Danusiu może mnie poratujesz jakimś pomysłem- projektem.
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
juliak 22:49, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
Beka napisał(a)
Witam. Jestem nowa i trochę wizytuję forum. Czy ta rabatka jest na słońcu, bo tak trochę wygląda. Mój pieris z pięknego stał się byle jaki - stracił żywy kolor, ma słabe listki i nie widzę już jego przebarwień. Stało się to wtedy jak go przesadziłam na słońce. Wcześniej rósł w półcieniu i był piękny. Beata


Tak,jest w słońcu
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
juliak 22:52, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
kaisog1 napisał(a)
Powiem tak...(chociaż w ogóle sie nie powinnam wypowiadać ) Jak zrobisz ta rabatę to zaraz ją będziesz zmieniać bo nie będzie pasowac do całości...

Spróbuj przemyśleć chociaż przebieg rabat....


Małgosiu-dlaczego nie powinnaś się wypowiadać? Chyba tak błądzę po omacku bo ciężko mi wyznaczyć rabaty bo te owocowe psują wszystko i wogóle już zagubiona jestem bardziej niż na początku- te owocowe nie wiem co z nimi zrobić i dlatego łapię się innej strony. Nie potrafię wyznaczyć tych rabat przez te owocowe
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
juliak 22:53, 18 kwi 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 149
moni napisał(a)
julia już coś masz a ja narazie nic

moni co z tego jak nie pasuje do niczego ;-(
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Julia Spróbuję bo dla chcącego nic trudnego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies