Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek z psem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z psem

Juzia 20:29, 18 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Mi też bardziej podobają się fale i byłam zawiedziona jak zrezygnowałaś z okrągłego trawniczka....ale teraz widzę, że dobrze wybrałaś!
Gratuluję, będzie ekstra!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Beka 22:21, 18 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Ale pięknie u Ciebie będzie. Już pisałam, że szkoda mi tych "kulistości", ale teraz dzięki zmianom będzie tak elegancko, tak po Danusiowemu. Pięknie. A ten mur mnie zachwycił. Taki mur to moje marzenie. Zazdroszczę Ci takich zmian. Ale tak serdecznie zazdroszczę...nie złośliwie. Będę Ci bardzo mocno kibicować. Jestem pełna podziwu i lecę na str. 8, bo zaciekawił mnie pomysł z ziołami a też nie pamiętam szczegółów. ŚLICZNIE U CIEBIE BĘDZIE!!! BUUU! A kiedy u mnie???
Powiem Ci też, że coraz bardziej skłaniam się ku takim geometrycznym formom. Zawsze lubiłam takie kulistości, okrągłości...a teraz coraz bardziej podobaja mi się proste rabaty, proste ścieżki...
Do dzieła więc! A ja będę podglądać i małpować.

Dzięki, dzięki ależ się podnoszę na duchu, zwłaszcza, że dziś ekipa przyparta do muru (nie dosłownie) w ilości 4 chłopa pracowała w upale do godziny 16. Wymurowali ciurkadełko, które za chwilę dostanie jakąś bardziej dumną nazwę... podnieśli rabatę... no i znowu usypali górę ziemi. Wywieźliśmy już z ogrodu dwa konterery ziemi. Szok. Jeszcze podejmowaliśmy ostatnie decyzje czym ciurkadełko wykańczamy od góry. Ja jestem pod urokiem Danusiowego ogrodu... skopiwałam z niego nasze wodne oczko... tylko moje będzie bardziej długie niż szerokie Jak krokodyl... Przekażę M., że mur się podoba, bo tak naprawdę to jego pomysł. Chodził i sam układał cegiełki a panowie z ekipy rano to murowali. Sami przyznali, że sobie nie wyobrażali, że tak fajnie wyjdzie. Jezeli znajdziesz u mnie inspiracje to super. Jak już złapię głębszy oddech to będę pomagać. Myślę, że do potrwa do końca przyszłego tygodnia. Moje pomidorki w skrzynce zawiazały owocki.


____________________
Ogródek z psem
Konstancja30 22:28, 18 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Beka o mebelkach i tak dalej napiszę jutro ... dziś padam ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Beka 22:31, 18 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
ewalm napisał(a)
Beka, można dostac nasiona białych aksamitek, chociaż tak w praktyce to ich biel jest taka nie całkiem biała, sa raczej jasno kremowo-cytrynowe, ale dość bliskie białego i nie jest to ciepły oddcień - do tonacji różowo-fioletowej może pasować, i bardzo ładnie komponuje się z niebieskim, takim niebieskim, jaki ma na przykład lobelia.


Super, bo same kwiatki bardzo mi się podobają, zwłaszcza ich obfitość... jeżeli są w wersji białej lub podobnej... poszukam...chociaż o tej porze roku to raczej już tylko gotowe sadzonki...
Dzięki za odwiedziny... i za twoje zaangażowanie w mój ogródek od początku
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:32, 18 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Konstancja30 napisał(a)
Beka o mebelkach i tak dalej napiszę jutro ... dziś padam ... pozdrawiam


Oki Próbuję wysłać maila, ale wraca... pozdrawiam B.
____________________
Ogródek z psem
grupa_trzyma... 22:45, 18 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Beka, ja dostanę chyba zawału, przez ten Twój mur! No cudny jest!!!
Gratuluję pomidorków! A na wątku addio pomidory masz przepis na makaron ze świeżych pomidorów.
Wypróbuj, o ile lubicie włoskie potrawy.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Beka 21:11, 21 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
I nic znów prace stoją. Zaszłam do sklepu, żeby pocieszyć oko i kupiłam konwalnika.Znam go tylko ze zdjęć Danusi, a ten u mnie w centrum ogrodniczym miał jedną nazwę "12 zł", ale trudno te roślinkę pomylić z czym innym. Wykupiłam wszystkie czyli 4 sztuki. Ale będą nasadzenia
____________________
Ogródek z psem
grapaka 21:43, 21 cze 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Aleładnie u Ciebie, Luna ładna, płot ładny i kule niebieskie ładnewazon, bruk i bukszpanki itd...
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Beka 22:37, 21 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grapaka napisał(a)
Aleładnie u Ciebie, Luna ładna, płot ładny i kule niebieskie ładnewazon, bruk i bukszpanki itd...

Ale to już było,.. no może z wyjątkiem Luny, kulek niebieskich i bukszpaników, reszty niet, aaa i wazon wykorzystam.
____________________
Ogródek z psem
Evchen 09:55, 28 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Cześć Beka Jak postępują prace? Rewolucja zakrojona na ogromną skalę- podziwiam i chylę czoła
Dosżły mnie słuchy pocztą pantoflową, że a'la Danusine ciurkadełko będziesz miała. Czy posiadasz jakąś instrukcję wykonania?...

Pozdrawiam
Ev.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies