Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Linka 08:26, 14 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910

Iza nie ma sposobu na ogrodowisko, w domu chlew, rodzina i znajomi zaniedbani, książki kurzem się pokryły za to tarwnik zieleni się pięknie i liczne gorono znajmych na ogrodowisku stale się powiększa
...




I tu, pod słowami Marzenki się podpiszę i ja,..... zarwane noce,......... czasem w pracy się na chwilę na forum wskoczy dobrze że jeszcze mąż mi kompa nie chce wyrzucić .......jeszcze
Ogrodowisko to nałóg, okrutnie wciąga
z taką różnicą, że u mnie się nawet trawnik nie zieleni


Pozdrawiam poniedziałkowo !
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Borbetka 09:15, 14 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ja mam to samo. Idę spać po sprawdzeniu forum i wstaję, robię kawę i odpalam Ogrodowisko. Zawsze sobie mówię, odpalę, sprawdzę i do mojej roboty, a zostaję tak z min. 2 godz. i znowu mam tyły .
____________________
borówcowy wizytowka
Joaska 09:22, 14 maj 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ja też nie ogarniam forum
Mimo że staram się podczytywać i zaglądać do ogrodów to io tak mam takie tyły ze nie potrafie się udzielać tak jak bym chciała.
Ale cóż Ogrodowisko wciąga, mój M też krzywo patrzy jak siedze przy kompie, narazie jeszcze nie rozumie po co to robię przecież jest jeszcze tyle czasu na ogród!
A jak kupuję jakieś roślinki to już wogóle .... twierdzi że leczenie by mi sie jakieś przydało
A ja mówię, że przecież własnie to jest moja terapia
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Pszczelarnia 14:46, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry, zajrzałam a tu panuje świetny klimat przy murze starej kamienicy. Z natury zadatek na cudowny ogród.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Konstancja30 21:30, 14 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
co zrobiłam 10 minut po wejściu do domu ? ... a tak ... odpaliłam potwora ... 9 minut zajęło mi bezpieczne ulokowanie sadzonek malw ... minutę straciłam na rzucenie torebki i wbicie zębów w naleśnika ... i luzik ... dziewczyny ulżyło mi ... czyli nikt specjalnie nie opanował tego ... wszyscy to mają ... ufffffffff ...

Marzena bardziej trafnie to się tego nie da określić ... chylę czoła ... i niniejszym mianuję mistrzynią słowa pisanego ...
Joaska Borbetka Linka ... jak małżowiny nam laptopy powyrzucają to znajdziemy sposób inny na łączność ... w końcu polka potrafi ...

Pszczelarnia ... mam wielką nadzieję, że klimat starego garażu zniknie za rok ... kocham go ale nowy taras pragnę ... dylemat epok w wersji kamiennego kręgu
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Linka 22:10, 14 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Iza, ja nie dość, że po powrocie do domu odpalam Ogrodowisko i coś tam przegryzająć muszę sprawdzić co się dzieje na forum,............. mało tego - w telefonie Ogrodowisko - wszystkie posty w obserwowanych wątkach mam więc na bieżąco , ............ teraz siedzę z młodym nad lekcjami ale w sumie to bardziej przed laptopem, więc nie martw się - sama nie jesteś

Druga sprawa to Twój bog, ale wciąga............ a ja grzęznę i grzęznę ..... teraz to już chyba nawet spać nie będę mieć czasu Iza wielki szacun dla Twojego talentu,........ tyle mądrych słów, myśli........ czytam, czytam,............. oglądam piękne wnętrza, dzieła.............bajka ochów i achów setki
( a sukienkę na manekinie gdzieś juz spotkałam chyba jakaś znajoma sie wydaje, )
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Madzenka 22:46, 14 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza opisuj nam proszę wszystko, w twoim przypadku nawet tzw pismo obrazkowe nie jest konczne. Do Ciebie będziemy wpadać aby rozkoszować się czytaniem. Od czasu do czasu nam
Iękn fotkę cyknij coby jakaś inspiracja była do oderwania si od kompa....

O matko pranie muszę poskładać bo nie będę miala gdzie spać, walnęłam na łóżko....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tinka 10:33, 15 maj 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Konstancja30 napisał(a)
Tinka zerknij to ta http://antik24.pl/pasta-do-wybielania-drewna-500-p-66.html


Bardzo dziękuje Konstancjo.Miłego dnia życzę
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Linka 00:26, 16 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Dziękuję za pomoc - buziak
Czytałam Cię dziś w pracy namiętnie (wczoraj w sumie już )
A to zamiast kwiatka - mój korzeń leciwy

____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Mala_Mi 07:51, 16 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tequila - cudowna

Mur porośniety bluszczem - cudowny

Brak czasu i nałóg ogrodwiskowy - koszmar

Konar drzewa i surfinie - cudowne

Nie wszystko czytam, zaglądam pobieżnie..... nadrobię na emeryturze ... jak nie oślepnę od siedzienia przed kompem... emerytury i tak nie bede mieć, bo aby sie utrzymać muszę pracować do śmierci.... wiec chyba nigdy nei zadrobię wątków które bardzo chętnei bym przeczytała w całosci... ale nie ma co rozpacząć, bo nie mozna mieć wszystkiego... też kończe i zaczynam dzień od Ogrodowiska.... W dodatku pracuję przed komputerem..i co chwila zaglądam zamiast pracowac... co właśnie czynie.

Przeczytałam tylko kilka pierwszych stron i jedną ostatnią... bo na więcej czasu nie ma.. pozdrawiam..... i łączę się w bólu z przedmówczyniami odnośnie braku czasu ....

I uciekam do

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies