Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 18:11, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Enya73 napisał(a)
Witaj Izo! Rozumiem, że podałaś wcześniej link do swojego własnego bloga, nick ten sam?
Weszłam przypadkiem i chyba dziś przepadłam dla świata U nas dalej pada, więc akcja bukszpanowa musi poczekać.
Twój blog jest wspaniały, twórczy, inspirujący, po prostu boski! Prędko nas z niego nie wygonisz
Piejemy z moją córką z zachwytu. Nasze ulubione klimaty. Właśnie jesteśmy z córką na etapie przerabiania jej pokoju na bardziej dorosły (w poniedziałek idzie do 1 klasy liceum. Niektóre Twoje ulubione blogi są też naszymi ulubionymi Twój też dziś wklejam do ulubionych
Twój wątek na Ogrodowisku też już trochę znam i podziwiam. "Znam Cię" też z Twoich różnych wpisów w innych wątkach. No ale dziś to zupełnie skradłaś moje serce Te uchwyty z zegarami, obrazki z Piero Fornasetti i pudełko z Audrey- po prostu małe dzieła sztuki na nowo odkryte. Szczerze Cię podziwiam Czy można coś u Ciebie po prostu zamówić i kupić, bo ja nie mam takich talentów Moja córka mówi, że ona też chce się tego nauczyć. Będziemy Cię podglądać i czerpać od Ciebie inspirację

Pozdrawiam serdecznie


Anitka nie można mieć wszystkiego ... dlatego na szczęście takich talentów u siebie jeszcze nie odkryłaś (a możesz o nich tylko nie wiedzieć ) ... ja widziałam ten plan ogrodu machnięty na kolanie ... to się nazywa mieć talent !!! ...

mi serce skradło ogrodowisko i wówczas blog zamarł trochę ... muszę do niego wrócić ... odkurzyć ...

za bloga i za pianie nad takimi tam tworkami bardzo dziękuję ... decoupage zobaczyłam u Greglis (wątek To będzie zaczarowany ogród" ) ... to był mój pierwszy kontakt ze sztuką decou i od razu trafiłam na mistrzynię ... prace Kasi są niesamowite ... indywidualne ... zajrzyj na blog http://wstyluretro.blogspot.com/ ... potem uparłam się, że ja też tak mogę i tak to nie ale coś tam mi wychodzi ... uchwyty z zegarami właśnie dziś musiała robić nowe ... stare piesa potraktowała źle jak była malutka ... ale wróciły ... Kasia (Greglis) pokazała mi, że decoupage to nie tylko kfiatki i serwetki ale też wydruki ... a wydrukować można wszystko ... no i tu już nie ma granic ... uwielbiam to ... pewnie, że chętnie coś dla Was zrobię ...

moja córka też w poniedziałek idzie do I klasy w liceum ... też będziemy zmieniać co nieco w pokoju ... tylko jedno się nie zgadza ... jakoś decoupage jej nie pochłania ... z wyjątkiem świąt ... bombki i jajka dzielnie klei ze mną i dziewczynami i mówi wtedy, że jesteśmy jak te babki w "Chłopach" ...
córcia niech się uczy ... to bawi ... jak będzie trzeba będę wspierać tym co umiem ...

pozdrawiam cieplutko i ze słoneczkiem bo uprzejmie wyszło ... no idealnie minut parę po osiemnastej
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 18:19, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I takie wpisy lubię najbardziej takie przepelnione sympatią do drugiej osoby i pełne pasji
Dziewczyny lubię Was
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 18:28, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżenka a jak ja Cię lubię ... i to pomimo, że słońce mi świeci od 18 a nie odwrotnie ... buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Enya73 18:31, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
To właśnie co robisz wydaje się proste, ale genialne! Kupić gotowe uchwyty nawet na ebay czy zrobić samemu, to to nie to samo. Zachwycam się ludźmi, którzy potrafią starym meblom czy przedmiotom dać nowe życie.
Faktycznie wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jaki drzemie w nich potencjał, bo po prostu na starcie skreślają samych siebie, a czasem wystarczy spróbować i nie zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. Dałaś mi dziś do myślenia. Decoupage jeszcze nie próbowałam, ale przed nami długa nudna zima, to a nóż coś z tego wyjdzie.... Nie mówię nie. Lubię uczyć się nowych rzeczy, zdobywać nowe umiejętności.

Na razie męczę się z etykietami na moje przetwory i nalewki

Znam bloga Greglis, ona jest artystką z prawdziwego zdarzenia. Jej kolaże też są niezwykle intrygujące. I ogród przepiękny

Miłego wieczoru, pozdrawiam Izo
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 18:42, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Madżenka, z wzajemnością
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Konstancja30 18:46, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Enya73 napisał(a)
To właśnie co robisz wydaje się proste, ale genialne! Kupić gotowe uchwyty nawet na ebay czy zrobić samemu, to to nie to samo. Zachwycam się ludźmi, którzy potrafią starym meblom czy przedmiotom dać nowe życie.
Faktycznie wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jaki drzemie w nich potencjał, bo po prostu na starcie skreślają samych siebie, a czasem wystarczy spróbować i nie zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. Dałaś mi dziś do myślenia. Decoupage jeszcze nie próbowałam, ale przed nami długa nudna zima, to a nóż coś z tego wyjdzie.... Nie mówię nie. Lubię uczyć się nowych rzeczy, zdobywać nowe umiejętności.

Na razie męczę się z etykietami na moje przetwory i nalewki

Znam bloga Greglis, ona jest artystką z prawdziwego zdarzenia. Jej kolaże też są niezwykle intrygujące. I ogród przepiękny

Miłego wieczoru, pozdrawiam Izo


spróbuj koniecznie i zacznij od laserowych wydruków ... wycina się obrazki i je układa w kompozycje - no a to to potrafisz i to jak ... zapowiada się ciekawa zima ... może zorganizujemy warsztaty wyjazdowe i wiankami i decou ... a co ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
betysia 22:13, 01 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Izus...Ty wiesz,ze uwielbiam...
jestes dla mnie tym, kogo szuka ( ale nie wierzy,ze znajdzie) osoba w dzisiejszym swiecie...


wszystko nadrobie!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Enya73 22:26, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wspaniały pomysł, myślę że chętnych nie zabraknie. Na razie uczyłam się tylko florystyki Chciałabym też nauczyć się postarzać meble. Na razie nie mam wielkiego doświadczenia z drewnem. W tym roku odświeżyłam jedynie naszą altanę, wyszlifowałam ją całą, nałożyłam nowy kolor impregnatu i zrobiłam delikatne przetarcia na krawędziach. Może przy okazji pokażę w moim wątku
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Martek 22:43, 01 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Już nie powielam tamtego.
Moim zdaniem to ludzie specjalnie komplikują .Chyba lubią ...?
Witam wieczorową porą
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Konstancja30 11:44, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
miłej niedzieli ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies