Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 20:53, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
zaraz odpowiem na pozostałe posty ... ale muszę się podzielić z Wami dzisiejszym przedpołudniem ... bo było wyjątkowe ...

pomiędzy śniadaniem a obiadem miałam gości ... oj i to była uczta emocji i miłych wrażeń ... poznałam Anulę i jej męża ... fantastyczna para ... i mam nadzieję, że Paweł będzie częściej odwiedzał rodzinne strony a tym samym będziemy mogli spędzić razem jeszcze niejedno takie przedpołudnie ... czy popołudnie ...

Aniu i Pawle dziękujemy za tak miło spędzony czas ... było nam bardzo miło ...

zdjęć prawie nie ma bo nie było kiedy ... już żegnając się zrobiliśmy żeby plamy nie było ... a i tak jest bo miałam aparat na pocztówkę przestawiony i jakość fatalna ... wybaczcie





razem z Anulą wszedł na taras pierwszy wrzos ... w pięknej doniczce ... od kiedy wyszli liczba możliwych ustawień i kompozycji ... ogromna ... na stole ... wkokosiła się na półeczkę i jest ok ... przy pniu tez jest ok ... dziękuję Anulka ... ...

Ale miałyście fajne spotkanie !!!! Anula jest super !! A ja mogę tylko patrzec jak Ania mówi, bo jest taka sympatyczna i ma takie piękne oczy, że hipnotyzuje słuchacza I roztacza takie ciepło, ze aż człowiek czuje się zaczarowany!!
Ale powiem Ci Iza, ze nade wszystko zakochałam się w półeczce i pudełku.
Najwazniejsze jednak to mówię - szacun - wyglądasz na zdjeciu klasa!!!! Prawie Cię nie poznałam Nowa fryzura???
O wnętrzu nie wspomnę bo jest super, klimatyczne. Masz talent i dar otaczania się pięknem

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 20:59, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dlaczego ja odkryłam Twój wątek tak późno?
Świetne tworzysz klimaty, które przywołują skojarzenia z Toskanią Potrafisz wyczarować wspaniały nastrój.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 21:03, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Dlaczego ja odkryłam Twój wątek tak późno?
Świetne tworzysz klimaty, które przywołują skojarzenia z Toskanią Potrafisz wyczarować wspaniały nastrój.


Anitko zapominiałamCi przewodnik po obowiązkowych ogrodach (osobowiściach ) zrobić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:09, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

zaraz odpowiem na pozostałe posty ... ale muszę się podzielić z Wami dzisiejszym przedpołudniem ... bo było wyjątkowe ...

pomiędzy śniadaniem a obiadem miałam gości ... oj i to była uczta emocji i miłych wrażeń ... poznałam Anulę i jej męża ... fantastyczna para ... i mam nadzieję, że Paweł będzie częściej odwiedzał rodzinne strony a tym samym będziemy mogli spędzić razem jeszcze niejedno takie przedpołudnie ... czy popołudnie ...

Aniu i Pawle dziękujemy za tak miło spędzony czas ... było nam bardzo miło ...




Ale miałyście fajne spotkanie !!!! Anula jest super !! A ja mogę tylko patrzec jak Ania mówi, bo jest taka sympatyczna i ma takie piękne oczy, żehipnotyzuje słuchacza I roztacza takie ciepło, ze aż człowiek czuje się zaczarowany!!
Ale powiem Ci Iza, ze nade wszystko zakochałam się w półeczce i pudełku.
Najwazniejsze jednak to mówię - szacun - wyglądasz na zdjeciu klasa!!!! Prawie Cię nie poznałam Nowa fryzura???
O wnętrzu nie wspomnę bo jest super, klimatyczne. Masz talent i dar otaczania się pięknem



hipnotyzuje !!! ... na maksa hipnotyzuje ... i jest jest uosobieniem slów: miła ... sympatyczna ... eteryczna ... subtelna ... nie wiem kiedy minął nam ten czas ... wiem, że za szybko ... zdecydowanie za szybko

co do półeczki - też lubię ... za pudełeczko dziękuję ... a włosy ... umyłam

wystarczą pierwsze 44 sekundy http://www.youtube.com/watch?v=jbDn3PEHNAA
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:11, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2011/02/pobudka-z-karta-multisport.html - idąc za adresem wskoczyłam w inny odcinek...... i leżałam ze śmiechu....... i to wcale nie zCiebie, a z siebie... tak samo wyglądał mój pierwszy dzień na takich samych zajęciach...... drugi i trzeci nie wyglądał dużo lepiej...... Za to banana miałąm wielkeigo... i nie tylko ja, ale i cała sala z pania prowadzącą


Aniu ja już wybrałam ... tylko pilates ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gusiarz napisał(a)
Witaj serdecznie Konstancjo.Dziękuję za miłe słowa w moim wątku. Teraz zmagam się z pomysłami ws. osłonięcia się od sąsiada - muszę cosik wymyślić. Pięknie u Ciebie. i ten winobluszcz. Ja również mam ścianę z niego zrobioną, ale na siatce ogrodzeniowej. Posadzony ubuegłej jesieni, więc jeszcze jest mały i nie oplutł jej jak należy, ale myślę, że w przyszłym roku będzie na co popatrzeć. Pozdrowienia Kielce od Krakowa nie tak daleko znowu

Ale leżaczek wymiata ...


Aga bardzo blisko a ja od Krakowa jestem uzależniona ... ... mój ma chyba 4 lata i doszedł już na szczyt ok 12 metrowej kamienicy ... leżaczek mnie tak skutecznie wymiótł, że miałam czytać a zamiast tego śniłam ...

napisz więcej o mebelkach ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 21:15, 02 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)

http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2011/02/pobudka-z-karta-multisport.html - idąc za adresem wskoczyłam w inny odcinek...... i leżałam ze śmiechu....... i to wcale nie zCiebie, a z siebie... tak samo wyglądał mój pierwszy dzień na takich samych zajęciach...... drugi i trzeci nie wyglądał dużo lepiej...... Za to banana miałąm wielkeigo... i nie tylko ja, ale i cała sala z pania prowadzącą


Aniu ja już wybrałam ... tylko pilates ...

Hi, hi hi to do Ani (prawie S... ona prowadzi takie zajęcia.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 21:17, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)




Zdjęcia jak z innej epoki, taki śródziemnomorski klimat mi się przypomina...
Pozdrawiam


czasami Asiu to tu jest jak z innej epoki ... pozdrawiam i musimy tę kawkę kiedyś wypić bo z Kielc do Kielc to jeszcze bliżej
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Noemi ... Anitko ... ciesze się ... tzn, że było warto
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anula_wn 21:23, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Izuś, dziękuję Tobie i Twojemu mężowi za przemiłe spotkanie!
za czas, który nam poświęciliście, za piękno, z którym się dzisiaj spotkałam, z przecudny (!!!) prezent

Jestem Wami oczarowana ! z przyjemnością będziemy Was odwiedzać
zapraszamy również w nasze skromne progi !

oczywiscie aparat leżał...., a my pochłonięci rozmowami i oglądaniem wszystkiego (ja z rozdziawioną paszczą...) zupełnie zapomnieliśmy o fotkach..... mam zaledwie kilka, zrobione na sam koniec.....

taras jest super! klimatyczny, a każdy szczegół idealnie odpasowany
w dodatku Iza jest szalenie zdolna, dostałam PRZECUDNE pudełeczko, bo Ona robi takie cuda !!! ach umarłam,
bo w dodatku zrobiła je dla mnie ....


wnętrze śliczne ! za zgodą Izy wstawiam fotkę z mieszkanka, bo ma przecudnie !

a ja sobie myślę.....jak dobrze móc spotykać w realu ludzi, których pewnie, gdyby nie ogrodowisko, nigdy bym nie spotkała....

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies