Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Milka 11:44, 01 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madżenko, jeszcze dam im szansę a o jakim pudełeczku mowa, nic nie kumam

hura, już wiem, doczytałam u Madżenki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Konstancja30 11:46, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zareklamowałam decou tworka u Madżenki ... ona z mopem biega i wpadła tu myśl kontynuować ... czyli ...

całe my ...

coś w ten deseń http://nazakreciemarzen.blogspot.com/search/label/decoupage
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 11:49, 01 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
całe i o lekturze tyż doczytałam

Bader już za mną!

obejrzałam, dodałam do ulubionych i łaaał!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 11:50, 01 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
U mnie nie pada.. jeszcze nie pada, wiec od świtu wealcze w ogrodzie.. a teraz na zakupy gonię..... oprócz nieogrodowych muszę zakupić ogrodowe czyli ziemie i doniczki, bo yuke na tarasie zima zastanie... a i pszczółce coś obiecałam... nie wiem czy tylko nie zamkna mi sklepu... bo juz12 grrrrr i korę do podsypania horti od Finki...ależ będzei cudny kawał rabatki...... do siebie nie zagladam bo czasu brak...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 11:58, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
całe i o lekturze tyż doczytałam

Bader już za mną!

obejrzałam, dodałam do ulubionych i łaaał!


a ja przegapiłam "w rajskiej dolinie wśród zielska" ... i nadrabiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:01, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
U mnie nie pada.. jeszcze nie pada, wiec od świtu wealcze w ogrodzie.. a teraz na zakupy gonię..... oprócz nieogrodowych muszę zakupić ogrodowe czyli ziemie i doniczki, bo yuke na tarasie zima zastanie... a i pszczółce coś obiecałam... nie wiem czy tylko nie zamkna mi sklepu... bo juz12 grrrrr i korę do podsypania horti od Finki...ależ będzei cudny kawał rabatki...... do siebie nie zagladam bo czasu brak...


Aniu ja też nie wiem skąd ta 12 się wzięła ... chwile temu była 8 !!! ...

wpadłam na pomysł ... lubię deseczki z napisami ... lubię je bez względu na jezyk w jakim tam na nich napisano ... i dziś sobie zrobię taką z napisaem "backspace" ... będziemy w domu do niej rzucać jak do tarczy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 12:01, 01 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
nadrabiaj.... a ja zamiast pracować, siedzę w załączonym linku napisałam ci na priv
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Konstancja30 15:13, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Urszulla napisał(a)
Iza to fajnie z tą hidcote...... bo ja też z drugiej strony działki od głównej ulicy będę Danusię próbowała naśladować i tworzyć hidcote ......................-może zimą razem pomyślimy i coś stworzymy.


weźmiemy pod lupę angielskie wzorce i dzieło szefowej ... no to jesteśmy umówione
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 15:14, 01 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wpadłam z mopem, na razie komentarza nie zostawiam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 17:12, 01 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Izo! Rozumiem, że podałaś wcześniej link do swojego własnego bloga, nick ten sam?
Weszłam przypadkiem i chyba dziś przepadłam dla świata U nas dalej pada, więc akcja bukszpanowa musi poczekać.
Twój blog jest wspaniały, twórczy, inspirujący, po prostu boski! Prędko nas z niego nie wygonisz
Piejemy z moją córką z zachwytu. Nasze ulubione klimaty. Właśnie jesteśmy z córką na etapie przerabiania jej pokoju na bardziej dorosły (w poniedziałek idzie do 1 klasy liceum. Niektóre Twoje ulubione blogi są też naszymi ulubionymi Twój też dziś wklejam do ulubionych
Twój wątek na Ogrodowisku też już trochę znam i podziwiam. "Znam Cię" też z Twoich różnych wpisów w innych wątkach. No ale dziś to zupełnie skradłaś moje serce Te uchwyty z zegarami, obrazki z Piero Fornasetti i pudełko z Audrey- po prostu małe dzieła sztuki na nowo odkryte. Szczerze Cię podziwiam Czy można coś u Ciebie po prostu zamówić i kupić, bo ja nie mam takich talentów Moja córka mówi, że ona też chce się tego nauczyć. Będziemy Cię podglądać i czerpać od Ciebie inspirację

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies