Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Sebek 17:48, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjj pięknie - na tarasie jak i w domku - moja ulubiona kolorystyka!
A spotkanie widać, że świetne!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 17:56, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja ciągle tych nie zrobionych zdjęć będę żałować.
A z Kielc mam moją suczkę Kropkę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 17:58, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ale troszkę się zdyscyplinowałyśmy ... późno bo późno ale jednak ... ... obiecuje za nas obie poprawę bo wierzę, że to powtórzymy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Gardenarium 18:00, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na pewno powtórzycie, tak miłych znajomości nie można zaniedbać, a ja na pewno do Kielc pojadę. Są tam jakieś targi staroci?

Półeczka świetna uwielbiam takie, mam niewykorzystany fajny regał z metalowymi ramami, jak okno, muszę mu chyba w plecy lustro wstawić Będzie na kolekcję nie ziół, a małych traw... tak myślę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 18:21, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
targi staroci są ... małe bo małe ale są ... ... są też Młodzawy ... Święty Krzyż ... Tokarnia gdzie czas cofa się do takich baardzo starych jabłonek i czuje się tylko przyrodę ... i przypomina jak to się z tymi kfiatkami wokół domu zaczynało ... to kilka zdjęć może zaczarujemy ...







więcej tu http://nazakreciemarzen.blogspot.com/2011/08/chce-na-wies.html

aućk tylko ogrodu u mnie nie ma ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 18:38, 02 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
idąc za adresem wskoczyłam w inny odcinek...... i leżałam ze śmiechu....... i to wcale nie zCiebie, a z siebie... tak samo wyglądał mój pierwszy dzień na takich samych zajęciach...... drugi i trzeci nie wyglądał dużo lepiej...... Za to banana miałąm wielkeigo... i nie tylko ja, ale i cała sala z pania prowadzącą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 18:47, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Hihi - no niezła historia Ale pierwszy raz najgorszy - potem idzie - tyle, że ja nie na fitness chodzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gusiarz 19:34, 02 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witaj serdecznie Konstancjo.Dziękuję za miłe słowa w moim wątku. Teraz zmagam się z pomysłami ws. osłonięcia się od sąsiada - muszę cosik wymyślić. Pięknie u Ciebie. I ten winobluszcz. Ja również mam ścianę z niego zrobioną, ale na siatce ogrodzeniowej. Posadzony ubiegłej jesieni, więc jeszcze jest mały i nie oplótł jej jak należy, ale myślę, że w przyszłym roku będzie na co popatrzeć. Pozdrowienia Kielce od Krakowa nie tak daleko znowu

Ale leżaczek wymiata ...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
noemi 19:39, 02 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
... super półeczka na tarasie , spotkanie, wrzosik i pudełeczko ... Iza zazdraszczam Wam Waszego spotkania .... .... no to kiedy się przeprowadzacie na Dolny Śląsk ? ... rozumiem , że po spotkaniu z Anulą Dolny Śląsk nie jest już tak atrakcyjny ? ( żarcik )

p.s. bardzo klimatycznie u Ciebie na tarasie


doczytałam u mnie , że jednak aktualne ... jesteś Kochana
____________________
ogród magdalenka
Joaska 20:39, 02 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)


coś zrobiła tej biednej doniczce?


No właśnie??? W Adamo rzucalaś??



nie ... ale Adamo miał w tym swój udział ... nie zauważył ... taaakiej doniczki ... i mam ... skorupy dekoracyjne

od wczoraj na tarasie mam półeczki na zioła ... chwilowo nawtykałam tam więcej niż zioła ale z czasem się opanuję ...

w całości ...



i w detalu







Zdjęcia jak z innej epoki, taki śródziemnomorski klimat mi się przypomina...
Pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies