Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Milka 13:53, 11 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Iza...a ja spóźniona...z zadyszką wpadam i gratuluję 200 setek, zabawnych, radosnych i oby tak dalej

co do nart, jak najbardziej...zwalimy całą grupą do Pszczółki, góry i nartostrady pod ręką

i dla ciebie ten niecierpek, co go uwielbiasz

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Evchen 14:06, 11 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Izuś.. w biegu żyję,. chociaż dziwnym trafem ten bieg nie odchudza nic a nic...
Gratulacje 200tki

O decou doczytałam. Maila odebrałaś?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
popcorn 15:19, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Spóźnione gratulacje, Izo, z okazji 200 stron zabawnych historii!!
Moja Grandiflora dla Ciebie!


pozdrawiam
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 20:06, 11 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ślę pozdrowienia na pożegnalny wieczór lata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:17, 11 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
żegnam lato przywołana do porządku ... i macham jak siem należy ... z piesą ... nawet latarenkę zapaliłam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:40, 11 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)

Iza........ zdaj się na mnie...... to przemyślenia z wątku Mażdenki.. mam taki sprzęt.. co to wszystie kobity nazywaja magicznym.... a to nic innego niż wymysł austriaków... każdego postawi na nartach
Uwierz mi ... od lat 3 do lat 70 działa...... a może moje argumenta tak działaja

he a w głowie sprzęt też prostuje? bo ja mam problem z myślami że jak stanę na tych dechach i ruszę to się zabije dlatego nawet nie próbowałam co by bolesnie się nie skończyło


Ana ja w moc sprzętu wierzę ... bo wyjścia nie ma ... sprawa ruszyła i nie ma teraz co marudzić ... ale ja dokładnie tak myślę o tych deskach ...moje nogi stanowiły promień ... ja sama osiągnęłam zenit ... na stoku był szał ale jak dziewczyny mówią, że dadzą radę to nie można im samopoczucia psuć ... i choć wolałabym polatać .... to ... a raz kozie . ....................... ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:44, 11 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Iza... ja kcesz na ten Dolony Śląsk ze mną.. to musisz ..... patrz jaka wypasiona ekipa się szykuje
Sprzęcik dla Ciebie porzycze Jaki tylko numer nózki masz.... oczywiscie odp. na pw...
Mózg też Ci tak zlasuję, że o strachu zapomnisz A tym co sie mieli odwagę śmiać z Twoich wyczynów.. to pokażesz jeszcze
Od siebie kilka kilometrów mam taką góreczkę ( i inne też.. do jazdy dla mnie się nie nadają, ale do nauki jak najbardziej)...... i pani w wieku stateczniejszym niż Twój....... pierwszy wieczór i patrz jak samodzielnie w drugiej godzince śmiga....

Teraz już tylko wymienia nartki na lepsze i jeżdzi samodzielnie...


wszystko powyżej (że raz kozie i siem zgadzam bo ekipa itd) ... napisałam na podstawie lektury tego tu powyżej ... jakoś utkwiło "mózg Ci też tak zlasuję" ..., brzmi zachęcająco ... wchodzę stópką rozmiar 36 )) ... i mówisz, że ja tak ... na stoku ... hmmmm ... jak fajnie żyć ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:46, 11 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
BEATA_S napisał(a)

Gratuluję dwuseteczki!!!


... witam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:48, 11 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Wy tu o nartach beze mnie? Dziewczynki? To ja proponuje łykend narciarski u nas. Bo obawiam się, że Iza z Anią nie dojada jesienią. Prędzej zimą. A poza tym ja się jesienią wybieram (jak sójka za morze) w podróż. Jeszcze nie wiem dokąd ale mam plany.


Ewuś na cokolwiek padnie to będzie na pewno wspaniałe ... pokażesz coś z tej podróży ... mam nadzieję ... kiedyś muszę dojechać ... to już nie zamiar a marzenie ... a marzenia jak wiemy się spełniają ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kaisog1 20:50, 11 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Izuniu spóźnione gratulacje dwusetkowe

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies