Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 09:13, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pamietam Mela ... pamiętam i nawet nie wiesz jak ja bardzo na tę kawkę czekam ...

spotkania z dziewczynami i chłopakami bo mamy panów ... ogrodowiskowych ale i małżowie przenikają radośnie w struktury )))) ... to wielka frajda !!! ... watro przejechać każdą drogę by móc pobyć ... i Meluś nie podglądaj i nie pacz ... tylko dawaj i dołącz do nas ... i obie wiemy, że bawić się będziesz z nami świetnie ... no a my z Toba tyż )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 09:22, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Dżaga mnie ukleptomaniła inaczej i teraz rabata się reorganizuje a ja mniemam i gdybam i mam juz jakąś jasność ...

kropkę nad i postawiła Monia (Kwiat Holandii) ... dobrze, że chlebek wyjechała kupić i takie kadry z tego wyjazdu wkleiła, że ja niczym Dobromir olśnienia doznałam ... w kwestii mojej kostrzewy ... wiecie tej najładniejszej na forum !!! ))))) ... złożyła to co mi Mażenka porzuciła i to co Monia mineła i przytomnie zatrzymała w kadrze i mam ... jak eM ... zwany Adamo wróci z tym swoim stateczkiem z wystawy i pogoda pozwoli działamy ...

a że dziś mam "swój" dzień ... to postaram się z tego wspaniałego weekendu u Alinki i u Madżenki (bo mam tyły .. oj mam tyły ))) ) wysmarować wspomnienia ...

tymczasem dzień dobry ogrodowiczanie ... piekny dzień przed nami ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 09:36, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
admete napisał(a)
Przyszłam zobaczyć co słychować
Pozdrowionka zostawiam i miłego weekendu życzę................


słychować ale nie wiidać ... areał mnie wciąga ... najchętniej wzorem zanzibarskim spałabym na zewnątrz i patrzyła w gwiazdy ... kątem oka sobie roslinki podglądając ...
i bardzo jestem ciekawa skąd ten pan co go wczoraj namierzyłaś roślinki bierze ???
czekam na to co powie o Twoim ogrodzie i na to co ta znajomość na rabaty wniesie ))) ... mocno trzymam kciuki ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 09:40, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gierczusia napisał(a)


Mrówki chyba się żywią tym lekkim sokiem , które mszyce wydzielają... Ja rąbałam owadofosem...

Buziaki Izka


nie wiem co im Adamo podarował w ofecie baru ... nie łudzę się, że gadzinę wytępię bo gdzie nie spojrzę to nowe kolonie mrówkowe ...
to wojna ... niestety ... i coś mi siem wydaje, że wygywać będę tylko pojedyncze bitwy ... obym tylko nie skończyła na wyspie )))) ...

a ten sok to te zielone małpy chyba produkują na akord bo zauwazyłam na spacerach miejscami pod drzewami "mokre" chodniki ... zastanawiałam się ... zastanawiałam ... popatrzyłam na liście ... lepkie i błyszczące i to chiba te obsrańce ... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 11:12, 03 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zapomniałam ci wykopać mojego wyhodowanego na pierzi ... przetacznika z seledynowym kogutkiem..... teraz odbiór tylko osobisty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
21:26, 03 sie 2013
Wpadnij Izka czasem i daj pawera bo niezniesem:


I trzymam coś dla Ciem i nie dam wypić nikomu Zobaczysz sama ale nie dzisiaj bo dzisiaj uciekam w ramiona Ozysa i precz z Morfeuszem!!!
Madzenka 22:01, 03 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ojej widzę, źe dziewczyny tu o alkoholach deliberują
To może ja poczekam na Twoją kostrzewę aby moją posadzić??
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:01, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kalamandyna napisał(a)
Wpadnij Izka czasem i daj pawera bo niezniesem:

http://jasminumblog.blogspot.com/

I trzymam coś dla Ciem i nie dam wypić nikomu Zobaczysz sama ale nie dzisiaj bo dzisiaj uciekam w ramiona Ozysa i precz z Morfeuszem!!!


teraz ... teraz linka dajesz jak ja za sensualnym fleczki zdarłam ... ... Melka no posłuchałam i nigdy nie pojmę skąd Ty te kawałki dobierasz ... ale choć ten weekend to ja słomiane wdowieństwo odstawiam ... od razu weselej ))) ...

a jeżeli R powątpiewal w moją urodę to kara będzie długa i uciązliwa ... noszzzzzzzzz ja śliczna jestem ... inaczej ale śliczna ... buziak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:04, 03 sie 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Ojej widzę, źe dziewczyny tu o alkoholach deliberują
To może ja poczekam na Twoją kostrzewę aby moją posadzić??


Madżen Adamo w dalekim Tczewie ... stateczek prezentuje ... ja kostrzewę machnęłam ... kadr marny ... ale nie fiem kto mi schował kabelek od telefonu ... ??????????? ...
i moja wiosną wsadzona "od czapy" ... teraz mam koncepcję i czekam na ... nie czekam ... niech żar leje siem z nieba do grudnia ))) ... dobrze mi z tym ...

koncepcje każdego dnia ewoluują ... ale coś widać w tunelu

wspomnień nie wysmarowałam ... bo wysmarowana sama antyufałami opiekałam celulit ... próby przedkliniczne ... na pierwszy rzut oka nie znikł za to ja zjełczałam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
22:10, 03 sie 2013
Konstancja30 napisał(a)


teraz ... teraz linka dajesz jak ja za sensualnym fleczki zdarłam ... ... Melka no posłuchałam i nigdy nie pojmę skąd Ty te kawałki dobierasz ... ale choć ten weekend to ja słomiane wdowieństwo odstawiam ... od razu weselej ))) ...

a jeżeli R powątpiewal w moją urodę to kara będzie długa i uciązliwa ... noszzzzzzzzz ja śliczna jestem ... inaczej ale śliczna ... buziak


Newer ewer nie powątpiewał, on wie że my obie cudne, i powiedz to swojemu umiłowanemu coby jak mnie zobaczy se nie zapomniał. Mój już wie że ma mu z zachwytu tchu zabraknąć i jak mantrę do spotkania powtarzać będzie że "Tyś pani piękna jak.....etc..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies