Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

Pokaż wątki Pokaż posty

kule, kulki i kuleczki...kiedyś będę miała

paola1a 21:51, 31 lip 2012

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Witaj
Widzę, że prace ruszyły więc trzymam kciuki za świetny efekt. Widzę też, że masz podobny problem jak i ja: u mnie też jedna z rabat, jaką muszę stworzyć przed garażem jest praktycznie bez ziemi - albo wapienne odpadki albo żwir a jednak marzy mi się tam jakaś roślinośś, też z konieczności otoczona żwirkiem. Tak wię będę zaglądać i śledzić, jak rozwiążesz ten problem - może coś odgapię
____________________
Prostokątna rabata
seliza 22:01, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
paola1a napisał(a)
Witaj
Widzę, że prace ruszyły więc trzymam kciuki za świetny efekt. Widzę też, że masz podobny problem jak i ja: u mnie też jedna z rabat, jaką muszę stworzyć przed garażem jest praktycznie bez ziemi - albo wapienne odpadki albo żwir a jednak marzy mi się tam jakaś roślinośś, też z konieczności otoczona żwirkiem. Tak wię będę zaglądać i śledzić, jak rozwiążesz ten problem - może coś odgapię


Witam Cię Paola1a
Fakt to jest problem, ale może coś się uda - warto spróbować - jeśli sie nie uda to wtedy trudno...

I zapraszam, zaglądaj I zgapiaj jeśli Cię coś zainspiruje

Pozdrawiam
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
agniecha973 23:31, 31 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Hej, trafiłam tu od Popcarol chcąc zobaczyć ławeczkę. Bardzo mi się podoba. Pokazywałam już M i zamówiłam u niego na przyszły rok. Może przez zimę mi zrobi. My też wszystko sami robimy i wiem ile to czasu kosztuje, ale jest więcej satysfakcji. Pozdrawiam, będę podglądać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
seliza 06:25, 01 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
agniecha973 napisał(a)
Hej, trafiłam tu od Popcarol chcąc zobaczyć ławeczkę. Bardzo mi się podoba. Pokazywałam już M i zamówiłam u niego na przyszły rok. Może przez zimę mi zrobi. My też wszystko sami robimy i wiem ile to czasu kosztuje, ale jest więcej satysfakcji. Pozdrawiam, będę podglądać.


Witaj Agniecha
Fajnie, że twój M potrafi jeszcze ławeczki robić Moja od razu wpadła mi w oko jak kiedyś byłam w Jysku, ale stwierdziłam, że troszkę poczekam bo tam często są jakieś promocje. I długo nie czekałam Kupiłam o 1/3 ceny taniej

Zapraszam częściej Po południu zajrzę do Ciebie

Pozdrawiam
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 06:25, 01 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Dzień dobry,
życzę wszystkim miłego dzioneczka
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
GabiK 14:52, 01 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cześć Seliza, dotarłam do Ciebie od Karoliny.
Niezłe promocyjne zakupy robisz. Masz szczęście do nich.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
seliza 18:27, 01 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Witaj GabiK
cieszę się, że zawitałaś do mnie
Co do promocji, wyprzedaży itp. to uwielbiam je - bo jak coś człowiekowi się trafi -to tyle radochy daje!

Ja u Ciebie już byłam, śladu chyba nie zostawiłam, ale śledziłam, śledziłam zmiany w ogrodzie za sprawą Super Brygady

Pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
seliza 07:55, 02 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Kochani a co myślicie o podkładach kolejowych w ogrodach?

Tak się zastanawiam, czy sobie dla ozdoby kilku nie sprawić ( jakieś ścieżki czy duuuże donice)...
Mnie się bardzo podobają. Mam jedną wizję, ale mój M się nie chce zgodzić choć może za jakiś czas uda się go przekabacić...
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
GabiK 08:42, 02 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Wyglądają dobrze. Bociek ma piękną skarpę z podkładami. Bardziej pasują do stylu swobodnego, ale w każdy dadzą się wkomponować.

Jedyny minus to zapach. Ale to niech się wypowiadają Ci, co z nimi żyją.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
paola1a 08:46, 02 sie 2012

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Nie mam pojęcia jak pachną ale jak dla mnie wygladają ciekawie Ostatnio wpadłam na aukcję z podkładami na allegro i były przykładowe aranżacje - jak dla mnie bomba, no i chyba są w miarę trwałe
____________________
Prostokątna rabata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies