Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Urszulla 13:38, 18 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
To dobrze że jesteś już u siebie. Jesień piękna więc szybko dojdziesz do siebie. Jak wreszcie z tego łóżka wyjdziesz do ogrodu prosimy o kolejne zdjęcia-bo Twój ogród jest wspaniały, kiedyś muszę go na żywo obejrzeć.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ell 13:56, 18 paź 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Dziewczyny Wy mnie wykończycie!!!
Znów 40 stronek do nadrobienia - wyzionę ducha.
Lecę czytać.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
baraga1904 17:09, 18 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...wracaj do zdrówka...
..pozdrawiam..
anna_studio 18:36, 18 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...i jak forma...???
Mam nadzieję,że....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
kasik778 18:37, 18 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Pozdrawiam, jak forma i samopoczucie?
____________________
Enya73 19:03, 18 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dziewczyny już tak nie martwcie się o mnie Dziękuję, że wpadacie do mnie i zostawiacie dla mnie miłe życzenia i pozdrowienia
Słońce i ciepełko sprawiły, że wstałam dziś we wspaniałym nastroju Pewnie formy nie mam, ale za to samopoczucie mam dobre Tyle dobrze, że ten czas rekonwalescencji trafił mi się w tak piękną pogodę, bo przynajmniej mnie to nastraja optymistycznie
Pospacerowałam dziś po moim ogrodzie. Cóż, z daleka, czyli z perspektywy okna wyglądało całkiem nieźle, ale z bliska niestety już niekoniecznie.
Strasznie szybko opadają liście, wszędzie ich pełno, a nie ma komu się za to zabrać. M ciągle w pracy, dzień coraz krótszy.
Najgorsze są liście małe, drobne i te z orzecha włoskiego (mojego sąsiada). Jedyną jego zaletą sa spadające również na moją stronę orzechy. Nie ma tego tak dużo, ale miskę uzbierałam
To jedyna moja dzisiejsza aktywność fizyczna.

Aniu, tak więc proszę o dużą dozę wyrozumiałości dla mnie jutro
Obawiam się, że mój ogród nieco Cię rozczaruje. Hosty i liliowce w zasadzie już nadają się do wycięcia, bo wyglądają fatalnie. Jeszcze tydzień temu było całkiem ładnie, ale u mnie naprawdę widać już jesień. Klony już prawie wcale nie mają liści. Jedynie japońskie trzymają się dzielnie i pięknie się przebarwiły. Chociaż trawy pięknie kołyszą się na wietrze

Urszulo, kiedyś zrobię spotkanie dla małej grupy, tak kameralnie, ale myślę że dopiero na wiosnę. Na pewno wówczas Cię zaproszę

Idę teraz do kuchni, żeby coś na jutro przygotować

Pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 19:24, 18 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...napisz chociaż co fajnego gotujesz.. szukam natchnienia kulinarnego na małe spotkanie...no chyba że to tajemnica...?
Enya73 19:27, 18 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dzisiaj jeszcze tajemnica, ale jutro, jeśli goście stwierdzą, że to było nie tylko jadalne, ale też smaczne, to chętnie podzielę się przepisami Zdradzę tylko, że będzie to kuchnia włoska i nie będzie to pizza
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 19:33, 18 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Enya73 napisał(a)
Dzisiaj jeszcze tajemnica, ale jutro, jeśli goście stwierdzą, że to było nie tylko jadalne, ale też smaczne, to chętnie podzielę się przepisami Zdradzę tylko, że będzie to kuchnia włoska i nie będzie to pizza


no to czekam na degustację potrawy przez gości i Twój przepis
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
baraga1904 19:33, 18 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)
Dzisiaj jeszcze tajemnica, ale jutro, jeśli goście stwierdzą, że to było nie tylko jadalne, ale też smaczne, to chętnie podzielę się przepisami Zdradzę tylko, że będzie to kuchnia włoska i nie będzie to pizza


...to liczę Anitko na przepisy...chętnie skorzystam..kuchnia włoska..jak najbardziej..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies