Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Enya73 22:58, 20 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ogród Ani jest bardzo elegancki, dopracowany w szczegółach, po prostu idealny Tyle w nim pięknych dekoracji. Ja muszę jeszcze trochę nad moim popracować. Ale jak patrzę na dzisiejsze zdjęcia, to i tak jestem bardzo zadowolona z tego jak już teraz jest, bo pamiętam dobrze, jak było całkiem niedawno. Przecież dopiero od czerwca mam trawnik
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
anna_studio 23:26, 20 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Przyszłam powiedzieć Ci.......dobranoc

Anitko.....bardzo nam było miło być Waszymi gośmi....
Przyjęliście nas tak ciepło i serdecznie.
Dziękujemy raz jeszcze za pyszną kuchnię..., miłe towarzystwo i dzisiejszą rewizytę...

Ogrodem jestem zachwycona...piękne kompozycje...precyzyjnie położony granit....oryginalne kształty,
ciekawe rozwiązania...a do tego Twoje poczucie piękna i....kawał ciężkiej roboty...
Gratuluję TAKIEGO ogrodu...


Cieszę się, że zdjęcia przypadły Ci do gustu...

...już się stęskniłam....wpadnę jutro na kawę...
Buziaki, pa...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Mala_Mi 23:35, 20 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jestem pod mega, mega , mega wrażeniem.... piękny ogród... to już pisałam, ale teraz widac jaki jest duży.. i ... szacunek Dodaję do listy moich ulubionych ogrodów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 00:47, 21 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Gdzie spędzasz więcej czasu w ogrodzie-na górze czy na dole? Ostatnie fotki to taka prezentacja całości ogrodu-idealne do wizytówki.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
GabiK 00:52, 21 paź 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Super spotkania i piękne zdjęcia.
Nie mogę odżałować, że ominęła mnie wizyta w obu ogrodach we wrześniu. A było tak blisko.
Na wiosnę nie odpuszczę.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Enya73 09:32, 21 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anna_studio napisał(a)
Przyszłam powiedzieć Ci.......dobranoc

Anitko.....bardzo nam było miło być Waszymi gośmi....
Przyjęliście nas tak ciepło i serdecznie.
Dziękujemy raz jeszcze za pyszną kuchnię..., miłe towarzystwo i dzisiejszą rewizytę...

Ogrodem jestem zachwycona...piękne kompozycje...precyzyjnie położony granit....oryginalne kształty,
ciekawe rozwiązania...a do tego Twoje poczucie piękna i....kawał ciężkiej roboty...
Gratuluję TAKIEGO ogrodu...
...już się stęskniłam....wpadnę jutro na kawę...
Buziaki, pa...


Aniu, ale mi skrzydła urosły Zawsze będziesz u mnie miłym gościem Dlaczego ja nie mam taaaakiej sąsiadki? No dlaczego?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 09:34, 21 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
asc napisał(a)
Jestem pod mega, mega , mega wrażeniem.... piękny ogród... to już pisałam, ale teraz widac jaki jest duży.. i ... szacunek Dodaję do listy moich ulubionych ogrodów


Aniu Asc- taki komplement od takiej ogrodniczki, to ja sobie w ramki oprawię Dziękuję
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Lena 09:36, 21 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Zawsze jak do Ciebie Anitko zaglądam,to na widok kostki zapiera mi dech w piersiach - jest perfekcyjnie,całość wyważona i pięknie komponuje sie z zielenią.
Uwielbiam Wasz ogród
Spotkanie fantastyczne - to widać
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Enya73 09:39, 21 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Urszulla napisał(a)
Gdzie spędzasz więcej czasu w ogrodzie-na górze czy na dole? Ostatnie fotki to taka prezentacja całości ogrodu-idealne do wizytówki.


Urszulko, ostatni tydzień spędziłam w wygodnym fotelu, patrząc tylko przez szybę na panoramę ogrodu Ja mam swoje ulubione zakątki i mój M też.
Brakuje nam jeszcze odpowiednich mebli i dodatków.

Zasadnicza część ogrodu jest na dole, więc tam jest więcej pracy. Tzw. przedogródek jest jeszcze nieskończony i Ania była na tyle łaskawa, że tego nie sfotografowała, bo nie ma co pokazywać Dopiero na wiosnę się za tamtą część zabierzemy

Szkoda, że nie trafili na słońce, teraz rano jak słońce delikatnie prześwituje przez drzewa jest cudnie.

Zaspałam, idę na grzyby, może coś jeszcze znajdę

Miłej niedzieli
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 09:41, 21 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
GabiK napisał(a)
Super spotkania i piękne zdjęcia.
Nie mogę odżałować, że ominęła mnie wizyta w obu ogrodach we wrześniu. A było tak blisko.
Na wiosnę nie odpuszczę.


Jesteś Gabrysiu, odnalazłaś się! Hurra! Napisz do mnie jak się czujesz etc.? Martwiłam się o Ciebie, dopiero u Danusi zobaczyłam, że jesteś cała i zdrowa

No na wiosnę to ja Ci też nie odpuszczę. Pewnie do Ciebie też wpadnę, bo planuję zakupowy weekend w W-wie na wiosnę właśnie
Miłej niedzieli
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies