Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

zuza12 09:14, 27 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Aniu, niestety te deszcze sprzyjały zwiększeniu populacji komarów w neszych ogrodach. Wczoraj pan miał dużo pracy, bo sąsiedzi też się skusili.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 16:58, 29 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Kochani, mówię Wam wszystkim do zobaczenia za dwa tygodnie.Będzie mi Was brakować. Jutro rano wyruszamy w drogę. Mamy jeszcze dużo pracy. Trzeba juz dzis wszystko zapakowac na rowery. Jeszcze raz przemyślec, czy czegoś nie zapomnieliśmy. Mam tylko nadzieję, ze te straszne burze będą nas omijać i znowu wróci słońce. Dzisiaj w ramach rekonesansu pojechaliśmy rano na dworzec, żeby zobaczyć jak wygladają te wagony dla pasażerów z rowerami. No i kolej nie zawiodła nas. W dzisiejszym składzie już nie było miejsca na rowery. Konduktor miał problem, gdy mu powiedziałam, ze nie ma miejsca na rowery. Ciekawe, czy jutro będzie lepiej? W ostateczności zajmiemy miejsce na korytarzu na końcu składu i jak za młodych lat spędzimy podróż na korytarzu.
Bardzo sie tez martwię jak tę rozłąkę przetrwa mój ogród. Okaże się wszystko po powrocie.

Do zobaczenia
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Ana 18:44, 29 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Zuzia, trzymam kciuki za idealną pogodę, żadnych burz i spiekoty, zawsze z wiatrem, wracajcie cali i zdrowi i bogatsi o nowe doświadczenia i wrażenia!

buziaki
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
AniaK 22:09, 29 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Jeszcze raz życzę super wypoczynku i bezdeszczowej pogody.
A w ogródku jakieś dobre duszki będą się krzątać

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
zuza12 01:02, 30 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Jest dokładnie 1.00 Dopiero wszystko zapakowane. Ubaw po pachy, bo ciężko było wszystko zmiescić. Rowery to nie ciężarówka. Idę spać , bo za pięć godzin pobódka i w drogę.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Diana 01:32, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Zuza życzę słoneczka i udanego wypoczynku
zuza12 22:02, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witajcie kochani. Wczoraj wróciłam cała, zdrowa i wypoczęta. Z Helu do Miedzyzdroji zrobiliśmy 555 km. Po drodze nie było lekko, ale przecież jazda łatwymi sciezkami nie byłaby tak ciekawa. Jak tylko bede miała chwilke to postaram sie wrzucic kilka fotek. Teraz nie wiem w co rece włozyć. Ogród zarosnięty. Dom zapuszczony - w końcu zostawiłam w nim dwóch facetów, kota i psa. Dobrze, ze wróciliśmy tak wczesnie, bo nie wiem, czy poznałabym mój dom. Na ogrodzie piekne pomidory, patisony i wciąż jeszcze ogórki. Własnie od rana robie przetwory. A i na ogrodowisku mam duże zaległości. Muszę szybko to wszystko nadrobić.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
eliza3 22:09, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Przyszłam się przywitać, czekam na fotki z urlopu,
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Moniika 22:12, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Zuza ! Dobrze ze jesteś już w domku czekam na zdjecia pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
arcobaleno 23:03, 08 sie 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
I ja tu w końcu trafiłam powitać sąsiadkę ze Stargardu
Pierwsze co mi się w oczy rzuciło to skaaaaaarpa!!!!! Zuza! Pokaż no więcej !
Skarpa to moja zmora, nie mogę sobie z nią poradzić - chyba będę musiała wpaść z wizytą i naocznie sprawdzić jak to powinno być zrobione
Pozdrawiam !
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies