Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witajcie w Wyżełkowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie w Wyżełkowie

Jabeska 21:51, 31 mar 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
A na koniec psiaki po spacerku

____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
anna_g 22:35, 31 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Asiu przyleciełam Nooo - faktycznie hodowla u Ciebie pełną parą Pomidorki juz takie duuże i śliczne - no ale moje nie pójdą do szklarenki tylko na grządeczkę - na razie dopiero wzeszły...Piękna hortensja, wszystko ładniutkie - choć zajmuje sporo miejsca teraz w domku Oj jakbym już chciała tego słoneczka i wiosny i dla siebie i dla tych roślinek. Ja grzejniki okrywam ręcznikami żeby roślinkom nie było za ciepło - dziękuję Asia za tą galerię, buziaki wielkie w podzięce. Psiakom za to chyba śnieg nie przeszkadza, prawda? moja mała to tylko po ściezkach chodzi bo gdyby wleciała na trawnik to pewnie by jej nie było już widać
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Jabeska 22:52, 31 mar 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Psiaki się co prawda rano bardzo zdziwiły, śmiałam się z mężem z ich min jak wychodziły rano do ogrodu ale szybko zaakceptowały ten biały stan rzeczy i postanowiły go wykorzystać na świetną zbawę w śniegu. Zwierzaki jednak wiedzą jak zamienić zło konieczne w coś przyjemnego, uczę się od nich.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Maria667 19:23, 02 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Asiu!
Psiaki masz cudowne Mój też uwielbia się wylegiwać do góry nogami...
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Gosiniak 15:21, 03 kwi 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Boskie masz przedszkole, widzę że starszaki też są....ale tego dużo
Twój zwierzyniec zawsze mnie rozbraja,
i trzeba brać z nich przykład i nie dać się smutkom
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
danuta_szwajcer 16:22, 03 kwi 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
NO psiaki słodziaki) pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
iwonaj 18:45, 03 kwi 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Asiu witaj po świętach a co do mojego baranka to głowa mu odpadła przed święconką więc musiałam go ratować , a twoje pieski słodko odpoczywają i pewnie się lubią bo tak ładnie razem dzielą kanapę.
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
ka1sia 18:56, 03 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Ale wyhodowałaś zieleninki, super! Ja nie mam cierpliwości do pikowania, więc nic nie siałam w tym roku.
Wyżełki jak zwykle śliczne słodziaki Pozdrawiam cieplutko, mimo, że za oknem śnieżyca
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Jabeska 21:13, 03 kwi 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Przeczytałam przed chwilą dobre wieści na temat wiosny

Dwa główne amerykańskie serwisy pogodowe przewidują w Polsce wiosnę w połowie przyszłego tygodnia. Według Amerykanów, czeka nas wkrótce dużo słońca i temperatury powyżej 10 stopni.
Według serwisu Accuweather, ten tydzień w Polsce będzie zimny i brzydki. Jednak już w niedzielę ma być słonecznie a temperatura wyniesie plus 5 stopni. Na kolejne dni Accuweather również prognozuje bezchmurne niebo i stopniowe ocieplenie. W środę i czwartek w Warszawie ma być już plus 14 stopni.

Portal Weather.com jest trochę bardziej pesymistyczny. Jednak ten serwis również przewiduje, że w połowie przyszłego tygodnia temperatura w stolicy Polski dojdzie do 10 stopni. W innych częściach naszego kraju również ma być wyraźnie cieplej niż obecnie.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
aneta230972 20:13, 04 kwi 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Jabeska napisał(a)
A na koniec psiaki po spacerku



To musiał być bardzo udany spacer. Cudny widok.
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies