Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

GabiFi 22:54, 10 kwi 2021

Dołączył: 10 kwi 2021
Posty: 1
Witam,
Chciałam serdecznie podziękować wszystkim którzy dzielą się tu swoją wiedzą i doświadczeniem. Dopiero zakładam swój ogród i to forum ustrzegło mnie juz przed kilkoma fatalnymi błędami. Uwielbiam patrzeć jak moje roślinki rosną w siłę i dzięki Wam coraz lepiej rozumiem jak im to umożliwić.
Pozdrawiam,
Gabriela
ylona 17:30, 15 kwi 2021

Dołączył: 12 kwi 2021
Posty: 11
Witam wszystkich,

Bardzo się cieszę, że odkryłam ogrodowisko. Na pewno będę często tutaj zaglądać. Posiadam działkę o powierzchni 2570m2 z domem. Mój ogród tworzę od 2013 r. w województwie łódzkim. Pragnę wprowadzić jeszcze wiele zmian, naprawić błędy popełnione w nim i utrzymać te roślinki jak najpiękniejsze.

Pozdrawiam wszystkich Ilona.
____________________
Ilona - rabata przy słonecznym tarasie Ilona - jak uratować mój ogród?
jollauke 20:39, 18 kwi 2021

Dołączył: 18 lut 2020
Posty: 1
Dzień dobry.

Od jakiegoś czasu przeglądam Ogrodowisko, ale mam jeszcze bardzo dużo brakującej wiedzy do nadrobienia.
Jesteśmy świeżo po przeprowadzce, jeszcze bez kuchni, ale planuje zacząć w tym roku już tworzyć nasz ogród, rabata po rabacie. Mam nadzieję, że uda mi się na bieżąco dzielić postępami, dzielić doświadczeniem oraz czerpać wiedzę z wątków o Waszych pięknych ogrodach.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia
tuAnna 10:29, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 mar 2021
Posty: 45
Witam serdecznie Danusię i wszystkich Forumowiczów
Na Ogrodowisko trafiłam kilka lat temu ale dopiero niedawno odważyłam się zalogować. W długie wieczory „spaceruję” po Waszych ogrodach i podziwiam. Mój ogród jest pod Łodzią. Większość starych drzew rośnie tu od prawie 40 lat. Uwielbiam hortensje, rhododendrony, azalie, funkie, bukszpany, floksy, piwonie (ale u mnie słabo kwitną) Właściwie nie ma rośliny której nie lubię. Ważne aby roślina lubiła nasz ogród.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia Anna
Wwwiola 14:53, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 kwi 2021
Posty: 2
Witam Wszystkich. Nie ukrywam, że od dawna szukając czegoś w necie trafiam na zdjęcia w moim stylu, bardzo często są to wątki Ogrodowiska. Mój ogród to głównie kwiaty wieloletnie, trochę warzyw. Pierwsze eksperymenty=porażki mam za sobą, co wcale nie oznacza, że teraz wyłącznie sukcesy.
Uprawa roślin daje wiele radości.
Kaja 02:37, 30 kwi 2021

Dołączył: 30 kwi 2021
Posty: 3
Witam serdecznie. Dziecko uśpiłam i nie mogę wyjść z tego magicznego ogrodowiska. Trafiłam tu dziś, pierwszy raz, chce tu zostać <3
Kupiliśmy z mężem działkę 1,5ha na której planujemy wybudować dom ale już w tym roku chciałabym poczynić pierwsze zmiany zieleni istniejącej, jest kilka pięknych, 8 letnich iglaków, które musimy usunąć
Chciałabym posadzić kilka wyższych krzewów we frontowej części by już sobie rosły. Na razie szukam wiedzy, trafiłam idealnie.
Będę potrzebowała odpowiedzi na wiele pytań i liczę na Waszą pomoc <3
Mayhem 10:38, 04 maj 2021

Dołączył: 04 kwi 2020
Posty: 2
Witam na pokładzie
PrzemekJot 16:30, 11 maj 2021

Dołączył: 11 maj 2021
Posty: 2
Dzień dobry,
Od dłuższego czasu szukam informacji odnośnie przygotowania podłoża i siewu trawnika. Znalazłem Państwa forum i postanowiłem się zarejestrować.
Teraz czas na lekturę i na pewno pozwolę sobie zadać kilka pytań

Pozdrawiam
Przemek
Lilian 01:51, 15 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2021
Posty: 8
Witam całą sympatyczną Brać Ogrodowiskową z jej fantastyczną Szefową na czele!
Dla Was malutka, skromna passiflora.


____________________
Liliana
ZetCe 17:25, 07 cze 2021

Dołączył: 02 wrz 2020
Posty: 5
Witam wszystkich miłośników ogrodów. Sporo już skorzystąłem z Waszej wiedzy czytając. Teraz zaczeły się schody więc przyszła pora na pytania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies