Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Angelika_1110 18:13, 13 lut 2021


Dołączył: 13 lut 2021
Posty: 1
Dzień dobry wszystkim
Mam na imię Angelika i razem z mężem będziemy próbowali stworzyć nasz ogród. Od dwóch lat mieszkamy w nowym domu, nasza działka ma 2200m więc mamy pole do popisu. Na początku nie mieliśmy zbyt dużo czasu na ogród posadziliśmy tuje, drzewka owocowe i zrobiliśmy warzywniak, dalej nie mieliśmy planu na resztę. Szkoda, że wcześniej tutaj nie trafiłam bo od paru dni czytam i nie mogę przestać tak mnie wciągnęło, to forum to skarbnica wiedzy, pomysłów i inspiracji. Liczę na Wasze cenne rady. Pozdrawiam serdecznie.
Szymka 11:19, 20 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Witam Wszystkich
W końcu, po wielu latach czytania i oglądania zdecydowałam się dołączyć do Was.
Uprawiam ogród w samotności od prawie 10 lat i w końcu poczułam potrzebę żeby zacząć dzielić się z kimś tą radością.
Mam nadzieję, że dzięki forum zimy będą znacznie krótsze.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Joann 10:19, 22 lut 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Witam wszystkich ogrodomaniaków!

Przyglądam się Waszym ogrodom z zachwytem i podziwem za ogrom prac, które włożyliście, by powstały tak zjawiskowe i urokliwe miejsca. Zamarzyłam sobie odczarować mój nielubiany skrawek ziemi, spróbować go polubić i spojrzeć trochę pochlebnym wzrokiem. Zaglądam, przeglądam, podziwiam.

A teraz Was przede wszystkim witam!
____________________
Joanna Ogród długi
AlinaP 20:06, 21 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Chcę się z Wami przywitać, bo coraz częściej tu zaglądam. Cześć wszystkim! Super, że Danusia to miejsce stworzyła.
O jego istnieniu dowiedziałam się zimą 2015/16.
Moje pasje: ogród, rysowanie, malowanie (szczególnie olej), projektowanie swojego otoczenia- wewnątrz i na zewnątrz. Wszystko amatorsko. Bardzo lubię zmiany. Jestem wzrokowcem i zadaniowcem. Lubię dobry film, muzykę. Kiedyś pochłaniałam książki, teraz jakby mniej. Czyżby doba była za krótka?
Aha, rośliny? Lubię drzewa. Najbardziej buki. Byliny i trawy też. I ich możliwości aranżacyjne.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
____________________
Ala
Gardenarium 17:14, 24 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
My też pozdrawiamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AlinaP 22:18, 25 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
____________________
Ala
Basieksp 22:29, 25 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Ja również pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
AlinaP 09:05, 26 mar 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
____________________
Ala
rafalz87 14:08, 28 mar 2021

Dołączył: 28 mar 2021
Posty: 2
Witam wszystkich,
Jestem Rafał, od jakiegoś czasu zaglądam na ogrodowisko.pl aż nadszedł aby założyć konto. Pozdrawiam
Mentira 22:38, 10 kwi 2021


Dołączył: 09 kwi 2021
Posty: 35
Witam serdecznie,
Zaczynam moja przygodę z ogrodem i nie ukrywam że liczę na wasze wsparcie bo moje doświadczenie jest żadne ale kocham kocham kwiaty wszystkie!
Aneta

P.S
Dodam tylko że uwielbiam szydełkowac i mam nadzieję że ogród to będzie moja kolejna pasją, chociaż w tym roku mam zamiar również nauczyć się szyć
____________________
Mentirkowa przygoda z ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies