Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

hanka_andrus 15:45, 11 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Lawendo, nie łamiesz,ale lepiej by było,żebyś własny wątek założyła,nawet jeżeli rzadko tu będziesz,ale to będzieTwoja półka.Tu do Ciebie ludzie będą pytania kierować,a i TY je tu umieścisz,i poczekasz na odpowiedź, dzień ,dwa,albo tylko chwilę.Ogród masz mieć duży, a spraw z tworzeniem ho,ho,ho ile!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 17:35, 11 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lawendo, tutaj możesz pisać co Ci się podoba, bo to powitania, więc wygadaj się do woli. ale jak będziesz potrzebowała pomocy, lub pogadać, to zaglądaj do innych, coś napisz i załóż własny w Naszych Ogrodach .

To tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lawenda001 22:19, 11 sty 2013

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
dziękuję za miłe przyjęcie, myślę, że na wiosnę jak zbiorę siły i wiedzę o forum to może założę własne, na razie trema mnie zżera
hanka_andrus 23:09, 11 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Lawendo! Tremę zostawiaj za progiem i właź! Wiosną,to już będziesz śmigać po forum jak sarenka, teraz się rozkręcaj,szukaj jakichś fotek,nawet pojedynczych i do boju!POtem wiosną,to nikt nie ma czasu,wszyscy w pracy, w ogrodzie ,i święta ,i komunie.Dawaj śmiało!Czekam! To nie jest trudne,jak taka babcia jak ja daje radę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 09:53, 12 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też czekam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lawenda001 19:29, 13 sty 2013

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
dzięki, poszukam fotek, chyba męża muszę podpytać, pewnie się zdziwi
Gardenarium 00:59, 14 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mąż też się wciągnie jak wszyscy mężowie, potem będzie podczytywał
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Aga_pant 21:50, 14 sty 2013


Dołączył: 14 sty 2013
Posty: 25
Skoro jest taki zwyczaj, że nowy uczestnik forum wita się, to ja również to uczynię.

Jestem Aga, zamiłowanie do ogrodnictwa mam we krwi, po dziadkach, rodzicach, również teściowie, i mąż- wszyscy moi bliscy lubią sztukę ogrodniczą.
Ogród mamy całkiem spory i wciąż go razem z mężem powiększamy, zmieniamy, udoskonalamy (mąż jest w to jeszcze bardziej zaangażowany niż ja)
Pomysły na nasz ogród najczęściej rodzą się spontanicznie, bez planów.

W zeszłe lato np powstało oczko wodne- teraz jesteśmy na półmetku prac.

Albo warzywnik- w ubiegłym sezonie absolutnie zatraciłam się, jesli chodzi o uprawę warzyw, miałam m.in. kilka odmian dyń- z czego jadalny gatunek był tylko jeden, za to ozdobne- w kilku wersjach kolorystycznych.

W zeszłe lato odkryłam ...róże. Przez całe życie zastanawiałam się co jest w nich takiego, że nawet zwą je królowymi kwiatów. I w ubiegłe lato: pstryk. Wiem. Zachwyciłam się Uprawa i dbanie o róże faktycznie może dawać efekt i mnóstwo satysfakcji.
Będę chciała w nowym sezonie założyć rabatę różaną u siebie w ogrodzie, ale zobaczymy co z tego mojego chcenia wyjdzie

Poza tym cenię sobie iglaki, ale jako tło, bo to drzewa i krzewy liściaste tak naprawdę dają " życie" w ogrodzie- a ja lubię kolory, jak się coś dzieje i lubię zmienność.

Zachwycam się ogrodami angielskimi ( a także angielskimi ogródeczkami, i przedogródkami). Ale dla siebie, i na co dzień, wybieram to, co praktyczne.

I chyba na tym skończę, bo mogłabym jeszcze długo...
____________________
Aga_pant (Agapanthus africanus)
Gardenarium 23:44, 14 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Aga, ostatnio warzywniki nas mocno zajmują, wątki są rozbudowane, ale to dobrze, idzie na zdrowie i pożytecznie jest.

Róże i ogrody angielskie - nasza pasja, znajdziesz sporo inspiracji
Opisałam chyba z 70 ogrodów angielskich, więc popatrz na zdjęcia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
yeterelinka 08:52, 15 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Witam.Mam na imię Patrycja.Czy można się do was przyłączyć?
____________________
Ogrodowy bałagan
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies