Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 13:24, 07 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także serdecznie witam. Jak dłużej u nas pobędziesz to i w realu się spotkamy A nawet w programach Maja w ogrodzie. Niedługo będzie z ogrodu Pszczelarni
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiniak 21:58, 08 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziękuję za powitanie, spotkanie w realu to musi być coś. Maje w ogrodzie oglądam i ciebie też tam widziałam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Toszka 04:33, 02 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Witam serdecznie. Mam na imię Iwona i z Nowym Rokiem postanowiłam ujawnić się po prawie półrocznym podglądactwie forum.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gardenarium 13:25, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Iwonko, koniecznie zakładaj wątek bo jesteśmy ciekawi jak wygląda Twój zielony azyl i dlaczego "jeszcze Warszawa" ??? intrygujące.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Toszka 13:37, 02 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Danusi, 400 metrów dzieli mnie od Szyszkowej - granicy Warszawy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gardenarium 15:19, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ło matko, to rzut beretem, moja strony to do mnie na pewno zawitasz Ha
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wlasneniebo 21:31, 10 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Witam się i ja
Mam na imię Marta swój ogród tworzę od niedawna, bo w tym roku na wiosnę mijają dwa lata.
Ogród jest duży i mam wiele możliwośc, chęci i sił...
Przebieram nogami i czekam na wiosnę bo wiele zmian się szykuje

Muszę przyznać że widok Waszych ogrodów i skarbnica wiedzy jaką jest Ogrodowisko zachęca mnie na pozastanie tu na dłużej, a może i założenie własnego wątku, kto wie... Ale jednocześnie onieśmiela ...

Pozdrawiem cieplutko
____________________
Ogród własneniebo
Gardenarium 21:41, 10 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie ma mowy o onieśmielaniu Witaj i już dziś zakładaj wątek
A to kwiatek na przywitanie.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 21:48, 10 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408

I własne niebo na przywitanie! Niech zawsze będzie pogodne!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
lawenda001 13:48, 11 sty 2013

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
To i ja się przywitam, mam na imię Magda, zaglądam na ogrodowiskowo jak tylko mam chwilę wolną, oglądam, podpatruje, podziwiam, poznaje wątek. Dziś natrafiłam na POWITANIA, nie mogłam przemilczeć....
Nasz ogród, nie nie..... to znaczy pole mamy z mężem od 7 lat, w pierwszych latach posadziliśmy troszke drzewek, owocowych i iglastych i oczywiście brzózki . W 2008 roku przyszły na świat nasze bliźniaki, przewróciły go do góry nogami, kompletny brak czasu i chaos. Po dwóch latach znowu wrócił temat pola-działki-ogrodu. W zeszłym roku dosadziłam tuje, które musza nas zasłonić od sąsiadów, urządziłam mała rabatke i to by było na tyle. Wiosną biorę się do pracy z trójką moich mężczyzn, którzy mi chętnie pomagają.
Tutaj na forum obejrzałam tyle pięknych miejsc, na razie mam mętlik, co u i u kogo. CHętnie podziwiam i po cichu zazdroszcze
Ale się rozpisałam, sorki, mam nadzieję, że nie łamię regulaminu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies