Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Edi00 08:44, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Bo go załozyłam, ale nie wiem jak zrobić, żeby był widoczny na dole moich wpisów?!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Edi00 08:49, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Może mi podpowiesz - proszę!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
zbigniew_gazda 08:56, 21 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Edi00 napisał(a)
Może mi podpowiesz - proszę!


Edi - jak to zrobić znajdziesz tutaj . Pozdrawiam.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Edi00 10:11, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Zbyszek dziekuję Ci serdecznie Przy pomocy Twojej i Danusi wreszcie sie udało!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Pawlus 18:11, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Witam całe Ogrodowiskowe grono.
Mam na imię Paweł, mieszkam w Lubiczu (k.Torunia) i pasjonuję się roślinami ozdobnymi od kilku lat.
Obecnie studiuję budownictwo, mimo iż marzyła mi się architektura krajobrazu...
O forum usłyszałem w jednym z odcinków Mai z udziałem Danusi. Od razu sprawdziłem i wchłonąłem doszczętnie. Czytam je już od kilku miesięcy, jednak z racji tego że nie mogę się pochwalić niczym pięknym nie zakładałem konta. Mam już swoje ulubione tematy i ogrody, które na bieżąco podglądam.
Atmosfera panuje tutaj niesamowicie przyjazna więc skusiłem się jednak na rejestrację.
Może kiedyś, z Waszą pomocą uda mi się jakoś zmodernizować to, co przez 10 lat mama porozrzucała na trawnikach wokół naszego gospodarstwa (rodzice mają gospodarstwo rolne).
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Gardenarium 19:00, 24 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Pawle, fajnie że nas odwiedziłeś wirtualnie Zapraszamy, nie musisz mieć ogrodu aby z nami uczestniczyć w dyskusjach i radościach ogrodowych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
daphne 18:49, 27 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Dobry wieczór

Na początek gratuluję Państwu ogrodów, wiedzy i pomysłów.
Jestem 32 latką. Mieszkam w Kleszczowie (woj.łódzkie).
Ogród swój założyłam 4lata temu i ciągle ulepszam,zmieniam, szukam inspiracji. Oczywiście "pochwalę się" wynikiem moich prac,ale...jeszcze nie teraz. Dotychczas wzbraniałam się przed pokazywaniem zdjęć uważając że ogród tworze dla siebie i nie potrzebna mi krytyka innych, jednak zaczytując się w wątkach powoli dojrzewam do wymiany doświadczeń i wreszcie dobrych rad!
Jesteście Państwo niesamowici. Od widoku róż "gospodyni Ogrodowiska-Danusi" zapachniało w moim domu różami.
"Sebek dobry na wszystko" wrył mi się pozytywnie w pamięć......

Jeśli pozwolicie zostanę z Wami na dłużej.
Wiosną znów ruszam z małym przeprojektowaniem moich 10 arów i napewno przedstawię się Państwu dokładniej.

Gorąco pozdrawiam
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
Gardenarium 23:42, 27 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także pozdrawiam i powiem jeszcze, że my nie krytykujemy a pomagamy Zapraszamy na dłużej i czekamy na wątek o ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kitek81 11:27, 28 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Witam serdecznie
Jak ja się cieszę, że w sumie przez przypadek trafiłam na ogrodowisko zauroczona jestem Waszymi ogrodami, tak mnie wszystkie zachwycają, że aż mnie w klacie ściska z zachwytu i już marzę o swoim ogródku
Póki co od jakiegoś miesiąca Was podczytuję i czaję się z założeniem własnego wątku, chociaż już się boję, że nie podołam i nie udźwignę tematu, bo jestem amatorem, chociaż prace w ziemi przy roślinkach uwielbiam!
A króciutko o sobie-mam na imię Kasia, mam męża i dwójkę dzieci-syna Mateusza 6lat i Milenkę, za parę dni skończy roczek <3 mieszkamy w Ciechocinku
W zeszłym roku się wybudowaliśmy, na koniec roku zamieszkaliśmy we własnym wymarzonym domku, a więc co za tym idzie, mamy kawałek ziemi w koło domku do zagospodarowania na razie nie rośnie tu żadna roślinka, no chyba że chwaściorki a marzy mi się piękny, przytulny, rodzinny ogród...
pozdrawiam Was serdecznie, cieszę się, że mogę Was podczytywać, już się czegoś nauczyłam, bo zdążyłam już przewertować niektóre niezbędne wątki, ale pewnie jeszcze masa lektury i nauki przede mną
buziaczki i do następnego
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Tess 12:20, 28 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Witaj Kasiu-Kitku
My tu w zasadzie wszyscy jestesmy amatorami (z wyjątkiem kilku projektantek - no, ja kojarzę dwie). Więc spoko - dasz radę!
Szczęsciara z Ciebie, że trafiłas tutaj, kiedy dopiero zaczynasz urządzać ogród. Masz szansę popełnić o wiele mniej błędów
Czytaj dużo, tu kopalnia wiedzy jest.
Buziole ogrodowiskowe ślę
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies