Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

jagoda99 03:24, 11 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam Ciebie Danusiu!
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie.
Tak bardzo sie ciesze ze trafilam na te strone Wasze ogrody kwiaty sa przepiekne moglabym przegladac strony godzinami.
Sama uwielbiam prace w ogodzie choc nie jest on duzy ale tam najlepiej spedzam wszystkie moje wolne chwile.
Nie mam zbyt wiele wolnego czasu a na prace przy moich kwiatkach biore poprostu urlop i tak wypoczywam.
Moi znajomi nie rozumieja jak mozna brac urlop na prace w ogrodzie zamiast gdzies wyjechac.
No ale Wam to nie musze tlumaczyc bo napewno mnie dobrze rozumiecie.
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Gardenarium 14:42, 11 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam i oczywiście spieszę z odpowiedzią, ja rozumiem to działanie po dla mnie praca w ogrodzie też jest odpoczynkiem, a jak jeszcze uda się posiedzieć na ławkach i pogapić na ogród, to jestem w siódmym niebie skąd my to znamy. Masz już swój wątek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margot 09:39, 16 lis 2012


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 283
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Wpadłam tu kiedyś w poszukiwaniu informacji o roślinach i "wsiąkłam"
Od tamtej pory prawie codziennie do kawy serwuję sobie przeglądanie Waszych cudownych ogrodów.
Połknęłam bakcyla ogrodowego przed niespełna 2 laty (że się tak pięknie wyrażę), po wyprowadzce na wieś. Ale jeszcze przed posiadaniem kawałeczka ziemi zafascynowałam się urządzaniem małych przestrzeni za sprawą Matta Jamesa - miejskiego ogrodnika. Teraz z wypiekami na twarzy oglądam realizację Danusi
A o tym jak się zainspirowałam i co poczyniłam za sprawą Ogrodowiska - postaram się opowiedzieć w swoim wątku.

pozdrawiam bardzo ciepło z mglistego Krakowa
____________________
pozdr Gosia - Ogrodowe love-story
Gardenarium 16:27, 16 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
My także pozdrawiamy i zapraszamy, grupa krakowska rośnie w siłę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
atena35 22:27, 16 lis 2012


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witam,
trafiłam na Ogrodowisko po obejrzeniu odcinka Maja w ogrodzie, w którym pokazywała Ogródek Miniaturowy. Zapamiętałam Panią Danusię i szukałam ... Brat google pomógł mi szybko. I tak przez ostatni miesiąc "wsiąkam".
O sobie: jestem kobietą, która urodziła synów i wybudowała dom - teraz pozostało posadzić drzewo )))
Zrobię to napewno! A dzięki Pani Danusi już wiem jakie to będzie drzewo (drzewa).
Pozdrawiam. Tosia
____________________
Ogród Tosi
Gardenarium 13:31, 17 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam Tosiu i wiem, że z nowym projektem dasz radę. Drzewa będą piękne. Ambrowiec, śliwa wiśniowa, buk i miłorząb. No i klon palmowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
713impala 11:14, 23 lis 2012

Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 8
Witam wszystkich,
trafiłam tu z ciekawości, bo dużo ciekawych rzeczy piszecie, ale czasami miałam ochotę zapytać o coś dodatkowo, no i wreszcie się odważę A najbardziej lubię bluszcze!
Gardenarium 11:21, 23 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O! Jeśli bluszcze to zapraszam do mnie no i artykuł o pnączach też poczytaj

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/245-pnacza-dodatkowy-wymiar-ogrodu

http://www.ogrodowisko.pl/watek/98-bluszcz-pospolity-hedera-helix
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margi 10:14, 25 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witajcie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 10:19, 25 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
jestem nowicjuszką,ale ogrodowisko bardzo mnie wciąga.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies