Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 09:10, 23 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
anpi napisał(a)
Ula poczytałam trochę o Twoich zmaganiach z ogrodem i z plagą ćmy...
pooglądałam piękne różyczki i liliowce.
Całego wątku nie ogarnę i Twój gród dopiero powoli poznaję z wybiórczych fotek,ale może jak teraz będę w miarę możliwości czasowych na bieżąco zaglądać to załapię co i jak?Kibicuję Ci w tworzeniu tej ogrodowej przestrzeni,tym bardziej że widzę jak dużo sama siejesz i robisz sadzonki z patyczków. Pozdrawiam i zostawiam kilka fotek ze spotkania u Sylwi.Jeszcze mogłyśmy podziwiać jej ogród w całej okazałości...aż nie chce się wierzyć w to co spotkało jej ogród niedługo potem




Dzięki fajnie było ale stanowczo za krótko. Z Sylwią się nacieszyłyśmy tylko chwilę a tu takie przeciwności.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_g 10:57, 23 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
anpi napisał(a)



Świetne ujęcie. Widać, że spotkanie było naprawdę miłe. Cieszę się, że miałaś dobry czas
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Urszulla 11:40, 26 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
3 dni bez internetu jest trochę męczące
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Renii 22:40, 26 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Cześć Ulica właśnie wczoraj wróciłam z wypoczynku i zobaczyłam na buksach gasieniczki.
Dzisiaj jest ich więcej
Gdzie kupowałaś lepinox? czytałam kiedyś u Ciebie że dziewczyny zachęcały do zrzutki, ale w tedy nie był mi potrzebny. Miałam nadzieję że do mnie nie dotrze to dziadostwo
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
mira 22:58, 26 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ula jak fajnie mialaś - spotkania i ogrody to zawsze pozytywnie działa

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:14, 26 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
I ja Ci zostawiam na pamiątkę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ewsyg 22:18, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ula, Ty chyba masz bardzo gliniasta ziemię. a może zrób sobie podniesione rabaty. I ;o;owce dają radę.Powiem Ci, że się dziwię. Myślałam, że wolą suchsze i bardziej przepuszczalne gleby.
Fajnie, że masz czas na miłe spotkania

Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 22:30, 27 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
ewsyg napisał(a)
Ula, Ty chyba masz bardzo gliniasta ziemię. a może zrób sobie podniesione rabaty. I ;o;owce dają radę.Powiem Ci, że się dziwię. Myślałam, że wolą suchsze i bardziej przepuszczalne gleby.
Fajnie, że masz czas na miłe spotkania

Pozdrawiam


Ja mam skorupę. Tak, rabaty są lekko podniesione i ciągle idzie na nie kompost. Liliowce mają też kompost i nieźle im skoro kwitną.

Co do spotkań to były udane bardzo
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:36, 27 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Renii napisał(a)
Cześć Ulica właśnie wczoraj wróciłam z wypoczynku i zobaczyłam na buksach gasieniczki.
Dzisiaj jest ich więcej
Gdzie kupowałaś lepinox? czytałam kiedyś u Ciebie że dziewczyny zachęcały do zrzutki, ale w tedy nie był mi potrzebny. Miałam nadzieję że do mnie nie dotrze to dziadostwo


O tym środku już wiesz. Plaga okropna, dziś przeszłam i pozbierałam odrobinę gąsieniczek..najwięcej małych na 1cm które ciężko dojrzeć i ciężko zbierać. Może z 3szt były duże. Także nowe pokolenia są w produkcji ja się spodziewałam walki do jesieni. Opryski proponują co 7 dni a 4tyg się wylęgają te potfory.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:39, 27 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
mira napisał(a)
Ula jak fajnie mialaś - spotkania i ogrody to zawsze pozytywnie działa

pozdrawiam


To była świetna odskocznia pełna inspiracji
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies