Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 19:47, 11 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
paniprzyroda napisał(a)


Takiej zieleni trawnika u mnie nie uświadczysz. Edenki szaleją w tym roku.


Nareszcie jestem z nich zadowolona
Docelowe zmiany na Edenkowej szykowałam na wiosnę....czy naprawdę człowiek nie może posadzić raz a dobrze


Hortensje są z to niezawodne i zawsze zachwycają

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 11:13, 13 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Ula, trawnik masz obłędny, zieloniutki. Hortensje cudne. Podziwiam Ciebie, że sama rozmnażasz rośliny. Mnie hortensji nigdy mi się nie udało. Widzę, że zakwitł Ci liliowiec Big Smile.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 20:23, 13 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
ewsyg napisał(a)
Ula, trawnik masz obłędny, zieloniutki. Hortensje cudne. Podziwiam Ciebie, że sama rozmnażasz rośliny. Mnie hortensji nigdy mi się nie udało. Widzę, że zakwitł Ci liliowiec Big Smile.
Pozdrawiam


Trawnik rośnie i co tydzieñ mam koszenie
Ewciu, rozmnażanie roślin jest bardzo łatwe tylko czas oczekiwania na nie 2 lata i trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Dzięki za liliowca, bardzo go lubię


Limonkowy kolor bardzo szybko znika bo było upalnie. W tym roku hortensje nie są wogole przypalone




____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 08:35, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Dziś róże w deszczu

Zakwitła róża Senteur Royale która była wiosną przesadzana. Długo zbierała się żeby odnowić pędy. Na dodatek jeden jeszcze się złamał. Wiosną ma więcej miejsca na pierwsze kwitnienie a teraz w drugim kwitnie przytłoczona trawami.



Goethe, to jest mocna róża cudownie w górę skierowane kwiaty i pachnie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 09:11, 14 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, podglądam. Piękny kolor trawy, u nas wszystko wysuszone na wiór. Limki cudo. I tawułkowe kulki
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:12, 14 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Obrzeże z kamienia boskie
____________________
Mój nowy ogródek
Urszulla 13:52, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
popcorn napisał(a)
Zaglądam, podglądam. Piękny kolor trawy, u nas wszystko wysuszone na wiór. Limki cudo. I tawułkowe kulki


Lekko sprostuję, że to nie Limki tylko Magical Candle. Ale to nie problem jak nie znasz mojego wątku.
Tawuły kulkowe owszem też mi się podobają od ulicy ale mam kłopot z utrzymaniem terenu pomiędzy nimi więc koniecznością jest dosadzenie sadzonek pomiędzy i równego cięcia żywopłotu.


A teraz Silver Dollar zaczynają z drugiej strony domu


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:02, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
popcorn napisał(a)
Obrzeże z kamienia boskie


Naprawdę aż takie ochy fajnie podkreśla rabatę to fakt że jak na prowizorkę to mi też się podoba
Teraz Vanilka tu nie pasuje, ale narazie jest

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anabuko1 19:04, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Urszulla napisał(a)

A teraz Silver Dollar zaczynają z drugiej strony domu



Piękna ta twoja Silver Dollar
Ile sztuk masz jej tam posadzone ?
Ja w tym roku ja kupiłam. Ale jeszcze młoda i mała.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Urszulla 20:20, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
anabuko1 napisał(a)

Piękna ta twoja Silver Dollar
Ile sztuk masz jej tam posadzone ?
Ja w tym roku ja kupiłam. Ale jeszcze młoda i mała.


Tam są 3 sztuki obok siebie z przerwą ok.30cm. Te hortensje mają kilka dobrych lat ale po przeniesieniu dopiero 2 sezon. Nadaje się na żywopłotową dekorację bo nie rośnie bardzo wysoko.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies