Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 19:19, 13 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Magleska napisał(a)
Ula kawał dobrej roboty w tym sezonie wykonałaś


W porównaniu z Tobą to niewiele, ale jak na moje możliwości to rzeczywiście dużo. Jeszcze muszę nauczyć się od Ciebie robić kanty

Pozostałe podsumowania rabat opiszę w wolnych chwilach,jest tego trochę.... skaczę po ogrodzie z rabaty na rabatę, zmieniam, przesadzam. Wszędzie pozaczynane, plewienia non stop ogrom a końca tworzenia nie widać.

Jeszcze fotki z rana było pięknie


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 19:29, 13 lis 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ula jak pięknie u Ciebie, oszroniło i słoneczka nie brakuje

Piękny okaz buka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kordina 19:40, 13 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Ojej, już mrozi, u mnie cały czas plusowa temperatura, teraz jest 13°C a jest godzina 19.40 ale cieszy mnie to, bo jeszcze tyle mam w planach ogrodowych
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 13:57, 14 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ula, zmrożone fotki bardzo ładne
Cofnęłam się jeszcze do zdjęć Anitki, bo je przegapiłam, pięknie wszystko wygląda ❤️
Ogrom pracy musiałaś włożyć w ogród w tym i w poprzednich sezonach (widziałam początki ogrodu, które pokazywałaś na początku tematu). Brawo Ty!
Efekt jest naprawdę super

Pokazałaś wcześniej, jaką moc mają kanciki, od razu wygląd rabaty dostaje plus 100 punktów, też muszę się za nie zabrać
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 08:03, 15 lis 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ula, też jestem zdania, że dużo zrobiłaś. Każdy ma swoje tempo, a zmiany cieszą

Mrozik fajnie przypudrował ogród. Trochę smuteczek, że sezon już się kończy (chociaż długi był w tym roku) ale ogrodnik przecież musi nabrać sił na nowy sezon. Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Urszulla 19:59, 15 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Agania napisał(a)
Ula jak pięknie u Ciebie, oszroniło i słoneczka nie brakuje

Piękny okaz buka


Uwierzysz, że ten buk miał 20cm jak go z Łukaszem kupiłam oczywiście był zielony a potem po pierwszej zimie przez 2 lata nie dawał oznak życia, wyglądał na suchy.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 20:10, 15 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kordina napisał(a)
Ojej, już mrozi, u mnie cały czas plusowa temperatura, teraz jest 13°C a jest godzina 19.40 ale cieszy mnie to, bo jeszcze tyle mam w planach ogrodowych


Też chciałam jeszcze podziałać i wyciąć byliny. Niestety już pada i zimno jest. Ale pomidor dzielnie wspina się po ścianie

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 20:15, 15 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Agatorek napisał(a)
Ula, zmrożone fotki bardzo ładne
Cofnęłam się jeszcze do zdjęć Anitki, bo je przegapiłam, pięknie wszystko wygląda ❤️
Ogrom pracy musiałaś włożyć w ogród w tym i w poprzednich sezonach (widziałam początki ogrodu, które pokazywałaś na początku tematu). Brawo Ty!
Efekt jest naprawdę super

Pokazałaś wcześniej, jaką moc mają kanciki, od razu wygląd rabaty dostaje plus 100 punktów, też muszę się za nie zabrać


Kanty są ważne ale mam z nimi problem taki sam, zbyt szybko zarastają.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 15:30, 16 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Roocika napisał(a)
Ula, też jestem zdania, że dużo zrobiłaś. Każdy ma swoje tempo, a zmiany cieszą

Mrozik fajnie przypudrował ogród. Trochę smuteczek, że sezon już się kończy (chociaż długi był w tym roku) ale ogrodnik przecież musi nabrać sił na nowy sezon. Pozdrawiam Cię serdecznie.



Nie lubię zimna. Chętnie bym się położyła pod ciepłą kołdrę i jak niedżwiedż przezimowała do wiosny

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
KasiaBawaria 09:30, 18 lis 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Urszulla napisał(a)



Nie lubię zimna. Chętnie bym się położyła pod ciepłą kołdrę i jak niedżwiedż przezimowała do wiosny



Tez nie cierpie. Ale chociaz mozna w domciu przy kominku poosiedziec u mnie bez cieplej bielizny nie ruszam sie z domu
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies