Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

popcorn 08:21, 01 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ula - na zachętę
Limelighty moje początkiem czerwca:


I dzisiaj:



Za rok mam nadzieję na kwiaty
pozdrawiam!
Karolina

PS jak mam usunąć fotki, krzycz!
____________________
Mój nowy ogródek
siaaska 09:45, 01 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ula kawał dobrej roboty za Tobą W przyszłym roku droga do Was będzie bajkowa Ciekawe połączenie z dąbrówką
Do zobaczenia u Kapiasów Jak tam z trzykrotką? Zdobyłaś ją już gdzieś?
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Urszulla 09:46, 01 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Iza to fajnie z tą hidcote bo ja też z drugiej strony działki od głównej ulicy będę Danusię próbowała naśladować-może zimą razem pomyślimy i coś stworzymy.


Karolinko-zdjęcia Twoje są superowe. Rzeczywiście urosły te limki niesamowicie!!! Ale teraz cena nie taka jak Ty miałaś .... gdzieś może dostanę coś bardziej rozrośnięte za trochę więcej a będzie można zrobić odkłady pod ziemią. A jak nic nie wypatrzę taniego to kupię z Twojego adresu. A Ty ze swoich krzewów weź zrób po 1 odkładzie żebyś miała na wiosnę gęściej Danusia sadzi przynajmniej 2 szt. do jednej dziury, a my musimy kombinować
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:50, 01 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Asiu-witaj. Szykuję się do Kapiasów. Trzykrotkę widziałam tylko u Ciebie. A wogóle to planuję ale narazie nic nie kupuję. Planowałam we wrześniu poszaleć, ale obawiam się że będzie trudno, bo na szkołę kasa wydana i jeszcze pójdzie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 10:06, 01 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ula trzykrotkę mam, mogę Ci dać. Ale do Kapiasów niestety nie dojadę
Szkoda że nie ma już takich tanich sadzonek na allegro, ale obserwuj i szukaj - moze za tydzien - dwa się pojawią?
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 10:38, 01 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Urszulla napisał(a)
Zobaczcie moje dzisiejsze połowy-ale będzie rozmnażanie!!!jak ukorzeniasz czmieline?


____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Urszulla 19:37, 01 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Cześć Mirko. Ja trzmielinę miałam kilka dni w wodzie a potem wsadziłam do małych doniczek z dobrą ziemią. I czekam.... czasem podglądam ale nic się narazie nie ukorzeniło,..... ale też są cały czas zielone więc nie zdechły..coś z nich będzie. Podobno trzmielina się zawsze przyjmuje.

A bluszcz nawet nieukorzeniony włożyłam do gruntu..i czekam. Niektóre uschły od strony południowej bo były upały, a od wschodu są zielone.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:43, 01 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
....a z tą trzykrotką to ciekawie Przeczytałam na forum w informacjach o bylinach ze lubi dużo wody. Mam takie miejsce przy wejściu do domu że jak pada (a trzeba dodać że nie mamy rynien) to wody tam bez liku. I trawa rośnie jak szalona- jak u Danusi na rabatach pięknie wychodzi na chodnik.
I pomyślałam że tam rosłaby i kwitła trzykrotka wirgilijska i irysy syberyjskie, które muszę przesadzić z suchostanu Na jakiś krótki czas byłoby piękniej.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 20:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ula - po 11 zł/szt? Niezłę sadzonki jak za tą cenę... na wiosnę i tak trzeba je obciąć, obcięte części do ziemi...
Nie żebym cię namawiała
link
____________________
Mój nowy ogródek
siaaska 22:43, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ula nie kupuj Ja Ci przywiozę do Kapiasów tylko poczytam czy mogę ją teraz dzielić jak nie to masz obiecaną jak tylko będzie można... Mieszkamy tak blsiko siebie że jakoś ją podrzucę
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies